ماکسیم کرج فردیس تهران

ماکسیم راننده – Taxsee Driver نسخه فرعی سامانه ماکسیم است که رانندگان این تاکسی اینترنتی باید آن را به روی گوشی خود نصب کنند.

لینک ثبت نام رایگان

https://registration.taximaxim.ir/ir/fa-IR/?promocode=DRV59921068&showpromo=readonly&utm_content=referral&app=maxim

با دانلود نسخه جدید برنامه ماکسیم رانندگان و نصب آن بر روی گوشی موبایل اندرویدتان همیشه مسافر برای شما رانندگان محترم آماده است.

ماکسیم راننده کرج فردیس تهران
ماکسیم راننده کرج فردیس تهران

اپلیکیشن تلفن همراه Taxsee Driver برای کسانی مناسب است که مایل به کسب درآمد با خودروی خود هستند. با استفاده از این اپلیکیشن می توان علاوه بر تامین هزینه های نگهداری اتومبیل خود، کسب و کار مستقلی را در زمینه حمل و نقل به راه انداخت.

در ورژن های اخیر برای پرداخت هزینه سفر شهری و یا بین شهری خود نیازی نیست که حتماً پول نقد به همراه داشته باشید، جهت پرداخت هزینه سفر خود می توانید از انواع کارت های بانکی استفاده کنید.

با استفاده از اپلیکیشن درایور ، علاوه بر داشتن امکان همکاری همزمان با سامانه‌های متعدد درخواست خودرو، راننده (کاربر) دیگر نیازی به حضور در دفاتر شرکت‌‌ها ندارد و برنامه کاری خود را مطابق با میل خود تنظیم می کند.

ماکسیم راننده کرج فردیس تهران

با دانلود و نصب برنامه ماکسیم راننده جدید برای گوشی های موبایل اندروید خود:

با کمک دسته بندی‌ها و فیلترهای مربوط به تعرفه و مقصد نهایی، راننده می تواند از لیست سفارش‌ها، موارد مورد نظرش را انتخاب کند. و یا با فعال نمودن وضعیت تعیین خودکار، ضمن دریافت نزدیک ترین مسافرها از سوی سامانه هوشمند، آن‌ها را یکی پس از دیگری اجرا کند. بنابراین ضمن صرفه جویی در زمان و مصرف سوخت، درآمد بیشتری را کسب خواهید نمود.

با توجه به انواع تعرفه ها، محاسبه دقیق هزینه سفارش‌ها امکان پذیر شده است. نرخ سفارش‌ها ثابت است، و قبل از پذیرش اجرای آنها قابل رویت است.

جهت تعیین هزینه سفر بر اساس زمان و مسافت طی شده، از تاکسی‌متر اپلیکیشن ماکسیم راننده استفاده می‌شود. در صورتی که مسافر در هنگام سفر بسته تغییر مسیر و یا توقف در بین راه را داشته باشد، کاربر برنامه ماکسیم راننده براحتی می‌تواند سفارش را تصحیح نموده و سامانه هزینه سفر را با توجه به خدمات افزوده شده، مجددا محاسبه کند.

برای انجام عملکردهای مد نظر برای پذیرش سفارش ها دیگر نیازی به مراجعه به دفاتر شرکت نیست مثلا مواردی نظیر شارژ حساب کاربری با استفاده از کارت‌های بانکی و انجام بررسی ظاهری خودرو بصورت غیرحضوری، اشاره کرد.

در موقعیت های اضطراری می توانید «دکمه هشدار» را جهت درخواست کمک از سایر رانندگان بزنید.

یکی دیگر از ویژگی‌های برتر نرم افزار ماکسیم رانندگان، ارائه آموزش تصویری و گام به گام به رانندگان است. با استفاده از این روش، راننده می تواند به سرعت با قابلیت‌ها و روش کار با اپلیکیشن آشنا شود.

با لینک زیر سریع وآسان رایگان ثبت نام کنید

https://registration.taximaxim.ir/ir/fa-IR/?promocode=DRV59921068&showpromo=readonly&utm_content=referral&app=maxim

بازدیدها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سریع پیام واتساپ دهید
ارسال سریع از طریق واتساپ
Call Now Button