نصب ایزوگام شهریار لکه گیری

()

اگر ایزوگام پشت بام شما در محله های نزدیک شهریار و حتی اطراف شهریار، جاده ملارد بصورت کامل خراب نشده باشد، نصب ایزوگام شهریار بهتر است یا ترمیم و لکه گیری؟

برای جواب این سوال، کافیست با شماره تلفن‌های سایت فنی‌ها در خدمات فنی ماهان تماس بگیرید. و چند عکس از ایزوگام پشت بام بگیرید. تا متخصص نصاب با بررسی‌ها که بصورت مثال تخریب کاری نیاز باشد یا خیر، و با اعلام قیمت درست پاسخ دهد. شماره تماس مستقیم اعلام قیمت 09903726482 انجام می‌پذیرد. جهت آگاهی کامل مشتری، زمان کافی گذاشته و تمامی جزئیات قیمت مربوط به برندها را هم اعلام می‌کنیم.

لکه گیری ایزوگام شهریار
نحوه لکه گیری ایزوگام شهریار نصب ایزوگام

لکه گیری ایزوگام در شهریار

عمل ترمیم یا لکه گیری در نصب ایزوگام شهریار و کل مناطق با تجربه و تخصص بخصوصی انجام می‌پذیرد. نصب کردن ایزوگام راحت‌تر از لکه گیری و یا ترمیمِ  بخش‌هایِ پشت بام است. که هم هزینه و زمانِ کمی برای صاحب ساختمان را دربَر دارد. و هم اگر نصاب، ایزوگام فروش نباشد در این خصوص ذی‌نفع نبوده و سعی ندارد جنس و ایزوگامِ خود را بفروشد.

پس سعی کنید بجای اینکه هزینه زیادی را که از کاسبان ایزوگام فروش به شما اعمال می‌شود، را قبول نکنید و با نصاب تماس بگیرید. تا در هزینه‌های شما صرفه‌جویی شود. خوشبختانه نصاب ایزوگام در خدمات فنی ماهان و در سایت فنی‌ها هیچ کدام کاسب ایزوگام نیستند. و برای مشتری منافع مشترک را در نظر می‌گیرند. پس بعد از تماس با ما و اعلام جزئیات و متراژ لکه گیری ایزوگام شهریار هزینه نهایی را خدمت شما مشتری عزیز اعلام کنیم.

نصب ایزوگام شهریار لکه گیری درپشت بام
نصب اولیه جدیترین ایزوگام در شهریار با برندهای مختلف

نصب ایزوگام شهریار

در مقاله نصب ایزوگام شهریار سعی داریم به صاحبان منازل مسکونی و صنعتی تجاری اعلام کنیم که تمامی مناطق نزدیک شهریار از سه راه آدران تا شهرک صدف اندیشه، اعم از فردوسیه، صباشهر، شاهدشهر، ویره و مناطق جنوبی دهشاد بالا پایین و مناطق شمال غربی تا ملارد و صفادشت، مناطق تحت پوشش خدمات مربوط به ایزوگام تخصصی سایت فنی‌ها می‌باشد.

برای اعلام  قیمت نصب ایزوگام شهریار با ما تماس بگیرید و جزئیات کار را اعم از متراژ  و نوع جنسی که با نظر ومشورت با نصاب ما،  به نصاب اطلاع دهید. که در نهایت هزینه و قیمت اعلامی را از طرف نصاب سایت فنی‌ها بصورت کامل و شفاف دریافت کنید. در پایان این مقاله به تاریخچه پیدایش ایزوگام می‌پردازیم.

نصب ایزوگام شهریار باوجود باران وبرف درپشت بام
نمونه‌کار ایزوگام در پشت بام حیاط استخر و غیره

تاریخ اختراع ایزوگام به جای قیرگونی

ایزوگام یکی از اصلی‌ترین بخش‌های ساختمان در زمینه موضوعات مرتبط با عایق است. قابلیت قوی این ماده در عایق‌ بندی باعث شده است. در فضای درونی در قسمت‌های مختلف و در فضای بیرونی کاربرد زیادی داشته باشد. ایزوگام در انواع و لایه‌های  مختلف و طرح‌های متنوع ارائه می‌شود.

اینکه چه ایزوگامی را انتخاب می‌کنید و نصاب انتخابی شما چقدر ماهر و باتجربه است، در کیفیت و طول عمر ایزوگام تأثیر زیادی دارد. اما سؤالی که ذهن برخی از افراد کنجکاو را درگیر می‌کند، این است که به راستی تاریخچه ایزوگام در ایران و جهان به چه سالی بازمی‌گردد؟

ایزوگام در سال1350 در ایران اولین‌ بار توسط شرکت ایزوران تولید شد و هدف اولیه این شرکت تولید الیافِ شیشه‌ای برای عایق‌ بندی با همکاری متخصصین المانی بود. با گذشت زمان، رایج شدن شهرنشینی و افزایشِ ساختمان‌سازی نیاز به عایقی باکیفیت‌تر و مقاوم تر احساس شد.

تاریخچه ایزوگام جهانی

از زمان‌هایِ گذشته انسان‌هایِ اولیه به دنبال آسایش، آرامش و اطمینان بوده‌اند. و این مورد به‌عنوان یک نیاز ابتدایی در همه ما آدم‌ها وجود دارد. انسان‌های اولیه ابتدا در غارهای در دل کوه و پناهگاه‌هایی که خود می‌ساختند حضور داشتند. و به‌مرور قادر به ساخت پناهگاه‌های مختلف با قابلیت، امکانات و ویژگی‌های منحصر به‌ فردی شدند.

در کنار این موارد آب یکی از اصلی‌ ترین مواد موردِ نیاز بدن باعث ایجاد مشکلاتی در محل زندگی آنها بوده است. و برخی اوقات باعث دردسر، خرابی و ایجاد  ویرانه‌هایی می‌شده است. که این موارد باعث شد افراد نیاز به عایق را در بخش‌های مختلف پناهگاه احساس کنند. در ابتدا افراد از شاخ‌ و برگ درختان استفاده می‌کردن. اما با گذشتِ زمان افراد توانستند، عایق‌های بهتری مانند ایزوگام و قیرگونی را تولید و استفاده کنند.

نصب ایزوگام شهریار ولکه گیری نام مخترع
اولین مخترع ایزوگام چارلز مکینتاش

فرد مخترع ایزوگام

فردی با نام چارلز مکینتاش در سال1800 میلادی ابتدا یک روپوش را اختراع کرد. که عایق قوی در برابر مایعات بود. باتوجه‌ به آنکه صنعت عایق‌ کاری شروع شده بود، تولید ایزوگام در آن زمان به‌ مرور شکل گرفت. سپس کارخانه‌های  بزرگی شروع به ساخت ایزوگام کردند.

در حال حاضر برندهای گوناگونی از انواع و متریال‌های جدیدی در دنیا و کشورمان ایران ساخته می‌شود که اکثر نصاب‌هایِ ایزوگام با کیفیت و کارائی آنها کاملا آشنا هستند. و این اطلاعات را راجع به نصب و لکه گیری ایزوگام شهریار در اختیار مشتریان قرار می‌دهند.

5/5 – (1 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵