لوله کشی آب فردیس

()

درست است که هزینه و دستمزد در لوله کشی آب فردیس با متراژ محاسبه می‌شود ولی بعضی وقت‌ها که معمولا قرار است تعمیرات یا اصلاحاتی مثل نصب لوله لباسشویی انجام شود، قیمت بصورت توافقی می‌باشد.

لوله کشی آب لوله پلاستیک در فردیس

برای لوله کشی آب فردیس با شماره‌های 09355270498  09903726482 تماس بگیرید و جهت جوش لوله های آب و اصلاحات، تعمیرات، نصب لوله و تغییر مسیر لوله کشی استعلام قیمت بگیرید.

لوله کشی آب فردیس
لوله کشی آب فردیس در کرج شهریار ملارد اندیشه وحدت و اطراف استان البرز

جوشکاری لوله آب با دستگاه اتو لوله کشی

برای جوشکاری لوله آب با اتو مخصوص لوله کشی، نیاز به تخصص دارد که هزینه اضافهِ یِ اتصالات که معمولا توسط افراد مبتدی انجام می‌شود. مشاهده شده است که یک نفر فقط جوشکاری با اتو لوله را چند بار دیده است و سریع اقدام به تهیه اتصالات و دستگاه اتو می‌کند که خودش لوله‌کشی را انجام دهد.

اما این فرد بسیاری اتصالات و لوله را خراب می کند تا هزینه ای به لوله کشی آب فردیس ندهد. متخصصان لوله کشی آب فردیس خدمات فنی ماهان شبانه روزی آماده سرویس‌دهی به همشهریان عزیز هستند. برای ارتباط با مکان متخصص باتلفن زیر ۰۹۹۰۳۷۲۶۴۸۲ تماس بگیرید.

صفر تا صد لوله کشی آب فردیس

لوله خود حکم رگ را دارد و درونش نیز مایه‌ حیات انسان جریان دارد. سال‌های قبل لوله کشی آب فردیس بصورت لوله فلزی بوده است اما جدیدا تمامی لوله‌های بخصوص آب آشامیدنی بصورت پلی پروپیلن یا همان از جنس پلاستیک فشرده می‌باشد. پس بهتر است کمی هم در مورد آبی که درون انواع لوله های گرم و سرد جریان دارد صحبت کنیم.

پس بیایید تا بیشتر با ویژگی‌های آب آشامیدنی آشنا شویم.

آب آشامیدنی چه خصوصیاتی دارد؟

از نظر بهداشتی آب آشامیدنی باید تا حدی از هرگونه مواد خارجی و آلودگی پاک باشد که موجب بیماری یا اثر زیان آور بیولوژیکی در بدن انسان نشود. فاکتورهایی مانند مزه و رنگ غیر طبیعی، بو و همچنین زلال بودن « تیرگی » هنگام آنالیز آب آشامیدنی بررسی می‌شوند.

آب سالم رنگ و بوی غیرطبیعی ندارد و تیرگی آب به میزان ppm گل ولای آب بر می‌گردد و میزان مناسبش برای آب آشامیدنی معمولاً ۵ ppm ( پنج واحد در میلیون ) است. اما چک کردن این موارد دلیلی بر قطعی بودن سلامت آب نیست و فاکتورهایی مانند میزان سختی، درجه اسیدی بودن (pH) و میزان وجود عناصر ریز از خصوصیات شیمیایی آب آشامیدنی به حساب می‌آیند و باید بررسی شوند.

نقش لوله کشی آب سرد و گرم

به طور کلی لوله کشی آب، چه آب سرد و چه آب گرم ساختمان و همچنین لوله کشی فاضلاب نقش شریان‌های حیاتی ساختمان را دارند و در طراحی و پیاده سازی آن ها باید دقت ویژه‌ای داشت. چرا که بعد از اتمام ساخت دیگر تغییر در آن ها کار راحت و آسوده ای نخواهد بود و هرگونه تعمیرات سبک و سنگین در این زمینه نیازمند صرف هزینه و زمان است.

میزان آن به درجه خرابی سیستم لوله کشی آب سرد و گرم بستگی دارد. اگر آب آشامیدنی در منزل شما سالم نباشد، ایراد کار یا از منبع آب است، یا از لوله کشی آب. حال با هم به بررسی روش های لوله کشی آب و مزایا و معایب هر کدام می‌پردازیم.

لوله کشی آب فردیس
لوله کشی آب فردیس با لوله های جدید و استاندارد

لوله کشی آب قدیمی یا سنتی

لوله کشی آب قدیمی یا سنتی از قدیم الایام در اکثر ساختمان‌سازی‌ها به کار رفته و به احتمال زیاد خانه فعلی شما هم از این قضیه مستثنی نیست. در پیاده‌سازی این سیستم لوله کشی سرد و گرم از لوله های آهنی استفاده می‌شد که مزایای خاص خودشان را داشتند. این لوله‌کشی با ۲ روش روکار و توکار انجام می‌شد که بسته به نیاز یکی از آنها استفاده می‌شد. اما فرایند لوله کشی آب با گذر زمان پیشرفت کرد و متریال نیز آپدیت شدند.

لوله کشی آب فردیس
تفاوت لوله های قدیمی با لوله های جدید

مقایسه لوله های قدیمی با لوله های جدید در لوله کشی آب

اینجا بود که سازندگان هنگام مقایسه لوله آهنی با لوله های جدید متوجه مواردی مانند؛

  • اجرت بالای نصب توسط نیروی کار
  • سختی پیاده سازی پروژه
  • استهلاک و پوسیدگی لوله ها در دراز مدت
  • و همچنین سنگین بودن و متعاقباً سخت بودن جابجایی این لوله ها شدند.

همین موارد باعث شدند تا ساختمان سازها در مورد استفاده از این لوله ها برای لوله کش آب دچار تردید شوند و کار به جایی رسید که امروزه از گزینه های دیگری برای لوله کشی آب استفاده می‌شود.

اهمیت لوله کشی در ساختمان

ساختمانهای جدید بخصوص آپارتمانها، دارای لوله کشی مهندسی شده‌ای هستند که از اهمیت بخصوصی برخوردار هستند. اکثرا لوله های آب و فاضلاب بصورت توکار اجرا شده اند که این کار برای تعمیرات و اصلاحات نیاز به تخریب کاری و سوراخکاری دارد که متخصصین ما انجام می‌دهند.

اینجا بهترین لوله کش آب را در فردیس معرفی کردیم.

5/5 – (1 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هشت =