گروه تبلیغات رایگان تلگرام، تبلیغ مشاغل

گروه تبلیغات رایگان تلگرام

در  گروه تبلیغات رایگان تلگرام  بصورت  رگباری  هم می توانید  لینک  کسب  و کار  خود را ارسال کنید. http://t.me/refral_rafi در گروه تبلیغات رایگان تلگرام ، جهت ورود به گروه تلگرام تبلیغات رایگان با فیلترشکن روشن روی لینک گروه در بالا بزنید و یا  اگر  از  پروکسی استفاده می کنید ، آیدی @refral_rafi  را کپی کنید و در تلگرام خود جستجو کنید.

وگروه دوم برتر ، رفرال گیری برتر  خودکار توسط ربات،  رایگان و افزایش بازدید، تبلیغات با آیدی  refral_rafi@ رفرال گیری برتر، در گروه لینک خود را در تبلیغات به اشتراک بگذارید ارسال خودکار تبلیغات شما توسط ربات در گروه سنجاق می شود.

گروه تبلیغات محلی تلگرام

همچنین گروه محلی هم به اینصورت میتوانید درست کنید و انجام تبلیغ مشاغل شما در سایت فنی حیدری  https://t.me/refral_rafi بهترین گروههای تلگرام محلی و سراسری برای تبلیغات رایگان و فرستادن لینک کسب و کار و بنر سازی خوب با آموزش تبلیغات

گروه تبلیغات رایگان تلگرام
گروه تبلیغات رایگان تلگرام

بر خلاف  سایر  برنامه های  پیام رسان،  استفاده از  Telegram برای  کسب و کار ، به هیچ  نرم افزار اضافی نیاز ندارد. در این مقاله، درباره  گروه تلگرامی  توضیح خواهیم داد. همچنین به شما کمک می کنیم تفاوت بین گروه تلگرام عمومی و خصوصی و همچنین گروه و کانال را درک کنید.

با ما همراه باشید تا نحوه ایجاد گروه در تلگرام، اضافه کردن اعضای جدید با لینک دعوت و نکات کاربردی دیگر را بیاموزید. علاوه بر گروه ، برای ارتباط با مشتریان خود می توانید از کانال ها یا ربات های تلگرامی نیز استفاده کنید.

نکات اولیه گروه تلگرام

اگر قبلاً از گروه WhatsApp استفاده کرده باشید، مفهوم اساسی گروه تلگرام را درک می کنید. گروه تلگرام به شما اجازه می دهد سایر کاربران تلگرام را به یک چت دعوت کنید، همه اعضا می توانند در این چت مشارکت کنند.

چت گروهی تلگرام یک مزیت خاص نسبت به گروه های واتساپ دارد ، محدودیت گروه تلگرام ۲۰۰۰۰۰ نفر است.

به نظر می رسد عضویت در چنین گروهی تجربه خوبی باشد. داشتن یک گروه تلگرامی با این تعداد عضو کار ساده ای نیست.

آیا   شما هم  می خواهید  یک گروه ۲۰۰۰۰۰ نفری داشته باشید؟ تلگرام امکان ایجاد گروه های عمومی و خصوصی را  ارائه می دهد.

گروه تبلیغات رایگان تلگرام
گروه تبلیغات رایگان تلگرام در تلفن همراه و گوشی

افزایش ممبر،افزایش فروش با ربات تلگرامی

برای افزایش ممبر و افزایش بازدید از محتوای فروش، با رباتهای تلگرامی باید شروع به کار کرد. یک مثال زنده برایتان می نویسم. از کانال و گروه تبلیغات رایگان تلگرام خودم به نام refral_rafi

وقتی برای اولین بار گروه refral_rafi را باز می کنید، متوجه می شوید که یک ربات به شما خوش آمد میگوید و شما را برای تبلیغات آزاد دعوت می کند. حالا اگر شما بخواهید  شروع  به تبلیغات کنید، ربات از شما میخواهد که حداقل یک نفر دیگر را به گروه وارد کنید.

این یک نفر میتواند  اکانت دیگر  در تلگرام شما  باشد فرقی ندارد مهم این است که شما یک نفر اضافه کردید و حالا می توانید تبلیغات کنید. اما بازهم انگار  ربات دوست دارد شما را اذیت کند و می گوید، باید در کانال گروه هم عضو شوید.

در پایان   شما  یک نفر  به گروه  اضافه کردید  و فقط  خودتان به کانال پیوستید، حالا تا پایان عمر می توانید پشت سر هم  تبلیغات به همراه لینک خودتان بفرستید.

مقایسه گروه خصوصی با گروه عمومی

چند تفاوت اساسی بین گروه خصوصی و گروه عمومی  در تلگرام وجود دارد.  این اختلافات  به چگونگی  پیدا کردن گروه و اینکه چه کسانی می توانند افراد را به آن دعوت کنند، برمی گردد.

در گروه خصوصی،  تنها سازنده  یا  ادمین گروه می تواند افراد را مستقیما به گروه دعوت کند. گروه های تلگرامی دارای لینک های دعوت هستند که با t.me آغاز می شوند و فقط سازنده یا ادمین به لینک تلگرام t.me دسترسی دارد.

همانطور که می دانید، گروههای خصوصی تلگرام را نمی توان با جستجوی  درون برنامه ای  پیدا کرد.  این  ویژگی گروه هایِ خصوصی  است.  اما  گروه های عمومی کاملا بر عکس هستند.

در این گروه ها  دسترسیِ کاربران  آسان تر  می شود تا بتوان تعداد اعضا را افزایش داد و به عدد ۲۰۰،۰۰۰ نزدیک شد. برای پیدا کردن گروه های عمومی تلگرام می توانید از جستجوی درون برنامه ای استفاده کنید. لینک دعوت نیز برای همه اعضای گروه در دسترس است.

نحوه ایجاد گروه بزرگ در تلگرام

به این ترتیب هر یک از اعضای گروه می تواند لینک گروه تبلیغات رایگان تلگرام  t.me را برای بزرگتر شدن گروه به اشتراک بگذارد.

گروه های عمومی  تلگرام  ،همچنین می توانند کد کوتاه t.me/joinchat خود را شخصی سازی کنند. بدین ترتیب افراد می توانند با یک کلیک  عضو گروه مورد نظر شوند.

با اشاره به پاراگراف بالاتر که نحوه کارکرد با ربات را مثال زدیم، باید یادآوری کنیم که  در گروه تبلیغات رایگان تلگرام ، همیشه یک یا دو ربات در حال زحمت کشیدن هستند.

گروه تبلیغات رایگان تلگرام
گروه تبلیغات رایگان تلگرام و نقش ربات

نقش ربات ها در تلگرام

عموما بیشترین نقش مدیریت کاربرها  بر روی ربات های تلگرامی می باشد که بدون دخالت ادمین کانال  یا گروه نقش آفرینی می کنند.

آنها وابسته به تغذیه از هوش مصنوعی هستند و بخاطر این است که هیچ وقت خسته نمی شوند و برای ما مثل یک  ادمین پیشرفته ی  خستگی ناپذیر  انجام وظیفه  می کنند.

در گروه تبلیغات رایگان تلگرام بعضی از  رباتها هم رایگان هستند  و  قابلیت هایی  همچون   افزایش عضو ، خوشامد گویی به تازه وارد، دادن آمار کارکرد برای کاربران و بسیاری وظایف دیگر که توسط ادمین در تنظیمات آنها به ثبت رسیده است.

ساخت ربات رایگان در تلگرام

در تلگرام یک ربات پدر وجود دارد به نام بات فادر یا به لاتین  BotFather که توسط این ربات بصورت رایگان به هر چند تعدادی که میتوانید ربات بسازید و آنها را در کانالها و گروههای خودتان فعال کنید.

نحوه ساخت به این شکل است که کلمه BotFather را از اینجا کپی کنید و در تلگرام خود جستجو کنید و در نهایت استارت بزنید و طبق دستورالعمل هایی که ربات بات فادر می گوید ، انجام دهید و خیلی راحت کارتان را پیش بروید.

نظرات

10 پاسخ به “گروه تبلیغات رایگان تلگرام”
 1. احمد

  باسلام واحترام درخاست راننده خانم برای پخش پوشاک در شهر تهران وکرج حقوق ملیون ۰۹۱۹۰۶۲۳۰۴۵

 2. ناشناس

  باسلام واحترام درخاست راننده خانم برای پخش پوشاک در شهر تهران وکرج حقوق ۲۰ ملیون ۰۹۱۹۰۶۲۳۰۴۵

 3. Ahmad

  با سلام.
  ما در حال راه اندازی سیستم ایجنت در ایران هستیم.
  نحوه کار به این صورت است که ما برای شما یک اکانت میسازیم و شما میتواند با استفاده از آن و نرم افزاری که در اختیارتان قرار میدهیم حساب مشتریان را شارژ کنید
  برای هر تراکنش واریزی ما به شما 5 درصد کارمزد پرداخت میکنیم و برای هر تراکنش برداشت 2 درصد.
  علاوه بر اون شما میتونید به عنوان افیلیت نیز ثبت نام کنید و یک پروموکد در اختیار کاربران قرار دهید که میتوانید از 25 تا 40 درصد از سود وبسایت را نیز سهیم شوید.

 4. محسن

  از کانال فروشگاهی تلگرامی من دیدن کنید
  فروش انواع چاقو زنجان و چاقو وارداتی
  ارسال به سراسر ایران
  09191448818
  کلی و تکی

 5. aMir

  سایت غیر قابل اسکم توش ثبت نام کنید اول براتون ۲۰ دلار میده میتونید سرمایه گذاری کنید ۵۰ دلار بدست بیارید؟

 6. مهتاب

  گروه رفرال گیری آزاد و بدون محدودیت
  عزیزان با ما پرسرعت ک راحت دیده میشوید
  در خدمت شما هستیم

 7. مهتاب

  اطلاع رسانی در مورد پروژ جهانی فورسیج خوب بود
  و تبریک میگم که در لیست گوگل قرار گرفتین
  برای تیم ما باعث افتخاره

 8. محسن

  سلام دوستانه عزیز گرامی برای همایت و پشتیبانی ما لطفاً عضو گروه رفرال گیری مون بشید باتشکر ❣️❣️❣️

 9. محسن

  سلام دوستانه عزیز برای همایت و پشتیبانی ما لطفاً عضو گروه رفرال گیری و تبلیغاتی ما بشین ممنون ❣️❣️❣️

 10. Blck

  رفرال رگباری و ازاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + یازده =