هزینه نصب شیرالات فردیس تعمیر شیرالات درفردیس

برای استعلام فوری دستمزد و هزینه نصب شیرالات فردیس تعمیر شیرالات درفردیس: تعمیرشیر سرویس شیر در کرج، منظریه، جاده ملارد، خیابان پیک، اهری، شهرک وحدت، شهرک ارم و یا تعمیر شیرالات ایرانی یا خارجی مثل شیرلباسشویی در فردیس با شماره 09903726482 می‌توانید تماس بگیرید.

درخدمات فنی ماهان سایت فنی‌ها به غیراز تعمیر شیر اهرمی، تمامی کارهای تعمیراتی از قبیل تعمیر لباسشویی در فردیس و خدمات غیره هم با گارانتی یکسال تا شش ماهه انجام می‌گردد. جهت استعلام هزینه نصب شیرالات فردیس می‌توانید این مقاله را بخوانید یا تماس بگیرید.

هزینه نصب شیرالات فردیس
نصب درست شیرهای لباسشویی

دستمزد نصب شیرالات‌ در فردیس کرج چقدر است؟

در این برگه‌ی هزینه نصب شیرالات فردیس و کرج بصورت تک به تک شیرهای سرویس بهداشتی، آشپزخانه، حمام و روشویی اعلام کردیم.

هزینه نصب شیرالات‌ فردیس
جدیدترین شیرالات فردیس کرج و کل استان البرز

هزینه و دستمزدهای پیش فرض نصب و تعمیر در خدمات فنی ماهان فردیس کرج

اعلام هزینه‌های پیش فرض به علت این‌است که متاسفانه همیشه نوسان قیمت داریم. برای اعلامِ دقیقِ هزینه نصب شیرالات فردیس، تماس بگیرید. با تماس گرفتنِ فوری با موبایل تعمیرکار و نصاب در منطقه، خیلی سریع‌تر و اورژانسی‌تر به مشکلات از قبیل:

چکه کردن، خراب شدن شیر، هرز شدن شیر، خرابی مغزی شیر، تعمیر کارتریج شیر اهرمی و… پرداخته می‌شود. چون شماره موبایل تلفن همراه نصاب در محل، همیشه نزدیک ایشان بوده و پاسخگویی مستقیم شماست.

تعمیر و نصب شیرآلات مختلف با فنی‌ها

از جمله تعمیر شیرآلات: تعمیر شیر ظرفشویی شلنگ‌دار، تعمیر شیر اهرمی سینک و غیره.

تعمیرات یکی از سرویس‌های محبوب حوزه خدمات تاسیسات است که در انتها، در کرج هم با هزینه نصب شیرالات فردیس و استان البرز آشنا می‌شوید. شاید مهم‌ترین دلیل این محبوبیت آن است که تعمیر شیرآلات قدیمی جدید، هزینه‌ کمتری در مقایسه با قیمت تعویض و هزینه نصب شیرآلات دارد.

در مقاله پیش‌رو، هزینه نصب شیرالات فردیس و همچنین با نصب و تعمیر شیرآلات اهرمی، ساختمانی، بهداشتی، روشویی و ظرفشویی را توضیح داده‌ایم. علاوه بر نصب شیرآلات و تعمیر آنها، به موارد دیگری از جمله تعرفه و قیمت نصب شیرآلات، اجرت نصب شیرآلات بهداشتی، قیمت تعمیر شیرآلات در منزل “مانند تعمیر شیرآلات kwc” و قیمت نصب شیرالات ساختمانی سرویس بهداشتی نیز پرداخته‌ایم. فراموش نکنید که برای دریافت کلیه این خدمات می‌توانید روی کمک ما حساب کنید.

هزینه نصب شیرالات فردیس تعمیر شیرالات در فردیس
هزینه نصب شیرالات فردیس تعمیر شیرالات در فردیس

قیمت اتحادیه سال ۱۴۰۳ هزینه نصب شیرالات فردیس

خدمات نصب شیرالات و تعمیر شیرالات قیمت اتحادیه در سال ۱۴۰۳ به صورت زیر است. این قیمت‌های نصب بدون اجرت دریل‌کاری، فرزکاری و لوله کشی در هزینه نصب شیرالات‌ فردیس هست. و اگر به هر دلیلی تعمیرکار بخواهد دیوار را تخریب کند، و مسیر لوله کشی را تغییر دهد، هزینه جداگانه‌ای به این قیمت‌ها افزوده می‌شود.

(به روزرسانی 1403)

 • توالت و حمام 150.000تا 200.000 تومان
 • شیر روشویی 200.000 تومان
 •  آشپزخانه 200.000 تومان
 • نصب شیر ماشین لباسشویی/ ظرفشویی 50.000 تومان
 • تعویض مغزی شیر اهرمی 130.000 تا 170.000 تومان
 • و تعویض مغزی شیر فلکه‌ای 130.000 تومان
 • عوض کردن سوپاپ شیر دوش حمام 100.000 تا 200.000 تومان.
 • علم (یا علمک) شیر روشویی یا آشپزخانه 50.000 تومان.
 • تعمیر چکه کردن شیرآلات 150.000 تا 200.000 تومان.

تعمیر و نصب شیرآلات را در محله بلد خودت بسپار

هزینه نصب شیرالات فردیس کرج منظریه شهرک ارم
قیمت نصب شیرالات فردیس کرج منظریه شهرک ارم

تعرفه و هزینه فنی نصب شیرآلات چقدر است؟

با توجه به تعرفه و هزینه فنی نصب شیرالات، قیمت‌هایی که در بالا برایتان لیست کردیم، متوجه حدودی قیمت ها شدیم و برآورد هزینه بدست آوردیم. اگر کمی با روند تعمیر و نصب شیرآلات آشنا باشید، حتما می‌دانید که فاکتورهای مختلفی قیمت نصب شیرآلات را کنترل می‌کنند، از جمله:

 • تعداد شیرآلات مدنظر برای تعمیر
 • قیمت شیرآلات و قدیمی یا مدرن بودن آنها
 • برند شیرآلات “راسان، گروهه، KWC، کلار، قهرمان و غیره.”
 • محل نصب شیرالات ساختمانی، سرویس بهداشتی، آشپزخانه و لباسشوئی

معیار کارشناسان فعال در بازار آنلاین  برای تعیین هزینه نصب شیرآلات همین موارد است؛ البته باید توجه داشت که اجرت نصاب یا تعمیرکار شیرالات ساختمانی به صورت جداگانه محاسبه و به مشتری اعلام می‌شود. با آموزش کامل نصب شیرالات و ارائه خدمات و کسب و کار  از خودت سبقت می‌گیری!

تعمیر شیرالات در فردیس
شیر مشکی طلایی

نصب شیرالات در فردیس کرج

برای نصب و تعمیر سریع و فوری شیرالات در محل خودمان باید چه کاری انجام بدیم؟ و چطور  باید هزینه‌های نصب شیرالات در فردیس کرج و اطراف را استعلام بگیریم؟  برای جواب این سوال‌ها  تا آخر این نوشته با ما همراه باشید.

برای نصب شیرالات در فردیس کرج ومحله‌های اطراف، حومه با تلفن 09903726482 تماس بگیرید. با توجه به گران بودن شیرالات به علت آلیاژ برنجی که دارد، نصب شیرالات در فردیس کرج به همراه تعمیرات و خرید شیرالات کهنه قبلی با قیمت مناسب، بصورت وزنی با ترازوی استاندارد انجام می‌شود.

و بصورت قیمت آب‌شده برآورد، به‌روز هزینه کم می‌شود که هم به نفع مشتری خواهد بود و هم تعمیرکار نصب شیرالات درفردیس کرج و کل مناطق استان البرز، خریدار شیرالات شما خواهد شد.

نصب شیرالات قدیمی در کرج فردیس

متخصصان خدمات فنی ماهان شبانه روزی آماده سرویس‌دهی به همشهریان عزیز کرج فردیس وحدت اندیشه شهریار و در ملارد هستند. برای ارتباط با متخصص باتلفن زیر ۰۹۹۰۳۷۲۶۴۸۲ تماس بگیرید. و برای مراجعه حضوری به آدرس در نقشه بلد واقع در شهرک ارم فردیس می‌توانید مراجعه کنید.

نحوه محاسبه قیمت نصب شیرالات

در نصب شیرالات در فردیس کرج، مبلغ نصب شیر روشویی و سینک، بدون نصب هزینه سیفون تخلیه محاسبه شده است. هزینه قطعات به‌صورت جداگانه محاسبه می‌گردد، نیروی کار، موظف به ارائه فاکتور معتبر با گارانتی هست.

در صورت عیب یابی (دست به آچار بردن تعمیرکار) و پس از آن عدم توافق بین طرفین، متخصص مجاز به دریافت هزینه 100000 تومانی تحت عنوان هزینه کارشناسی دارد. البته اگر کار تعمیراتی در نصب شیرالات در فردیس کرج و اطرف جاده ملارد بوده باشد.

نصب شیرالات در فردیس کرج
شیر برنجی قدیمی

تاریخچه خلاصه شیرالات ایرانی خارجی

اختراع شیرآلات در جهان و ایران. شیر یا شیرآلات به دو گروه عمده بهداشتی خانگی یا ساختمانی و صنعتی تقسیم می‌شوند. امروزه شیرآلات بهداشتی کارکردهای مختلفی پیدا کرده‌اند. شیرآلات نه‌تنها وسیله‌ای برای استفاده بهتر و صیحح‌تر از آب هستند. بلکه باتوجه به کمبود آب شرب و نظافت، وسیله‌ای برای استفاده بهینه از آب به‌شمار می‌روند.

تاریخ‌چه شیرآلات به دوران باستان بر می‌گردد که ما در این مقاله قصد داریم تا شمارا با تاریخچه آن بیشتر آشنا کنیم. ۷۰۰ سال پیش از میلاد مسیح، از لوله‌کشی و شیرآلات برای هدایت آب به فواره‌ها و خانه‌های خصوصی استفاده می‌شد.

در قصر سلطنتی Minoan در جزیره Crte علاوه بر لوله‌های سفالینه برای لوله‌کشی و آبیاری، شیر هایی از جنس طلا، نقره و سنگ مرمر نیز وجود داشت. ۴۷۶ سال بعد از میلاد، استفاده از لوله‌های سربی و شیرهای مرمرین و نقره‌ای در حمام‌های خصوصی و عمومی رونق گرفت.

قرن چهارم میلادی نیز رومیان از لوله‌کشی و شیرآلات برای هدایت آب به ۱۱ حمام عمومی، ۸۵۶ حمام خصوصی و ۱۳۵۲ فواره و آب انبار استفاده می‌کردند. پس از گذشت چهار قرن از میلاد، تعداد زیادی حمام عمومی و خصوصی، آب‌ انبار و فواره ساخته شد. و با توجه به اینکه این‌ها برای مردم عادی بودند، اکثرا  لوله ‌کشی‌ها با چوب و جنس شیرها از برنج بود.

تعمیر یا نصب شیرالات فردیس شبانه روزی

تعمیر شیرالات در فردیس شبانه روزی هم مثل همه شهرها و شهرستان‌ها نیاز به تخصص نسبتاً زیادی دارد. لذا، برای تعمیر کردن شیرالات با متخصص مشورت کنید. برای تعمیرات و نصب شیرالات ساختمان، با مشاوره رایگان هزینه منصفانه هزینه نصب شیرالات‌ در فردیس با متخصص تماس بگیرید. هزینه را بپرسید، بعد تعمیر شیرالات در فردیس یا در حوالی کرج انجام دهید. بعد از تماس با شماره بالا، تعمیرکار بصورت فوری و شبانه روزی به محل نصب اعزام می‌شود.

شماره تماس تعمیرکار شیر 09903726482

تعمیر شیرالات در فردیس
شیر کلاسیک

تعمیر شیرالات لوکس طلایی آیدا راسان

نکته مهم نصب شیرآلات بهداشتی: برای نصب شیرآلات، تعمیر و یا تعویض آن ها حتما از فرد متخصص از خدمات فنی ماهان در این زمینه کمک بگیرید. تا کار نصب، تعمیر ویا تعویض شیرآلات به‌صورت اصولی واستاندارد انجام شود.

تعمیر شیرالات در فردیس موارد همچون؛

 • نگرش ارتفاع نصب شیرآلات.
 • روشویی های شیرآلات بهداشتی.
 • ارتفاع نصب شیرآلات توالت ایرانی و توالت فرنگی.
 • بازدید ارتفاع شیرآلات دوش حمام
 • شیرآلات مخلوط وان حمام.
 • اندازه و ارتفاع شیرآلات پیسوار در زیر سینک ظرفشویی.
 • حساسیت نصب شیرآلات اهرمی و نصب شیرآلات ایستاده
 • و نصب شیرآلات توکار و روکار.
 • شیرالات کلاسیک منازل شرکت‌ها
 • رعایت نصب و تعمیر شیرالات در فردیس

همه نیاز به مهارت و تجربه کافی در این زمینه دارند که افراد ناشی در این کار، این موارد را رعایت نمی‌کنند و مشکلات زیادی در این بابت ایجاد می‌شود. مهم نیست در چه روز وساعتی از شبانه‌روز نیازبه خدمات نصب‌و تعمیرات شیرآلات ساختمان ونصب شیرآلات‌و لوله‌کشی داشته باشید.

نتیجه تعمیرات شیرالات در فردیس

در نهایت سایت فنی‌ها، به شما کمک خواهد کرد تا به صورت شبانه روزی امکان جستجوی ارائه دهندگان خدمات فنی در نقاط مختلف را داشته باشید. با آنها به صورت مستقیم در ارتباط باشید. در صورتی که نیاز به خدمات فنی ذیل داشته باشید، می‌توانید از طریق سایت فنی‌ها به جستجوی نیروهایِ فنیِ موردِ نظرتان در محدوده خودتان بپردازید. جهت شیرهای کاملا استاندارد با مد روز، سفارش تعمیر یا نصب شیر ثبت کنید. یا با متخصص تماس بگیرید. 09903726482 کاربر گرامی لطفا قبل از سفارش به نکات زیر توجه کنید:

هزینه ذکر شده، شامل هزینه خرید قطعات و مواد مصرفی نیست. درصورت نیازبه فاکتور رسمی قبل از مراجعه متخصص به وی اطلاع دهید. با توجه به ماهیت خدماتی بودن سرویس‌ها، قبل از شروع به کارِ متخصص، قیمت نهایی را با تعمیرکار توافق کنید. همسایگان عزیز، کاربران گرامی و بازدیدکننده عزیزی که نوشته‌های ما را در سایت فنی‌ها دنبال می‌کنید، پیشنهادات خود را در رابطه با نصب و تعمیرات انواع شیرالات در فردیس و حوالی کرج با ما در میان بگذارید.

91 / 100