ثبتنام همزمان اسنپ تپسی

()

فقط در کمتر  از 2دقیقه فقط با یک تماس ثبتنام همزمان اسنپ تپسی شوید  09355270498 تماس بگیرید یا پیامک دهید ما با شما تماس می‌گیریم تا کامل و دقیق  شما را راهنمایی کنیم.

ثبتنام همزمان اسنپ تپسی هیچ اختلالی باهم ندارد + فیلم کارکردن باهم

ثبتنام همزمان اسنپ تپسی
ثبتنام همزمان اسنپ تپسی در تمامی شهرهای بزرگ

برای ثبتنام همزمان اسنپ تپسی مدارک ماشین و راننده را در چت همین صفحه آیکون پایین سمت چپ بصورت غیرحضوری ارسال کنید یا برای راهنمایی بیشتر در روبیکا یا ایتا پیام ارسال کنید. سال‌های قبل راجع به کار نکردن این دو برنامه اسنپ و تپسی بصورت همزمان اخبارهای زیادی خبررسانی می‌شد. درحال حاضر هیچ مشکلی با نصب اسنپ و تپسی وجود ندارد و رانندگان هر دو را به راحتی در یک گوشی می‌توانند اجرا کنند.

مشاهده فیلم آموزشی

در ویدیو بالا نحوه کارکردن این دو برنامه بایک خط تلفن و یک گوشی آموزش داده شده است

شما رانندگان عزیز میتوانید تمام وقت یا نیمه وقت ثبتنام همزمان اسنپ تپسی شوید

سود یا زیان راننده برای کار کردن با اسنپ و تپسی؟

یک راننده بدلیل کسب درآمد برنامه‌های اسنپ و تپسی را نصب می‌کند و در آنها ثبت نام می‌کند، از هردو برنامه برایش درخواست سفر از سوی مسافر اعلام می‌شود. راننده‌ای که شغل دوم دارد و در مسیر منزل تا محل کار یا برعکس برنامه‌ها را روشن می‌کند، و هرکدام را به مقصد منتخب خود می‌گذارد تا زودتر درخواست سفر از سوی مسافر برایش ارسال شود.

اگر به هردلیلی مثل بروزرسانی اشکال خطا و غیره، یکی از برنامه ها کار نکرد، با برنامه دیگر می‌تواند در مسیر خودش مسافر را بردارد و به مقصد برساند و کرایه دریافت کند. هر کدام از برنامه‌ها سقف مشخصی برای مصرف بنزین پیمایش سهمیه بنزین دولتی دارند، که راننده می‌تواند از طرف هر دو شرکت سهمیه بنزین دریافت کند.

اگر مسافری در یکی از برنامه‌ها بعد از ارسال درخواست منصرف شود و سفر را قبل از سوارشدن در ماشین لغو کند، راننده می‌تواند با برنامه دیگر خود تا مقصد مسافر بگیرد. این روزها بدلیل وسع مالی مردم، مسافرها هر دو برنامه ها را در گوشی خود فعال دارند و ثبتنام همزمان اسنپ تپسی می‌شوند که وقتی درخواست خودشان را ثبت می‌کنند، دقت می‌کنند که کدام یک کرایه کمتری نسبت به دیگری اعمال می‌کند تا با آن خودرو درخواست کنند.

اینها فقط توضیحات مختصری از اینکه به سود راننده هست که هر دو برنامه را باهم ثبت نام و نصب کنند تا افزایش درامد بیشتری داشته باشند. برای توضیحات بیشتر و ثبتنام همزمان اسنپ تپسی، با ما تماس بگیرید و ما کامل‌تر به شما توضیح خواهیم داد که چطور خیلی راحت می‌توانید از هر دو کسب درآمد کنید.

ثبتنام همزمان اسنپ تپسی
اسنپ تپسی

خبرهای جدید و قدیمی کار کرد و ثبتنام همزمان اسنپ تپسی

درمقاله ثبتنام همزمان اسنپ تپسی، به چند نمونه‌ای از خبرهای قبلی می‌پردازیم که رانندگان محترم از جزئیات طرح شکایت و نتیجه نهائی چه شده است، باخبر باشند. این روزها کسب‌ و کارهای نو پا و آنلاین در کشور به‌ صورت چشمگیری رشد کرده‌اند تا جایی که حتی، پای تاکسی‌ها هم به این حوزه باز شده است.

دو نمونه از معروف‌ترین استارت‌آپ های تاکسی آنلاین در کشور، اسنپ و تپسی است و ماکسیم هم تقریبا در سرویس‌های بین شهری مشهور است. اما این دو استارت‌آپ، مدت‌ها پیش چندین بار با هم به مشکل برخورد کرده‌ بودند، حتی به شکایت تپسی از اسنپ کشیده شد.

ولی حالا مشکلی باهم ندارند و فقط سعی دارند رقابت کنند و این رقابت بعضی اوقات منجر به دعواهای بازاریاب‌های میدانی می‌شود. از این رو از شما راننده های عزیزی که میخواهید با وسیله نقلیه خود کسب درامد کنید، تقاضا دارم به توسط بازاریابهای میدانی و یا بازاریاب‌های اینترنتی ثبت نام خودتان را در هر دو برنامه انجام دهید.

در پاراگراف بالا کامل به موارد سود و زیان راننده‌ها اشاره کردیم پس به سود شما راننده هاست که مثل مسافرهای هر دو برنامه را ثبتنام همزمان اسنپ تپسی انجام دهید. تجربه ای که خودم سالهاست در این شرکت‌ها هم به عنوان مسافر و هم به عنوان راننده عضویت داشتم باید یادآوری کنم که هر دو شرکت کارشان حرف ندارد و پرسنل و مدیران زحمت کشی دارند که تا پای جان درحال کار هستند.

ثبتنام همزمان اسنپ تپسی
تپسی و اسنپ

جزئیات جدید درسال ۱۴۰۲ از شکایت تپسی از اسنپ در برگه ثبت‌نام فنی‌ها

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سپهر دادجوی توکلی،‌ مدیر روابط عمومی شورای رقابت، با اشاره به جلسه ۵۵۵ شورای رقابت اظهار کرد؛ در این جلسه شرکت اسنپ بر اساس شکایت شرکت تپسی به رویه ضد رقابتی محکوم شده است. بر اساس شکایت تپسی شرکت اسنپ به دلیل استفاده از مالکیت ۱۰۰۰ سیم‌کارت و ساخت حساب‌های کاربری به عنوان کاربر مسافر، در سامانه شرکت تپسی و دسترسی به اطلاعلات تماس حدود ۱۴۰۰۰ راننده شرکت تپسی دست یافته است. بر اساس ماده ۶۱ سیاست‌های کلی اصل ۴۴ به ارتکاب رویه ضد رقابتی محکوم شده است و باید جریمه پرداخت کند.

ادامه شکایت شرکت‌ها؛

به عبارت دیگر شرکت اسنپ در سال گذشته، ۱۰۰۰ سیمکارت خریداری کرده است و به عنوان مسافر وارد سامانه شرکت تپسی شده و به اطلاعات تماس راننده‌ها دست پیدا کرده و پس آن به راننده‌های شرکت تپسی پیشنهاد همکاری با حقوق بالاتری داده است. از انجایی که راننده‌ها پیشنهاد شرکت اسنپ را قبول کرده‌اند، به شرکت تپسی خسارت مالی وارد شده است و شرکت اسنپ که به رویه ضد رقابتی محکوم شده است باید جریمه نقدی پرداخت کند.

ثبتنام همزمان اسنپ تپسی
تاکسی اینترنتی اسنپ تپسی

موضوع سال ۹۵ شکایت تپسی از اسنپ

دقیقاً 27 آذرماه سال ۱۳۹۵بود که تپسی به فکر پیگیری یک شکایت قدیمی افتاد( شکایت از اسنپ رقیب اصلی خود!)

اصل ماجرا اینجاست که اسنپ تنها به رانندگانی اجازه فعالیت با این استارت‌آپ را می‌داد که در استارت‌آپ تپسی کار نکنند. و درصورتی‌که نرم‌افزار تپسی، روی گوشی راننده‌ای نصب باشد، نمی‌تواند برنامه اسنپ را باز کند. با این اوصاف رانندگان نمی‌توانستند در هر دو تاکسی آنلاین مشغول فعالیت باشند.

 طرح مشکل تپسی

شرکت تپسی مشکل خود با استارت‌آپ اسنپ را انحصارطلبی اسنپ و منع رانندگان خود از همکاری با سایر رقبا اعلام کرده بود. تپسی، مسئله تأسف‌بار را سو استفاده مسئولان اسنپ از دسترسی به دستگاه‌های تلفن رانندگان خود و اطلاع از سایر برنامه‌های نصب شده روی تلفن‌های آن‌ها اعلام کرد. شرکت تپسی در طرح مشکل خود رانندگان تاکسی‌هایی اینترنتی که در سایر کشورها مشغول فعالیت هستند را مثال زد.

به گفته تپسی رانندگان تاکسی‌های آنلاین در سایر کشورها، بدون هیچ محدودیتی می‌توانند هم‌زمان از چندین اپلیکیشن استفاده کنند و نظارت دقیق نهادهای تنظیم‌کننده فضای رقابتی در بازار، این اجازه را نمی‌دهد که یک شرکت رانندگان را ملزم به استفاده از یک اپلیکیشن خاص کند.

کاربر راننده عزیزی که می خواهی با خودرو خودت کسب درآمد کنی، قبل از مطالعه ادامه خبر، عکس مدارک ماشین و گواهینامه را به شماره ۰۹۹۰۳۷۲۶۴۸۲ در شبکه های اجتماعی اعلام شده بالا  بفرست و ثبتنام همزمان اسنپ تپسی شو.

 نتیجه شکایت تپسی از اسنپ

موضوع شکایت تپسی از اسنپ در شورای رقابت مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت تا اینکه بالاخره روز بعد، رأی نهایی توسط شورای رقابت صادر شد.

پاسخ شورای رقابت به این شکایت این‌چنین بود:

در خصوص شکایت شرکت تپسی از شرکت اسنپ مبنی بر ممانعت رانندگان اسنپ از همکاری با شرکت تپسی موارد زیر موردتوجه قرار گرفت: الف- رانندگان و شرکت‌ها مشترکاً به مسافرین خدمات ارائه می‌دهند. ب- علیرغم اقدام اسنپ، راننده‌ در انتخاب شرکت برای همکاری مخیر است. با توجه به‌مراتب فوق، وقوع اخلال در رقابت موضوع جزء (۲) بند الف ماده ۴۵، شکایت تپ‌سی به تأیید شورا نرسید.

همچنین اعمال مخل رقابت موضوع جزء ۳ بند و ماده ۴۵ و بند ح ماده ۴۵ و جزء ۴ بند ط ماده ۴۵ مبنی بر سوءاستفاده از وضعیت اقتصادی مسلط از طریق ایجاد مانع به‌منظور مشکل کردن ورود رقبای جدید احراز نگردید.

نتیجه؛

اسنپ همواره از داشتن رقیب استقبال می‌کند و این مسئله باعث می‌شود که سرویس خود را بهبود ببخشیم. اخلاق‌ و قانون‌مداری و احترام به عرف و قوانین همیشه در دستور کارهم اسنپ هم تپسی بوده و هست.

از همین رو این سامانه در طول جلسات شورا تلاش داشت تا با سکوت خود، ضمن احترام به رقیب، آرامش را در کل اکوسیستم کسب‌وکار‌های استارت‌آپی حفظ کند و اکنون نیز همچون گذشته بر عملکرد خود متمرکز خواهد بود.

پس در نتیجه امکان ثبتنام همزمان اسنپ تپسی وجود دارد.

جمع آوری خبر؛  توسط : محمد حیدری  09355270498


جهت ثبتنام همزمان اسنپ تپسی با مدارک

  1. گواهینامه راننده ماشین یا موتور سیکلت
  2. کارت ماشین یا موتور  یا (برگه سبز)
  3. اگر سواری باشد، بیمه نامه شخص ثالث یا شماره بیمه
  4. عکس سلفی پشت زمینه سفید راننده
  5. ویدیو ۷ ثانیه‌ای تائید هویت با قبول قوانین

در فیلم احرازهویت، برای ثبتنام همزمان اسنپ تپسی، باید جدا از هم فیلم ضبط کنید.

دیالوگ مربوط به رکورد فیلم احراز هویت اسنپ:

(در دیالوگ جاهای خالی را با، نام و نام خانوادگی پر کنید)

من….  …… هستم می‌خواهم در اسنپ ثبت‌نام کنم و قوانین را می‌پذیرم.

دیالوگ مربوط به رکورد فیلم احراز هویت تپسی:

من….  …… هستم می‌خواهم در تپسی ثبت‌نام کنم و قوانین را می‌پذیرم.

برای ضبط فیلم، جهت ثبتنام همزمان اسنپ تپسی، حتما باید کارت‌شناسایی، مثل؛ گواهینامه، کارت‌ملی یا شناسنامه‌عکس‌دار جدید، در دست داشته باشید.

5/5 – (2 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دو =