هزینه نصب لباسشویی کرج فردیس

تعمیر لباسشویی در فردیس

()

جهت تعمیر لباسشویی در فردیس کرج، وحدت، منظریه، ملارد، خیابان اهری، خیابان پیک، شهرک ارم. شماره تماس تعمیرکار لباسشویی 0990372648209355270498. تعمیر انواع مختلف ماشین لباسشویی؛ سامسونگ، اسنوا، دوو، پاکشوما، زیروات، ال جی، تعمیر لباسشویی اسنوا فردیس، تعمیر لباسشویی سامسونگ فردیس انجام می‌شود.

برای تعمیر لباسشویی در فردیس قیمت‌های ارائه شده سال ۱۴۰۲ این برگه را مطالعه کنید. یا پایین همین صفحه، جدول کامل قیمت‌ها را ببینید. که حدود قیمت نصب و تعمیرات را محاسبه کرده باشید. جهت تعمیر لوازم‌های دیگر که وزن سنگینی دارند. مثل: تعمیر پکیج در فردیس قابل جابه‌جایی نیستن، در بخش خدمات‌فنی و گارانتی پس از تعمیر، در سایت فنی‌ها پاسخ‌گو هستیم.

درانتهای مقاله تعمیر لباسشویی در فردیس سعی کردیم، آموزش‌های تعمیر خانگی ماشین لباسشویی را برایتان قرار دهیم. که حداقل نیاز نباشد هزینه کنید. شاید با مطالعه همین آموزش‌ها خودتان بتوانید، لباسشوئی خودرا تعمیرکنید.

تعمیر لباسشویی در فردیس کرج شهرک وحدت
تعمیرات در منزل لباسشوئی تمام اتومات جدید، حتی’ قدیمی دوقلو تعمیر لباسشویی در فردیس انجام می‌دهیم.

فهرست مطالب صفحه

خرابی و تعمیرات انواع لباسشویی در فردیس و هزینه تعمیرات در منزل

به جهت تعمیر لباسشویی در فردیس، اعزام تعمیرکار بصورت شبانه روزی با خدمات فنی ماهان در نزدیک محله فردیس بصورت تلفنی یا پیامکی، هماهنگ کنید. تا در اسرع وقت متخصص برای انجام کار یا مشاوره باشما تماس بگیرد. هزینه تعمیر لباسشویی متفاوت است. این روزها برای لباسشویی معمولا بصورت تعمیردرمنزل انجام می‌شود. تعمیر لباسشویی در فردیس هم با اعزام متخصص‌ها و تعمیرکار، در منزل انجام می‌شوند.

تعمیر لباسشویی در فردیس تعمیرکار تعمیردرمنزل
تعمیر لباسشویی در فردیس ازمحله فردیس تا اندیشه شهریار و منظریه وحدت توسط تعمیرکار تعمیردرمنزل

قبل از اینکه به هزینه‌های تعمیرات ماشین لباسشویی بپردازیم. باید با تعمیرکاران و کارشناسان برای قیمت و عمر مفید لباسشویی مشورت بگیریم. خوشبختانه در خدمات فنی ماهان کارشناس‌ها و تعمیرکارها با اشتیاق فراوان درخصوص قیمت و عمر مفید تعمیر لباسشویی در فردیس جوابگو هستند.

مثلا لباسشویی که چندین سال است کار می‌کند و هیچ‌وقت خراب نشده است. شاید با اولین علائم خرابی، عمر مفید خود را از دست داده است. تعمیرکاران ما در تعمیر لباسشویی در فردیس، در این جور مواقع با کارشناسیِ درست، جواب و نتیجه‌گیری صحیح به مشتری ارائه می‌دهند. اگر نیاز به تعمیر داشت، تعمیردرمنزل انجام می‌دهند.

هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ فردیس چقدر است؟ تعمیر لباسشویی در فردیس چقدر؟

به‌طور کلی قیمت تعمیر ماشین لباسشویی با توجه به نوع برند لباسشویی، مثل: تعمیر لباسشویی سامسونگ فردیس برآورد می‌شود. نسبت به مدل آن وهمچنین نوع خرابی و میزان زمانی که برای انجام تعمیرات گذاشته می‌شود، تعیین می‌گردد. در جدول پایین قیمت تعمیر انواع قطعات ماشین لباسشویی را خواهید دید. و برای جزئیات بیشتر نصب لباسشویی به قسمت هزینه نصب مراجعه کنید. و برای تعمیر لباسشویی در فردیس وهمچنین جهت آموزش لازم تعمیرات، مقاله تعمیر لباسشویی سامسونگ فردیس را تا آخر بخوانید.

هر تعمیری را منحصر بسته به عوامل مختلفی مانند برند، شدت آسیب و تعویض قطعات منحصر بفرد قیمت‌گذاری می‌کنند. بنابراین هزینه‌های تعمیردرمنزل لباسشویی در فردیس نیز بسته به همین عوامل متفاوت است. ما در خدمات فنی ماهان به تمامی مشتریان خدمات با  کیفیت و با نرخ مصوب اتحادیه ارائه می‌دهیم. برای دریافت قیمت‌هایی که در لیست پایین نیست به ما در روبیکا یا در صفحه تماس با ما، با یکی صحبت کنید و در فهرست بالا پیام دهید.

تعویض ماشین لباسشویی بهتر است یا تعمیر کردن لباسشویی

تصمیم برای تعویض یا تعمیر واشر بستگی به هزینه تعمیر و سن دستگاه دارد. عمر متوسط ​​ماشین لباسشویی حدود ۱۲ تا ۱۵ سال است. قبل از پایان عمر، بهتر است دستگاه را تعمیر کنید. تعمیرکاران خدمات فنی ماهان می‌توانند هر گونه مشکل ماشین لباسشویی را تعمیر کنند. و عمر ماشین لباسشویی شما را افزایش دهند و در نتیجه، در هزینه‌های شما صرفه‌ جویی کنند.

با این‌حال، اگر عمر دستگاه از میانگین عمر خود گذشته است، بهتر است آن‌ را تعویض کنید. کارشناسان ما همچنین می‌توانند به شما کمک کنند تا تشخیص دهید که آیا تعمیر ارزش سرمایه‌گذاری را دارد یا خیر؟ پس برای تعمیر لباسشویی در فردیس و اطراف کرج با شماره‌های اعلام شده تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی در فردیس سفارش توسط خانم‌ها
سفارش تعمیر لباسشویی در فردیس توسط خانم‌ها تعمیر لباسشویی اسنوا فردیس

هزینه‌های تعمیرات لباسشویی در سال ۱۴۰۲

نصب ماشین لباسشویی 350.000 تومان  تعویض فیلتر و جرم گیری ماشین لباسشویی 250.000 تا 320.000 تومان. تعویض پمپ تخلیه لباسشویی 280.000 تا 550.000  تومان تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی 250.000 تا 550.000 تومان.

تعمیر تایمر ماشین لباسشویی  280.000 تا 450.000 تومان تعمیر هیدرواستارت  300.000 تا 750.000 تومان. تعویض لاستیک درب 300.000 تا 1.000.000 تومان تعویض میکروسوئیچ 300.000 تا 750.000 تومان. تعویض بلبرینگ 800.000 تا 1300.000 تومان تعویض کمک فنر  280.000 تا 520.000 تومان.

تعویض موتور (موتور اورجینال برند) 800.000 تا 1.600.000 تومان تعویض موتور ماشین (دست دو) 350.000 تا 650.000 تومان. تعویض و تعمیر آبکش 700.000 تا 1.200.00 تومان و تعویض خرطومی دیگ ماشین 100.000 تا 230.000 تومان.

این قیمت‌ها، اجرت‌هایِ فقط تعمیردرمنزل هستند. هزینه تعمیر لباسشویی با انتقال لباسشویی به کارگاه فرق دارد.

آموزش نحوه تعمیر نصب لباسشویی 

چه آموزش‌هایی برای تعمیر لباسشویی لازم است؟ و نحوه تعمیرات یا نصب لباسشویی چگونه است؟

تعمیرات خانگی یا تعمیردرمنزل به نظر کار راحتی می‌آید، اما اینطور نیست. یک تعمیرکار باید تمامی ابزارهای مورد نیاز را داشته باشد. و همچنین مهم‌ترین مساله، تجربه تعمیرکار است که می‌خواهد ماشین لباسشویی را تعمیر کند.

ولی نصب لباسشویی خیلی آسان است و نیازی به استخدام تعمیرکار یا نصاب را ندارید. برای این کار کافیست جهت نصب شیر، یک آچار مناسب یا انبرقفلی، آچار فرانسه مناسب داشته باشید. بعد از نصب شیر لباسشویی باید ماشین لباسشویی رادر جای مناسب تراز کنید.

تعمیر لباسشویی در فردیس تعمیر قطعات توسط خانم آقای تعمیرکار
تعمیر لباسشویی در فردیس و تعمیر قطعات توسط خانم و آقای تعمیرکار انجام می‌شود

تعمیرات فنی لباسشویی در منطقه فردیس توسط خانم تعمیرکار 

برای اولین بار در بخش خدمات سایت فنی‌ها با توجه به حجم بالای کارهای فنی تعمیراتی، گروه خدماتی فنی‌ها، از متخصص‌هایِ کار بلد خانم هم استخدام و کمک گرفته است.

که برای همشهریان عزیز در خصوص تعمیر لباسشویی در فردیس کرج و شهریار اندیشه، آماده خدمات‌رسانی  هستند. انجام کارهای فنی برقی که به متخصص های خانم واگذار می‌شود، نسبت به کارهایی که برای متخصص‌های آقا در نظر گرفته می‌شود، کمی سبک تر و متفاوت‌تر هستند.

مزایای تعمیرات قطعات برقی لباسشویی

بطور مثال؛ معمولا برای خرابی قسمت‌های الکترونیکی ماشین‌های لباسشویی از نیروی کار خانم، جهت رفع خرابی یا عیب‌یابی کمک می‌گیریم. خانم‌ها در این موارد جدیت بیشتری نسبت به آقایان نشان می‌دهند و همیشه نمره خوبی را در کارنامه خود به ثبت رساندند.

خانم تعمیرکار برای بردهای الکترونیکی انواع دستگاه‌های برقی استخدام شده‌اند. و بصورت شبانه روزی اماده انجام خدمات مربوط به قطعات الکترونیکی ماشین الات از قبیل ماشین لباسشویی هستند.

علت نشتی آب ماشین لباسشویی، تعمیردرمنزل

 • خرابی فرسودگی شلنگ‌های داخلی وخارجی
 • خرابی پمپ تخلیه آب
 • خراب شدن کاسه نمد بلبرینگ‌ها
 • سوراخ شدن دیگ داخلی
 • فرسودگی شیرالات

دلایلی که باعث می‌شود از لباسشویی آب نشت کند چیست؟ معمولاً علت نشتی یا نشری آب ماشین لباسشوی ازکجاست؟

فرسوده شدن شلنگ‌های ماشین‌های لباسشوئی یکی از دلایل عمده هستند. همچنین خرابی پمپ تخلیه هم از این موضوع مستثنی نیست. بعضی اوقات هم اگر ماشین موقع کارکردن بلرزد وصدای زیادی داشته باشد، نشتی آب از کاسه نمد بلبرینگ‌ها می‌تواند باشد. زمانی که متوجه نشتی از دستگاه خودتان شده‌اید، سریعاً باما تماس بگیرید تا متخصص تعمیرات فوری لباسشوئی را برایتان بفرستیم.

خرابی فرسودگی شلنگ‌های خارج ماشین‌لباسشوئی

برای خرابی فرسودگی شلنگ‌های خارج ماشین‌لباسشوئی باید توجه کنید. پس از هربار سرویس ماشین لباسشوئی شلنگ آب را چک کنید تا نشتی نداشته باشد. اگر شیر آب دقیقا پشت ماشین قرار ندارد و کمی فاصله دارد. بهترین انتخاب شیلنگ ورودی آب، برای لباسشویی و ظرفشویی ورودی 2 متری از جنس ترک است.

شلنگ ورودی، با جنس پلاستیک فشرده، مقاوم در برابر حرارت است. که برای اتصال آب گرم و سرد به دستگاه استفاده می‌شود. فرقی نمی‌کند لباسشوئی شما قدیمی یا جدید باشد. همه دستگاه‌های لباسشوئی دارای شلنگ ورودی هستند.

مکانیزم کار ماشین لباسشوئی به این صورت است که شما دستگاه را روشن کرده وفرمان برنامه را به آن می‌دهید. سپس آب از شلنگ ورودی ماشین داخل دستگاه می‌آید. امکان دارد شلنگ شما خراب نشده باشد. بیشتر شلنگ‌های ورودی دارای فیلتر هستند. یا اگر شلنگی فیلتر نداشته باشد، حتما شیربرقی ماشین لباسشوئی دارای فیلتر است.

فیلتر شلنگ لباسشوئی: اگر داخل فیلتر رسوبات آب گیر کند، دستگاه آب‌گیری نمی‌کند. آنگاه شما فکر می‌کنید ماشین لباسشوئی‌تان خراب است. اما با یک نظافت ساده فیلتر شلنگ ورودی ماشین لباسشوئی، مشکل دستگاه شما کاملاً حل می‌شود.

هنگامی که دیدید از ابتدا یا انتهای ورودی ماشین لباسشویی شما آب‌ریزی دارد، ممکن است واشر شلنگ ورودی دستگاه شما خراب شده باشد. و تنها با تعویض یک واشر است که کاملا مشکل‌تان حل شده است.

خرابی نشتی پمپ تخلیه آب تعمیر لباسشویی سامسونگ فردیس

لازم به ذکر است که یکی از بخش‌های مهمی که آب را از ماشین لباسشویی خارج می‌کند پمپ تخلیه لباسشویی است. پمپ تخلیه می‌تواند، درایو مستقیم، تسمه‌ای و یا الکترونیکی باشد. اگر در زمان شستشو، نشتی آب را شاهد بودید، می‌توان گفت که از معیوب شدن پمپ تخلیه از دلایل نشست آب از زیر ماشین لباسشویی‌تان باشد.

برای رفع مشکل، پمپ تخلیه و شیلنگ‌هایی که به آن وصل است را چک کنید. اگر نشست آب ناشی از مشکلات پمپ تخلیه باشد، باید پمپ تخلیه را عوض کنید. قبل از بررسی پمپ تخلیه، پمپ برق دستگاه ماشین لباسشویی را قطع کنید. پمپ تخلیه معمولا در قسمت پایین وجلوی لباسشویی و یا به درایو متصل است. اگر فاقد تجربه لازم هستید، با تعمیر لباسشویی در فردیس 09355270498 تماس بگیرید.

علت خرابی کاسه نمد بلبرینگ‌های لباسشویی

بلبرینگ‌های ماشین لباسشویی به علت استعلاکی که دارند، باید بصورت دوره‌ای تعویض گردند. حداقل ۴ تا ۵ سال از کارکرد ماشین لباسشویی که می‌گذرد، باید اقدام به تعویض بلبرینگ‌ها کرد. هروقت بلبرینگ خراب شده باشد، ساچمه‌های بلبرینگ با کاسه نمد برخورد می‌کنند و آسیب جدی به کاسه نمد می‌آوردند. در این صورت لباسشویی صدای بالایی دارد.

علت خرابی بلبرینگ، بکار بردن حجم لباس‌هایی بیش از ظرفیت دستگاه و استفاده نادرست از لباسشویی باعث بوجود آمدن نشت آب از کاسه نمدخواهد شد.

لیست قیمت اجرت دستمزد لباسشویی درفردیس هزینه تعمیر لباسشویی

نصب ماشین لباسشویی350.000 تومان
تعویض فیلتر و جرم گیری ماشین لباسشویی250.000 تا 320.000 تومان
تعویض پمپ تخلیه لباسشویی280.000 تا 550.000 تومان
تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی250.000 تا 550.000 تومان
تعمیر تایمر ماشین لباسشویی280.000 تا 450.000 تومان
تعمیر هیدرواستارت300.000 تا 750.000 تومان
تعویض لاستیک درب300.000 تا 1.000.000 تومان
تعمیر تعویض میکروسوئیچ300.000 تا 750.000 تومان
تعویض بلبرینگ و کاسه نمد800.000 تا 1300.000 تومان
تعویض کمک فنر لباسشوئی280.000 تا 520.000 تومان
تعویض موتور اصلی(موتور اورجینال برند)800.000 تا 1.600.000 تومان
تعویض موتور ماشین (دست دوم) سالم350.000 تا 650.000 تومان
تعویض و تعمیر آبکش700.000 تا 1.200.00 تومان
تعویض دیگ پلاستیکی فلزی1000.000تا
3000.000 تومان
تعویض خرطومی دیگ ماشین100.000 تا 230.000 تومان

شماره تعمیرکار لباسشویی 09355270498 برای استعلام دقیق هزینه تعمیر لباسشویی تماس بگیرید.

تعمیر لرزش ماشین لباسشویی

چرا ماشین لباسشویی هنگام کار کردن می‌لرزد؟ تفاوتی ندارد که از چه برند ماشین لباسشویی در خانه استفاده کنید، لرزش شدید و صدای زیاد ماشین لباسشویی مشکلی است که به احتمال زیاد با آن روبرو شده‌اید؛ خصوصا اگر ماشین لباسشویی شما چند سالی عمر کرده و دیگر مثل روز اول نو نیست. با اینکه در بسیاری از موارد، لرزش ماشین لباسشویی در عملکرد کلی دستگاه تاثیر منفی ندارد، اما آلودگی صوتی و لرزش‌های آن آرامش خانه را از بین می‌برد.

قرار دادن صحیح لباس در ماشین لباسشویی، گلوگه، توپی نکردن لباس‌ها و توجه به استاندارد وزنی ماشین لباسشویی نکاتی است که می‌تواند در کاهش لرزش دستگاه موثر باشد. اگر دستگاه شما نقص فنی نداشته باشد، دلایل دیگری برای تکان شدید و لرزش ماشین لباسشویی وجود دارد که در ادامه به بررسی بهترین راه‌های نگهداری از ماشین لباسشویی می‌پردازیم. و در نهایت تعمیردرمنزل انجام می‌دهیم.

۱. تراز نبودن لباسشویی

یکی از رایج ترین دلایل تکان‌های شدید ماشین لباسشویی، تراز نبودن دستگاه و عدم تنظیم صحیح است. به‌طورخاص در بیشتر مواقع علت لرزش ماشین لباسشویی هنگام خشک کردن و آب‌گیری لباس‌ها به تراز نبودن دستگاه برمی‌گردد.

درصورتی‌که در خانه دستگاه تراز مهندسی دارید، باید تراز را روی ماشین لباسشویی قرار داده و با تنظیم پایه‌های زیرین دستگاه، محور افقی و عمودی آن را به‌طورکامل تنظیم کنید. درصورتی‌که در خانه تراز ندارید، از تخته‌های سه‌لایه نیز می‌توانید استفاده کنید. به‌طورکلی، چوب و مصنوعات چوبی تاثیر به‌سزایی در کاهش لرزش و ایجاد ثبات در دستگاه دارند.

یکی دیگر از راه‌های مناسب برای کاهش یا رفع لرزش تکان‌های ماشین لباسشویی در حین کار کردن، استفاده از یک کفپوش در زیر ماشین لباسشویی است. با استفاده از کفپوش، دستگاه به‌طورکامل و مستقیم روی زمین قرار می‌گیرد و احتمال لرزش آن کمتر می‌شود.

البته که توصیه می‌کنیم حتما برای تراز کردن ماشین لباسشویی، در تعمیر لباسشویی در فردیس در منزل  اقدام کنید. چراکه تراز بودن ماشین لباس‌شویی علاوه‌بر رفع لرزش شدید دستگاه، در سلامت فنی دستگاه و جلوگیری از تعمیر لباسشویی در طول زمان نیز موثر است.

۲. ریختن بار کم یا زیاد در دستگاه لباس شویی

حین استفاده از ماشین لباس‌شویی باید توجه ویژه‌ای به ظرفیت و متوسط وزن آن داشته باشید. پر کردن دستگاه به ظرفیتی بیش از حد تعیین‌شده، علاوه‌بر اینکه باعث لرزش و تکان های شدید دستگاه می‌شود. در طولانی‌مدت باعث آسیب دیدن و کاهش عمر مفید ماشین لباس‌شویی نیز می‌شود.

همیشه از وزن تعیین‌شده روی دستگاه، مقداری کمتر لباس در مخزن قرار دهید تا چرخه شست‌وشو به‌درستی انجام شود و همچنین شاهد لرزش ماشین لباسشویی نباشید. اگر وزن بیشتر از توان ماشین لباسشویی را در دستگاه قرار دهید، به‌مرور زمان کمک‌فنرهای دستگاه آسیب دیده و هزینه تعمیر زیادی را به شما تحمیل می‌کند.

مشابه با اینکه نباید بیشتر از حد وزنی تعیین‌شده، لباس درون دستگاه قرار دهید، اگر کمتر از ظرفیت وزنی دستگاه نیز استفاده کنید، احتمال آسیب رسیدن به ماشین لباس‌شویی وجود دارد. برای مثال، بهتر است ماشین لباس‌شویی را برای شستن تنها یک شلوار و یک جفت جوراب روشن نکنید.

۳. خرابی کمک فنر دستگاه لباسشویی

همه ماشین‌های لباس‌شویی اتوماتیک برای جلوگیری از لرزش، تعدادی کمک‌فنر دارند. اگر از محصولات استاندارد و باکیفیت استفاده کنید، معمولا پس از گذشت 5 تا 7 سال باید برای تعویض یا تعمیر کمک‌فنرهای ماشین لباس‌شویی اقدام کنید.

کمک‌فنر در قسمت پشتی و درون دستگاه قرار دارد و در صورت فرسودگی، باعث لرزش و تکان های شدید ماشین لباسشویی در حین کار می‌شود. مسلما بررسی فنی کمک‌فنرهای ماشین لباس‌شویی نیاز به تخصص دارد و برای تعمیر ماشین لباسشویی حتما باید از خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی مثل؛ همین سایت فنی‌ها، استفاده کنید. خصوصا که اگر کمک‌فنر به‌درستی تعمیر نشود یا در جای درست خود قرار نگیرد، بعد از گذشت زمان موجب خراب شدن کامل آن می‌شود.

۴. خرابی گرفتگی پمپ یا شیر آب لباسشویی

درصورتی‌که آب درون دستگاه ماشین لباس‌شویی به‌خوبی تخلیه نشود، حتما باعث لرزش و تکان شدید دستگاه می‌شود. آب درون ماشین لباس‌شویی وزن زیادی دارد و اگر به‌درستی از طریق شلنگ تخلیه خارج نشود، منجر به لرزش دستگاه می‌شود. علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی اگر یک نقص فنی نباشد، عموما مربوط به مشکلات تخلیه و لوله خروجی است.

همچنین اگر شیر ماشین لباسشویی توسط رسوبات گرفته باشد، باید تعمیر شیر انجام شود.

۵. خرابی برد الکترونیکی لباسشویی

همه ماشین‌های لباس‌شویی بردهای الکترونیکی مخصوصی دارند. ماشین لباس‌شویی‌های قدیمی مجهز به برد تایمر و لباسشویی‌های جدید مجهز به برد الکترونیک هستند. درصورتی‌که هریک از این دو برد آسیب ببیند، تعادل دستگاه تحت‌تاثیر قرار گرفته و باعث تکان های شدید ماشین لباسشویی می‌شود.

درصورتی‌که علت لرزش ماشین لباس‌شویی مربوط به خرابی برد باشد، پیشنهاد می‌کنیم برای تعمیر برد لباسشویی با متخصصان تعمیر آنلاین در تماس باشید تا خدمات لازم را تعمیردرمنزل اختیار شما قرار بگیرد.

۶. خرابی بلبرینگ لرزش بعلاوه صدای زیاد

هنگامی که ماشین لباسشویی شما خرابی بلبرینگ پیدا می‌کند، در آن هنگام با صدای زیاد همراه است. چنانچه وقتی متوجه شدید که ماشین لباسشویی شما لرزش زیاد دارد و به همراه صدای زیادی کار می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم که نسبت به تعویض بلبرینگ لباسشویی و تعمیر درمنزل اقدام کنید. برای تعمیر لباسشویی سامسونگ فردیس اجرت کمتر از نمایندگی سامسونگ دریافت می‌کنیم.

اجرت تعمیرات لرزش لباسشویی

اجرت تعمیرات لرزش ماشین لباسشویی با اشاره به موارد بالا که به آنها اشاره شد کاملاً متفاوت است. اگر تعمیردرمنزل انجام شود، اجرات‌ها کمتر است. چنانچه قطعه‌ای به بیرون از منزل انتقال داده شود، اجرت کمی بیشتر می‌شود.

با شماره‌های 09355270498 –  09903726482  اول هزینه نصب لباسشویی کرج را از ما بپرسید، بعد به راه‌اندازی نصب دقیق تراز یا تعمیر اقدام کنید.

تعمیر-لباسشویی-در-فردیس-هزینه-نصب-لباسشویی-کرج-فردیس
تعمیرلباسشویی درخانه و قیمت نصب لباسشویی در کرج فردیس همچنین هزینه تعمیر لباسشویی

استعلام هزینه نصب لباسشویی کرج در فردیس، شهرک وحدت جاده ملارد

حتما بعد از تلفن زدن به شماره‌های بالا برای هزینه نصب لباسشویی کرج، مکان تقریبی منزل یا محل کار و محل استقرار لباسشویی را به متخصص بگویید تا قیمت درست و صحیح به شما اعلام شود. تعمیرلباسشویی در منزل در حضور صاحب خانه انجام می‌پذیرد. گارانتی در هزینه نصب لباسشویی و اعلام قیمت نصب لباسشویی در کرج  فردیس با قیمت‌های اتحادیه انجام می‌شود.

این قیمت ها شاید خیلی کم، در هزینه نصب لباسشویی کرج، تغییر کند از ۲۰۰ تومان الی ۵۰۰ تومان با خدمات فنی ماهان واقع در شهرک ارم فردیس جاده ملارد. مدل و برندهای خدمات گوناگون نصب لباسشویی در فردیس و اعلام هزینه نصب لباسشویی کل مدل‌های ایرانی و خارجی با حضور تعمیرکار است.

 • نصب ماشین لباسشویی اسنوا در فردیس
 • تعمیر لباسشویی اسنوا فردیس
 • راه اندازی لباسشویی سامسونگ فردیس
 • تعمیر لباسشویی سامسونگ فردیس
 • نصاب ماشین لباسشویی ال جی
 • راه اندازی ماشین لباسشویی ال جی
 • هزینه نصب ماشین لباسشویی زیروات
 • قیمت نصب ماشین لباسشویی ال جی
 • قیمت نصب لباسشویی سامسونگ
 • هزینه نصب لباسشویی پاکشوما
 • نصاب لباسشویی پاکشوما
 • نحوه نصب ماشین لباسشویی سامسونگ 
 • نصب لباسشویی ال جی 
 • و نصب لباسشویی زیروات 

راهنمای تصویری نصب ماشین لباسشویی در فردیس

راهنمای تصویری نصب اولیه لباسشویی درخانه

راهنمای-نصب-اولیه-لباسشویی-تعمیر-لباسشویی-درخانه

راهنمای ساده نصب لباسشویی کرج فردیس

در ادامه به قیمت‌های تعمیراتی و هزینه نصب لباسشویی کرج می‌پردازیم. فقط با یک تلفن تعمیر کار لباسشویی را به خانه فرا بخوانید هزینه نصب لباسشویی کرج فردیس جاده ملارد.

قیمت نصب ماشین لباسشویی ال جی و دیگر مدل‌ها چگونه تعیین می­‌شود؟

هزینه نصب لباسشویی کرج در فردیس با متخصصین با تجربه انجام می‌شود همان­طور که می­‌دانید، تمام مدل­‌های ماشین لباسشویی دارای خدمات پس از فروش و نصب رایگان هستند. نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، دوو، ال جی، پاکشوما و غیره. درصورتی که تازه خریداری شده باشند، توسط نصاب خود شرکت (همراه با مهر دفترچه گارانتی) و بدون دریافت هزینه نصب ماشین لباسشویی انجام می­‌شود.

اما هزینه ایاب و ذهاب و قیمت اتصالات بالایی به مشتری می‌دهند. اگر اسباب‌­کشی و جابه­‌جایی داشته باشید، باید از خدمات نصب ماشین لباسشویی سایر متخصصان استفاده کنید. اگر از نصاب ماشین لباسشویی تنها بخواهید دستگاه شما را نصب کند، و مایل به دریافت خدماتی مانند؛ سرویس ماشین لباسشویی، شستشو، جرمگیری، تعویض برخی قطعات و اجزا و غیره نباشید، مراحل نصب ماشین لباسشویی به سرعت انجام شده و هزینه بالایی نیز نخواهد داشت.

البته توجه داشته باشید که هزینه نصب لباسشویی با توجه به اینکه تقاضای نصب کامل دستگاه یا تنها نصب شیر آن را دارید، نیز متفاوت خواهد بود. اگر می­‌خواهید رقم دقیقی برای هزینه نصب ماشین لباسشویی سامسونگ، نصب ماشین لباسشویی پاکشوما و برندهای دیگر داشته باشید، کافیست با ما تماس بگیری و با یکی صحبت کنی.

اجرت‌های تعمیرات لباسشویی در فردیس کرج شهریار اندیشه درسال ۱۴۰۲

هزینه نصب و تعمیر انواع لباسشویی مثل: تعمیر لباسشویی سامسونگ فردیس در سال ۱۴۰۲

هزینه تعویض کاسه‌نمد، بلبرینگ، سه نظام: ۹۰۰ هزار الی ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

هزینه عیب‌یابی و برطرف کردن عیب: ۸۵۰ هزار تومان

هزینه تعویض هیدرواستارت ماشین لباسشویی: ۳۰۰ هزار الی ۸۰۰ هزار تومان است.

هزینه تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی: ۳۰۰ هزار الی ۵۵۰ هزار تومان است.

هزینه تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی: ۳۰۰ هزار الی یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان

دستمزد و اجرت استاد کار برای باز کردن و نصب تایمر ماشین لباسشویی: ۸۵۰ هزار تومان است.

هزینه تعمیر تایمر الکترونیکی ماشین لباسشویی: ۴۰۰ هزار الی ۷۰۰ هزار تومان است.

هزینه تعمیر تایمر مکانیکی ماشین لباسشویی: ۳۰۰ هزار الی ۵۰۰ هزار تومان است.

اجرت و دستمزد نصب پمپ تخلیه لباسشویی: ۸۵۰ هزار تومان است.

هزینه تعویض پمپ تخلیه: ۳۰۰ هزار الی ۶۰۰ هزار تومان است. البته تعمیر لباسشویی اسنوا فردیس تفاوت دارد.

هزینه تعویض فیلتر، جرم گیری و همچنین شستشوی لباسشویی برابر با ۲۷۰ هزار الی ۳۳۰ هزار تومان است.

هزینه نصب و راه اندازی ماشین لباسشویی و آموزش آن: ۳۵۰ هزار تومان

هزینه‌های اعلام شده تقریبی و پیش‌فرض هستند ممکن است از ۵۰ هزار تومن تا ۱۰۰ تومن تغییر داشته باشند. اگر از متخصص بخواهید بصورت حضوری بیاید و اعلام هزینه کند، تا عیب یابی کند، هزینه عیب‌یابی جداگانه مصاحبه می‌شود. و هزینه عیب‌یابی، مبلغ ۱۵۰ هزار تومان است. که اگر متخصص را به کار بگیرید، این هزینه حذف می‌شود که فقط هزینه تعمیر لباسشویی دریافت می‌پذیرد. اگر نخواهید کار را با ایشان شروع کنید، هزینه عیب یابی را باید پرداخت کنید.

درخواست تعمیرکار لباسشویی

سفارش برای تعمیر لوازم برقی درمنزل کرج فردیس، ملارد اندیشه، شهریار، بدون عضوشدن هم می‌توانید. تماس با 09355270498 وهمچنین با 09903726482 جهت نصب و تعمیر لباسشویی درخانه با گارانتی خدمات فنی ماهان واقع در شهرک ارم اهری آبرسانی تماس بگیرید. و تعمیرماشین لباسشویی را در منزل انجام بدهید. هزینه تعمیر لباسشویی را پرداخت کنید.

تعمیرات لباسشویی در منزل چطور انجام می‌شود؟

فقط اینکه تعمیر کنیم و پول بگیریم، کارددرستی نیست. ما متخصصان خدماتی برای تعمیر هر نوع ماشین لباسشویی گارانتی یکساله بعد از تعمیر ارائه می دهیم و اگر تعمیرکار ما برای تعمیر لباسشویی درخانه شما اعزام شد، از ایشان بابت موارد گارانتی تعمیرات و قطعات راهنمایی بگیرید. تعمیرکار ملزم به پاسخگویی و توضیح دقیق در رابطه با تعمیراتی که انجام داده، به شماست.

 • تعمیر لباسشویی درخانه محله های فردیس کرج
 • شهریارتعویض قطعات و تعمیر لباسشویی درخانه

تعمیرات لباسشویی در منزل تعمیر لباسشویی اسنوا فردیس

تعمیرات لباسشویی در منزل و نصب و تعمیر لوازم منزل درخانه با خدمات فنی ماهان در هر کجای استان البرز که باشید، واقع در شهرک ارم به همراه تعمیرکار متخصص در تمامی مدل‌ها و برندهای مختلف مثل: تعمیر لباسشویی اسنوا فردیس انجام می‌شود. تعمیر لباسشویی درخانه، نصب لباسشویی، تعمیر قطعات لباسشویی و عیب‌یابی و رفع انواع خطای لباسشویی توسط ما در محل شما ارائه می‌شود.

 • اگر  روشن نمی‌شود
 • صدا می‌دهد
 • می‌لرزد
 • نمی‌چرخد
 • درب باز نمی‌شود
 • یا مشکل دیگری

تماس بگیرید و هزینه را بپرسید. سرویس ماشین لباسشویی شامل چه مواردی است؟

لباسشویی به دلیل مصرف بالایی که دارد، فرسودگی و کهنه‌گی لوازم مصرفی‌اش بیشتر است. در این مواقع دستگاه شما ایرادی پیدا نکرده است و تنها نیاز به سرویس لباسشویی و تعویض قطعات مصرفی دارد. سرویس لباسشویی بسیار پر اهمیت است. بنابراین؛ تعمیرات لباسشویی در منزل انجام دهید. زیرا قبل از اینکه دستگاه به مشکل جدی برخورد کند، با یک سرویس و رسیدگی ساده، از آسیب دیدن دستگاه و ایجاد هزینه‌ای گزاف جلوگیری می‌شود. پایه و ساپورت بسته بندی در ماشین لباسشویی. خدمات سرویس لباسشویی در منزل، تعمیر لباسشویی اسنوا فردیس انجام می‌شود.

برخی از خدمات سرویس و تعمیر لباسشویی عبارتنداز؛

 1. بازدید فنی کامل دستگاه و رفع ایرادات جزیی
 2. تمیز کردن پمپ تخلیه
 3. تعویض فیلتر
 4. جرم گیری لباسشویی و نظافت لاستیک دور درب.
 5. تراز لباسشویی
 6. و موارد دیگر بردهای برقی.

تعمیر ماشین لباسشویی یکی از موضوعات درد سرساز است که اگر به موقع اقدام نشود مجبور می‌شوید، زحمت شستشن لباس‌ها را خودتان به جان بخرید! تعمیرات ماشین لباسشویی در زمانی که دستگاه به مشکل برمی‌خورد امری جدی است! اما برای سرویس ماشین لباسشویی باید چه مواقعی اقدام نمود؟

دلیل روشن نشدن لباسشویی

شاید لباسشویی شما روشن نمی‌شود! یا شستشوی لباس‌ها با لرزش و صدای زیاد همراه است، شاید هم لباس‌هایتان بدون هیچ مشکلی شسته شده، منتها درب ماشین لباسشویی باز نمی‌شود! این موارد ممکن است در هر زمانی باعث دردسر شود. و نیاز به تعمیرات لباسشویی در منزل داشته باشد.

البته برای تعمیر کردن ماشین لباسشویی از چه تعمیرکار و سرویس‌کاری استفاده کنید، این تعمیرکار است که حرف اول و آخر را در تضمین دستگاه شما می‌زند. ما نیز بر اساس این آیتم، قصد داریم راهکارهای نگهداری از ماشین لباسشویی و معرفی یک تعمیرکار حرفه‌ای لوازم خانگی را در قالب مطالب مهمی به شما ارائه دهیم و بنظرتان می‌آید که خودتان می‌توانید آن را تعمیر کنید، این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

 • پیچ‌های جابه‌جایی ماشین لباسشویی
 • عیب‌یابی و تعویض قطعات
 • تعمیرات لباسشویی در منزل،
 • تعمیر لباسشویی اسنوا فردیس انجام می‌شود.

اگر نیاز به عیب‌یابی ماشین لباسشویی دارید، می‌توانید با شماره‌ای که در ابتدای این صفحه وجود دارد و روبیکا متخصص تماس بگیرید و درخواست کمک کنید. در اسرع وقت، نزدیکترین تعمیرکار ما به محل سکونت شما خواهد آمد و تعمیر ماشین لباسشویی شما را در منزل انجام می‌دهد.

اگر ماشین لباسشویی شما نیاز به تعویض قطعات دارد، ماشین لباسشویی شما نیاز به سرویس دارد، نیز با شماره ذکر شده در ایتا با متخصص تماس حاصل فرمائید. برای اطلاع از قیمت‌ها نیز می‌توانید با خدمات فنی ماهان در فردیس تماس بگیرید و از همکاران ما تعرفه‌های قیمتی را درخواست کنید.

مشاوره در اینجا، خدمات فنی تعمیراتی تاسیساتی ماهان  بخصوص تعمیر لباسشویی درخانه، به آرامش می‌رسی. باتشکر از شما که مقالهء تعمیر لباسشویی در فردیس را مطالعه کردید.

5/5 – (5 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 11 =