تعمیر کولر در فردیس

()

تعمیر کولر در فردیس در خدمات فنی ماهان بخصوص با قیمت تعمیر مناسب، هزینه خیلی اندک، سریع  خنک میشی!

قیمت تعمیر کولر در فردیس|نصب کولر آبی چقدر است

جهت نصب، سرویس و تعمیر کولر در فردیس با شماره تلفن خدمات فنی ماهان 09355270498 تماس بگیرید و هزینه را بپرسید بعد اقدام به آدرس دادن کنید. تعمیر کولر هم، مثل تعمیر لباسشویی در منزل انجام می‌شود.

تعمیر کولر در فردیس
تعمیر کولر در فردیس بصورت شبانه روزی در کرج

هزینه سرویس و نصب کولر در فردیس و کرج چقدر است

برای نصب، تعمیر و سرویس کولرهای آبی درکرج و مکان اطراف استان البرز در خدمات فنی ماهان بصورت شبانه‌روزی در خدمت هستیم. استعلام دقیق قیمت.

خرابی و تعمیر کولر در فردیس چه وقت است

آیا تا حالا برایتان پیش آمده که کولر آبی شما وسط تابستان خراب شود و ندانید که برای تعمیر آن باید چکار کنید؟

 آیا می دانید با سرویس به موقع کولر آبی احتمال خرابی آن را به حداقل  می رسانید؟

ما در گروه خدمات فنی ۲۴ ساعته بخصوص در گرمای تابستان برای تعمیر کولر در فردیس، همراه با مجریانی کاربلد و با تجربه در کنار شما هستیم تا خدمات مربوط به نصب، سرویس و تعمیر کولر آبی را به بهترين شکل ممکن برای شما انجام دهیم. پس اگر شما هم تمایل دارید جز مشتریان راضی این مجموعه باشید، همین حالا سفارش خود را از طریق پر کردن فرم درخواست سرویسکار متخصص ثبت و نهایی کنید.

تعمیر کولر در فردیس محل نصب
تعمیرکار کولر در فردیس کرج

تعمیر کولر آبی

کولرهای آبی همچنان یکی از پرمصرف‌ترین سیستم‌های تهویه هوا در ایران به شمار می روند. وهمین موضوع اهمیت شناخت ایرادات احتمالی در این وسیله و نحوه تعمیر آن را نشان می‌دهد. به همین دلیل ما تصمیم داریم تا در این مطلب به بررسی عیوب کولر آبی بپردازیم تا اگر با هر کدام از این ایرادات در دستگاه خود مواجه شدید، بتوانید به راحتی آن را ریشه‌یابی کرده و در صورت لزوم از تعمیرکار کمک بگیرید. پس اگر می‌خواهید روش تعمیر کولر آبی خود را یاد بگیرید، تا انتها ما را همراهی کنید.

آیا تعمیر کولر آبی همان سرویس کولر آبی است؟

قبل از بیان هر چیز لازم است بگوییم که سرویس و تعمیر کولر آبی دو موضوع کاملاً مجزا هستند. سرویس کولر آبی را در مقاله‌ای به همین نام تشریح کردیم و گفتیم که باید چه کارهایی انجام شود. سرویس کولر آبی معمولاً در ابتدای فصل گرم سال انجام می شود و شامل همان اقدامات پیشگیرانه است تا از عیب کولر جلوگیری شود.

تعمیر-کولر-در-فردیس
پوشال ساده و سلولزی کولر

عیب و ایرادات کولر آبی کدام ها هستند

به عنوان مثال همانطور که در مقاله نحوه روغن‌کاری موتور کولر آبی گفتیم روغن‌کاری موتور کولر در کنار؛

  • تعویض پوشال‌ها
  • بازدید از مسیر لوله‌کشی
  • بررسی آب گیری کولر
  •  تنظیم شناور کولر آبی
  • روغنکاری یاتاقان‌ها

همگی جزو اقدامات لازم در جهت سرویس و تعمیر کولر آبی به شمار می‌روند. اگر می‌خواهید بدانید هزینه سرویس کولر آبی و قیمت تعمیر کولر آبی چقدر می شود، پیشنهاد می کنیم به صفحه تعرفه خدمات سایت ما مراجعه کنید تا از به روزترین قیمت سرویس کولر آبی و هزینه تعمیر کولر آبی مطلع شوید.

اقدامات عیب یابی کولر

انجام اقدامات گفته شده توسط سرویس کار کولر آبی به این علت است که کولر دیرتر خراب و فرسوده شود. اما اگر کولر خراب شد و یا ایرادی داشت این بار باید دست به آچار شد و عیب آن را با ریشه یابی و تخصص مرتفع نمود. معمولاً هر یک از عیب‌های کولر آبی نشانه های مشخصی دارد. سیستم کولر آبی خیلی پیچیده نیست. وبه‌راحتی می‌توانید باشناخت ساده‌ای از اجزا مکانیکی و الکترونیکی این نوع کولرها خودتان تا حدود زیادی مشکلاتش را بر طرف کنید. ما مشکلات عمومی کولرهای آبی را با دلیل آن و راه بر طرف کردن ایراد عنوان می‌کنیم.

از ما برای برطرف کردن مشکل و آموزش تعمیرات  کولر  کمک بگیرید.

تعمیر کولر در فردیس
تعمیر کولر در فردیس تعویض فولی و یاتاقان

دعوت تعمیر کار کولر به خدمات ما

خدمات فنی ماهان از کسانی که تعمیر و نصب کولر را بلد هستند، و تمایل همکاری با ما را دارند، دعوت می‌کند. جهت استخدام، به ثبت تبلیغات در کرج رجوع کنید و فرم‌های لازم را از ادمین مربوطه بگیرید، پر کنید و ارسال کنید. ما از متخصصین تعمیر کولر در فردیس و حوالی محدوده  اندیشه شهریار استخدام داریم و مدارک احراز هویت را می‌بینیم و نیاز به مدرک فنی نداریم، فقط از ایشان تست می‌گیریم.

در صورت قبولی در تست، مشتریمان را به تعمیرکارمان معرفی می‌کنیم. تعمیرکار کولر را تعمیر و تحویل مشتری میدهد. اگر مشتری از کار تعمیرکار کاملا راضی شد، هزینه کامل را از مشتری می گیرد و کار بعدی را شروع می‌کند. کارهای تعمیراتی از طرف خدمات فنی ماهان به تعمیرکارها ارسال می‌شود. و اگر تعمیرکار از نحوه تقسیم کار از طرف خدمات فنی رضایت داشت، مبلغ ۱۰ درصد کمسیون به خدمات فنی  برمی‌گرداند.

5/5 – (2 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + دوازده =