تعمیر-یخچال-در-فردیس

تعمیر یخچال در فردیس درمنزل

()

برای کسب اطلاعات، گرفتن قیمت از خدمات فنی ماهان تعمیرات یخچال فریزر در فردیس واقع در شهرک ارم کرج، به رایگان مشاوره بگیرید. تعمیرات یخچال معمولاً به دلیل حساسیت بالا و سنگینی دستگاه در منزل انجام می‌شود. به علت نزدیک بودن دفتر خدماتی فنی‌ها، تعمیر یخچال در فردیس برای فردیس نشینان عزیز با تخفیف انجام می‌شود.

مطالعهء مقاله مربوط به تعمیر یخچال در فردیس قطعاً برای شما مفید خواهد بود. چون دراین مقاله آموزش‌هایی را قرار دادیم تا خودتان بتوانید، تا حد امکان مشکل یخچال خودتان را خودتان، بدون هیچ هزینه‌ای برطرف کنید. امیدواریم این آموزش‌ها برایتان کار کند ونیازی به تماس با تعمیرکار نداشته باشید.

تعمیر یخچال در فردیس کرج در منزل

جهت تعمیر فوری یخچال در منزل به شماره‌های پیامک دهید یا تماس بگیرید. 09355270498 09903726482 تعمیرات انواع یخچال فریزر و شارژ گاز و هر نوع خرابی در محل شما، خدمات فنی منازل ماهان تعمیر یخچال در فردیس کرج منظریه ملارد شهریار اندیشه با قیمت خیلی مناسب با متخصصین خدمات فنی ماهان، دقیقاً مثل تعمیر لباسشویی در منزل شما انجام می‌پذیرد.

تعمیر یخچال در فردیس درمنزل
تعمیر یخچال در فردیس، کرج، شهریار، وحدت، منظریه، اندیشه و ملارد

زیرا جابه‌جایی آن بسیار دشوار بوده و ممکن است به برخی قطعات آسیب جدی وارد شود. بنابراین در هنگام نصب راه‌اندازی و تعمیر یخچال، باید نهایت دقت و حساسیت را به خرج داد تا دستگاه بعداً دچار مشکل نشود. توضیح تعمیرات مختصری دراین مقاله می‌نویسم.

تعمیریخچال فریزر درفردیس دلایل اصلی خنک نکردن

معمولاً تعمیریخچال فریزر به دلایل اشاره شده در پایین است. تازمانی که یخچال خوب خنک می‌کند، نیازی به تعمیرات نداریم. اما زمانی که فریزر یخ نسازد ویخچال خوب خنک نکند، به تعمیرات نیاز پیدا می‌کند.

 • خرابی موتور؛ به دلیل فشار بیش از حد نوسان برق.
 • اتمام شارژ گاز؛ به علت نشتی یا رسوب شدن گاز.
 • اتصال سیم‌کشی؛ داغ شدن سیم قطع شدن سیم.
 • گرفتگی فیلتر گاز؛ رسوب شدن گاز در فیلتر.
 • باز ماندن درب؛ خرابی واشرهای درب.
تعمیر یخچال فریزر فروشگاهی در فردیس محل کار شما
تعمیر یخچال در فردیس در منزل و محل کار شما

تعمیر فریزر در فردیس

تعمیر فن کندانسور یخچال وظیفه اصلی این قطعه خنک کردن یخچال است. خرابی فن کندانسور با صدا همراه است که تعمیرکاریخچال باید، متناسب با مدل دستگاه آن را تعویض و یا در صورت عیب‌یابی در منزل تعمیر نماید. برای گرفتن اطلاعات از خدمات فنی، به شماره تلفن‌های بالا پیامک دهید. متخصص با شما تماس می‌گیرد. مشکل دقیق یخچال شما را می‌پرسد که بتوانید راحت‌تر تصمیم به تعمیر بگیرید.

تعمیر بُرد یخچال

وظیفه بُرد اصلی (مغز یخچال)، کنترل نحوه کار سیستم سرمایشی هست. در صورت برخورد آب با بُرد، نوسان برق و یا اتصالی در قطعات که منجر به سوختن و یا خراب شدن بُرد اصلی می‌شود، باید با یک متخصص تعميرات يخچال که بتواند فوری در محل حضور بیابد تماس بگیریم. بردهای یخچال معمولا دو نوع هستند یکسری رزین‌کاری شده و یکسری بردهای بدون رزین کاری شده که هر دو نوع قابل تعمیر هستند.

تعویض و تعمیر موتور یخچال (کمپرسور)

تعویض و یا تعمیر موتور یخچال، چه زمانی انجام شود؟ فشرده‌سازی گاز درون یخچال و گردش آن به عهده موتور (قلب یخچال) است. که تعمیر آن نیاز به تخصص داشته که هر چه سریعتر برای بازیابی دستگاه باید برای تعمیر و یا تعویض موتور اقدام کرد. متخصص خدمات فنی تعمیر یخچال در فردیس بعد از مشاوره با شما، به شما خواهد گفت که موتور یخچال شما ارزش تعمیر دارد یا بهتر است یخچال دیگری خریداری کنید. این مشاوره برایتان خیلی مفید خواهد بود وبرای شما کاهش هزینه دربر خواهد داشت.

وقتی موتور یخچال شما عملکرد صحیح خود را از دست می‌دهد چه باید کرد؟ آیا باید آن را قبل از اینکه خراب شود تعمیر کنید؟ یا بهتر نیست صبر کنید تا کاملاً خراب شود؟ در این مقاله به بررسی و توضیح زمانهای مناسب برای تعمیر موتور یخچال می‌پردازیم.

اگر موتور یخچال شما عملکردی غیرعادی داشته باشد، بهتر است بلافاصله اقدام به تعمیر آن کنید. ممکن است یک مشکل کوچک مانند لرزش یا صدای غیرعادی منطقه‌ای کوچکتر باشد که در صورت ترکیب شدن با مشکلات بزرگتر می‌تواند به خرابی کامل و از کار افتادن موتور یخچال منجر شود. وقتی تغییرات حرارتی قابل توجهی در داخل یخچال مشاهده می‌شود، در نظر داشته باشید که موتور در حال بیشکاری است و نیاز به تعمیر دارد. تغییرات حرارتی ممکن است به دلیل یک مشکل در کمپرسور باشد که موتور را قادر به حفظ دمای مطلوب نمی‌کند.

چه زمانی باید موتور یخچال را تعمیر کرد؟

هنگامی که متوجه می‌شوید که موتور یخچال شروع به ایجاد صداهای غیرعادی می‌کند، بهتر است بلافاصله به تعمیرکار مراجعه کنید. صداهای غیرعادی ممکن است نشان دهنده وجود یک مشکل دستگاه باشد که باید به تعمیرکار حرفه‌ای معرفی کنید. تا آن زمان که صداهای غیرعادی ادامه دارند، موتور احتمالاً در معرض خرابی قرار دارد و تا جای ممکن باید جلوی آن را بگیرید.

با توجه به اینکه موتور یخچال به‌طور مداوم در حال کار است، تمیز نگه داشتن آن نیز بسیار مهم است. در صورت مشاهده لکه‌ها یا کثیفی در محوطه کمپرسور، باید بلافاصله آن را تمیز کنید. کثیف بودن موتور می‌تواند باعث گرم شدن زیاد آن شده و عملکرد آن را تحت تأثیر قرار دهد.

آخرین زمانی که برای تعمیر موتور یخچال به آن اشاره می‌کنم در واقع همان زمانی است که بهتر است هر تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی دیگر را تعمیر کنید. همانطور که می‌دانید، هر چه بیشتر تجهیزات الکتریکی وقتی که کار نمی‌کنند را تعمیر نکنید، هزینه‌های تعمیر آنها نیز افزایش می‌یابد. بنابراین هنگامی که تغییراتی در عملکرد موتور یخچال مشاهده می‌کنید، بهتر است آن را در اسرع وقت تعمیر کنید.

در نهایت، توصیه ما این است که هرگاه موتور یخچال شروع به نشان دیگری از عملکرد غیرعادی نمایش دهد، تعمیر آن را تا زمانی که به یک خرابی جدی تبدیل نشود به تأخیر نیندازید. این کمک می‌کند تا موتور شما بتواند برای مدت طولانی‌تری به درستی کار کند و شما از مشکلات احتمالی در آینده جلوگیری کنید.

شارژ گاز یخچال در منزل

از علائم خالی شدن گاز یخچال می‌توان به خراب شدن مواد غذایی و خنک نشدن دستگاه اشاره کرد. البته خرابی دیگر قطعات گاهی می‌تواند دلیلی بر خنک نشدن یخچال باشد که خالی شدن گاز، یکی از آنهاست. معمولا زمانی که گاز یخچال نشر یا خالی شده باشد، یخچال خیلی دیر اتومات می‌کند و شاید بعضی وقت‌ها اگر محافظ برقی داشته باشد، محافظ خود به خود خاموش می‌شود. در این مواقع عیب یابی و تشخیص درستِ تعمیر یخچال در فردیس، بر عهده‌یِ تعمیر کار یخچال هست.

تعمیر سرد نکردن یخچال در فردیس کرج درمنزل یخ‌ساز درب یخچال خانگی
تعمیر یخچال در فردیس کرج در منزل یخ‌ساز درب یخچال خانگی

تعمیرات یخساز یخچال

برخی از یخچال ها قابلیت تولید یخ دارند. به آن یخساز گفته می‌شود. که خواستن تعمیرات، اغلب بر اثر:

 • خرابی موتور یخساز
 • شیر برقی
 • مسدود بودن ورودی آب و پر کردن بیش از حد مخزن یخ‌ساز.

یخساز از کار می‌افتد. در این موارد باید حتماً از تجربیات یک یخچال ساز سیار کمک گرفت. یخسازهای یخچال‌های خانگی در زندگی و کاهش زمان یک خانه دار خیلی موثر است.

تعمیر آبسردکن یخچال

اکثر مواقع آبسردکن یخچال جهت تعمیر بُرد و  ایراد در بُرد کنترلی و هم چنین تنظیم نبودن ترموستات می‌تواند از دلایل اصلی خرابی در آبسردکن باشد، که در پی این مشکل دستگاه نمی‌تواند آب را سرد کند. یکی از قطعات اصلی یخچال‌های خانگی، آب سرد کن یخچال است که باید در حفظ و نگهداری آن دقت کرد.

تعمیر-برد-یخچال-قدیمی-جدید-در-فردیس-منظریه
تعمیر و شارژ گاز یخچال‌های دو درب و تک درب جدید فیلور قدیمی

تعویض و تعمیر درب یخچال

خرابی درب یخچال می‌تواند سبب آسیب رساندن به موتور و دیگر قطعات شود. در این مواقع دستگاه باید انرژی زیادی صرف خنک نگه داشتن مواد غذایی کند. بنابراین  از  باز گذاشتنِ دربِ یخچال  به مدت طولانی خودداری کنید. در تعمیر یخچال در فردیس از متخصصان با تجربه کمک گرفتیم که با حداقل هزینه و دستمزد تمامی مشکلات یخچال‌های خانگی و صنعتی را با گارانتی تعمیر می‌کنند.

آموزش رایگان تعمیر جزئی یخچال

سایت فنی‌ها در این پاراگراف تعمیر یخچال در فردیس، سعی در آموزش دادن ابتدائی را دارد. گاهی مواقع پیش می‌آید که یخچال شما خوب سرد نمی‌کند یا یخ نمی‌زند. در این‌جور مواقع، اول جای استقرار موتور یخچال را پیدا کنید. سپس لوله‌های مسی را که در نزدیک‌موتور قرار دارد را ببینید.

یک قسمت لوله کمی برجسته‌تر از بقیه لوله هست. که معمولاً به آن فیلتر می‌گویند. دقیقاً با انتهای پیچ‌گوشتی به همان قسمت فیلتر ضربه بزنید تا اگر گرفتگی رسوبی در راه گاز داشته باشد رفع شود. امیدوارم ضربات را محکم نزنید و این مقاله کارآمد بوده باشد.

قیمت تعمیرات یخچال‌های خانگی و صنعتی

هزینه‌های تعمیر یخچال در فردیس کرج، بستگی به نوع و تعداد اجزای قطعات خراب یخچال بستگی دارد. برای مثال؛ در سال ۱۴۰۲ تعمیرکاران، جهت شارژ گاز و تعویض فیلتر یخچال خانگی، مبلغ یک میلیون پانصد هزار تومان 1.500.000 می‌گیرند.

در صورتی که یکسال پیش‌تر، تعمیرکاران در سال ۱۴۰۱ برای شارژ و تعویض فیلتر یخچال خانگی، نهایتاً مبلغ ۹۵۰.۰۰۰ تومان می‌گرفتند. این فقط به علت تورم اقتصادی و گران‌تر شدن گازیخچال و افزایش دستمزدها بوده است. سپس درمقاله تعمیر یخچال در فردیس جهت خرابی‌های احتمالی هم توضیح خواهیم داد که بلکه خودتان مشکل را حل کنید.

خرابی یخ‌ساز یخچال ساید بای ساید

ابتدا اطمینان حاصل نمایید، که گزینه یخ را انتخاب کردیده‌اید و قفل کودک فعال نیست. پدال را فشار دهید و اطمینان حاصل کنید که صدای موتور یخ‌ساز می‌آید یاخیر.

چنانچه، صدائی ازسمت موتور یخ‌ساز شنیده شد، مخزن یخ را بررسی نمائید وکلیه یخ‌ها را خارج نمائید. اگر اطراف دمپر همچنان یخ‌زدگی داشت،  آن‌را پاک نمایید و درصورتی‌که خراب بود، نسبت به تعویض آن اقدام نمایید.

چنان‌چه صدایی از موتور شنیده نشد موتور را با اُهم‌متر چک کنید. اگرکه، اُهم‌متر مقدار صفر (0) را نشان داد موتور را تعویض نمایید. چنان‌که موتور یخ‌ساز سالم بود، ولتاژ AC بین COM1 و ترمینال موتور یخ‌ساز را بر روی برد اصلی اندازه بگیرید.

تست خرابی یخچال ساید با اُهم‌متر

در حالت نرمال زمانی که پدال را فشار نمی‌دهید، باید حدود 220 ولت باشد. بررسی نمائید که قفل داخلی سالم است یا خیر. اُهم سوئیچ داخل را بررسی کنید اگر صفر (0) بود تعویض نمایید.

همه موارد بالا چک شد واگر سالم بود، سپس کانکتورهای متصل به در را جدا کرده و سپس وصل کنید. و پدال آبسردکن را فشار دهید. اگر آبی از قسمت آب‌ریز خارج نشد، مجموعهء دمپر را تعویض نمایید. در غیر این‌صورت اقدا م به تعویض برد اصلی نمایید.

کلمات مرتبط: نمایندگی یخچال آیسان در فردیس، نمایندگی یخچال دونار در فردیس، نمایندگی یخچال سیلوان در فردیس کرج، قطعات یخچال در فردیس، نمایندگی یخچال سامسونگ در فردیس، نمایندگی الکترواستیل فردیس، نمایندگی فروش یخچال هیمالیا در فردیس کرج.

5/5 – (10 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

2 پاسخ به “تعمیر یخچال در فردیس درمنزل”

 1. خواهش میکنم، خدمت به شما وظیفه فنی‌ها هستش.

 2. مورجی اسد

  سلام با تشکر از شما استاد عزیز که به درستی یخچال ما با راهنمایی شما در مطلب شما که با ضربه زدن به فیلتر یخچال به مدت دو هفته حل شد و در نهایت فهمیدیم گاز یخچال تمام شده است و زحمت کشیدید گاز یخچال را شارژ کردید و حالا مرتب کار میکنه. ممنونم از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =