امنیت متافورسmetaforce با ربات تلگرام

متافورس metaforce

تنها چیزی که در بازارهای مالی جهانی مورد اهمیت است، امنیت و اعتماد به آن بازار است.

گاهی سوال پیش میاد که:

پروژه ای مثل متافورس metaforce چرا از اهمیت امنیتی بسیار بالایی برخوردار است؟

جواب این است که :

غیر از اینکه پلتفرم متافورس از یک اسمارت کانترکت واقعی در شبکه بلاکچین پولیگان متیک استفاده میکند و تمامی کارها توسط هوش مصنوعی انجام میشود و هیچ استخری برای جمع آوری ارزها ندارد و دقیقا زمان ورود اعضای جدید به تیم ، مقدار مبلغ ورودی طبق ماتریس تابع ریاضی که برنامه نویسی شده به اعضای قدیمی تر پرداخت می شود.

مهمتر از همه اینست که: در پروژه متافورس ، افراد خلاق و ایده پرداز  زیادی ، دقیقا مثل خالق و ایجاد کننده متافورس

( آقای لادو)

لادو
لادو

وارد کار در این پروژه شدند و مشغول فعالیت هستند.

آقای (یاشار علی آبادی )

یاشار
یاشار

یک جوان ایرانی مالک تیم بزرگ (باما اینوست ) هم یک ربات تلگرامی طراحی کردند که زمان ورود افراد به این پروژه ، اطلاعاتی مثل نام و نام خانوادگی ،شماره تماس و آدرس … معرف  ، برای عضو تازه وارد ، توسط بات تلگرام اعلام و آشکار میشود.🤙

و چون پروژه متافورس ، پلتفرمی غیرقابل اسکم است و حتما باید کار بصورت تیمی انجام شود ، این ایده خوب و قابل تحسین ایشان همیشه مورد تشویق جمعیت متافورس ایران قرار گرفته است.👏

لینک ربات تلگرامی معرفی تیمی متافورس 👇

بافیلترشکن وارد شوید

https://t.me/Bamainvest_Bot?start=50527938

باما اینوست
باما اینوست

توضیحات بیشتر برای امنیت متافورس metaforce در :  همین وبسایت و گروه واقعی باما اینوست …

🔥 یک سری توضیحات برای افرادی که قصد ورود به پروژه فوق‌العاده Force رو دارند 🌹

 

💥مختص افرادی که ذهن ثروتمند دارند.💥

 

پروژه های بازاریابی چگونه کار می کنند و چگونه سود ایجاد می شود؟

 

متا فورس یک پلتفرم بازاریابی مبتنی بر بلاک چین است. چه مفهومی داره؟ این یک نوع شبکه اجتماعی برای تجارت است که درآمد کاربر نه تنها به تلاش های شخصی او بستگی دارد، بلکه به تعامل فعال او با سایر کاربران از جمله شرکت کنندگان آینده نیز بستگی دارد.

 

افرادی هستند که نگرش منفی نسبت به پروژه های بازاریابی چند سطحی دارند. مایلیم اشاره کنیم که META FORCE اساساً با سایر ساختارهای بازاریابی متفاوت است. این پلتفرم با استفاده از یک قرارداد هوشمند بر روی بلاک چین کار می کند و هر عملیات کاملاً شفاف است. این فوراً معایب ساختارهای بازاریابی چند سطحی را که معمولاً به آنها اشاره می شود، مانند غنی سازی ناعادلانه سازندگان، کنار می گذارد. در Meta Force Space، کاربران از حقوق و فرصت های برابر برخوردارند. بیایید مزایای شرکت در چنین ساختاری را در نظر بگیریم.

 

 

حداقل آستانه ورود

 

کاربران در اینجا به سرمایه اولیه قابل توجهی نیاز ندارند. تنها با 5 دلار، هر کسی می تواند شروع به توسعه تجارت شخصی خود در پلتفرم ماتریس کند. این یک تفاوت اساسی با راه اندازی یک کسب و کار در زندگی واقعی است که تنها 5 درصد از مردم توانایی پرداخت آن را دارند. علاوه بر این، 100٪ تضمین وجود دارد که سرمایه خود را با متا فورس از دست ندهید. عامل انسانی کاملاً مستثنی شده است، قرارداد هوشمند بدون توجه به آنچه که باشد کارآمد و شفاف عمل می کند.

 

 

آزادی عمل

 

با یک پلت فرم بازاریابی مانند META FORCE، شما و فقط شما اقدامات خود را برنامه ریزی می کنید، شرایط و اهدافی را تعیین می کنید که برای شما راحت باشد. هیچ ضرب الاجل سختی وجود ندارد یا رئیسی که از گردن شما نفس می کشد. با این حال، ما به شما توصیه می کنیم که توجه داشته باشید که درآمد شما فقط به شما بستگی دارد. این انگیزه و انگیزه می دهد تا فعال باشید و به دنبال راه حل هایی باشید که نه تنها برای شما، بلکه برای کل جامعه مفید باشد.

 

 

خودکارسازی فرایند

 

یک سیستم اینترنتی غیرمتمرکز تعداد زیادی ابزار و روش های مدرن را برای ایجاد یک کسب و کار باز می کند. شما مجبور نیستید با اقدامات معمولی مانند حسابداری شریک یا محاسبه درآمد سر و کار داشته باشید. ابزارها بصری هستند، اکثر عملیات لازم را می توان با چند کلیک انجام داد. مدیریت کسب و کار زمان زیادی نمی برد، می توانید هر زمان که بخواهید این کار را انجام دهید.

 

 

به حداقل رساندن ریسک

امنیت متافورس metaforce

ما قبلاً به خطرات از دست دادن وجوه یا سرقت اشاره کردیم – به دلیل شفافیت قرارداد هوشمند حذف می شوند. یک مزیت دیگر همراه با آستانه ورود پایین است. درست است که با حداقل سرمایه‌گذاری به یک اکوسیستم ارز دیجیتال کامل دسترسی دارید و می‌توانید ساختار خود را به مؤثرترین راه‌ها توسعه دهید. در META FORCE COMMUNITY، همه از حقوق مساوی برخوردارند، و از نظر فنی غیرممکن است که کسی را از سیستم کنار بگذاریم و او را از دست بدهیم. کار به صورت ناشناس انجام می شود، هیچ کس اطلاعات شخصی یا سایر اطلاعات محرمانه شما را نمی خواهد.

 

 

رشد شخصی

 

بخش جدایی ناپذیر موفقیت در یک پلتفرم ماتریسی، خودسازی و یادگیری مستمر است. شما می توانید با دانش صفر بیایید و طیف کاملی از مهارت ها را از کارشناسان و مربیان دریافت کنید و سپس ماتریس درآمد خود را بسازید.

 

بازاریابی چند سطحی به عنوان یک پدیده از سال 1945 بسیار عالی عمل کرده است. روش های آن زمان تست شده و موثر هستند. اما مهمتر از آن، در ترکیب با فناوری پیشرفته متا فورس، ابعاد جدیدی پیدا می کند. بازاریابی چند سطحی شفاف، آسان برای استفاده و در دسترس برای همه می شود. مبتدیان آموزش و سود تضمینی دریافت می کنند.

 

🟢آموزش پله به پله ثبت نام در متافورس

🔘 فیلم در داخل کانال 👆

 

✅ لینک ثبت نام تیم قدرتمند ما در پروژه Metaforce 🔥👇👇

 

https://meta-force.space/r/aWE08vlS0t

 

👨‍💻 ادمین ثبت‌نام و پاسخگویی:

🆔 @FORC2022

 

🇮🇷سایر توضیحات و سوال جواب در سایت تیم ایران👇

🌐faniheidari.ir/what-is-meta-force/

🔰🔰گروه رفرالگیری رایگان👇😍

https://t.me/refral_rafi

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سریع پیام واتساپ دهید
ارسال سریع از طریق واتساپ