بند کشی آجرنما سوله

()

انجام بندکشی دیوار و بند کشی آجرنما سوله یا نما ۲ نوع است. یکی با پودر بند کشی شرکتی مخصوص و دیگری با پودری که خودمان می‌سازیم. در این مقاله راجع به هر کدام  توضیح دادیم. در شهرهای؛ قزوین، زنجان، تبریز، ساوه، کرج، تهران و بسیاری از شهرهای نزدیک در دسترسی بند کشی آجرنما سوله هستند.

بند کش سوله 09196179041 محمد حیدری 09142281796 و استاد کار  معمار عین اله طالبی

بند کشی آجرنما سوله
بند کشی آجرنما سوله در قزوین کرج و شهرک صنعتی های کشور

دراین مقاله سعی کردیم برای پیمانکارن وسازنده‌ها بندکشی بدون پورد و بندکشی با پودر را بصورت کامل توضیح دهیم. که آگاهی بیشتری درمورد نماسازی ساختمان به‌دست آورند.

پس بی‌علت نیست که برای نمای سوله‌ها بدون استفاده از پودرهای از پیش آماده شدهء کارگاهی، استفاده نکردیم که برای سازنده‌گان، با کمترین هزینه و بهترین کیفیت کار را ارائه دهیم.

بندکشی آجر قیمت پودر

برای بند کشی نما سوله در قزوین کرج می‌توانید، عکس‌های دیوارها وهچنین متراژ کل و جزء کار را به روبیکا محمدحیدری  ارسال کنید و یا پیام دهید. از پیمانکاران عزیز تقاضا دارم که این مقاله را بخوانید تا راحت‌تر بتوانید تصمیم به استخدام و یا کل کار را بصورت کُنترات در اختیار بندکش و ما قرار دهید.

درضمن اگر شما مهندسان سازه و پیمانکاران محترم، بخواهید تا استاد کار، با پودر یا بدون پودر، بند کشی آجرنما سوله را به‌درستی انجام خواهد داد. در این نوشته  توضیحات کامل داده ایم که ملات را بدون استفاده از پودرهای مربوطه می‌توانیم خودمان بسازیم.

نقش بند کش نمای سوله، بدون قیمت پودر بندکشی چقدر است؟

توزیع انبساط و انقباض سطحی در بند کشی آجرنما سوله، موضعی به طور یکنواخت، در سطح انجام شده آجر باید باشد. علاوه بر آن بند کشی باید مانع ورود آب و نفوذ رطوبت به قشرهای داخلی دیوارها و سایر قطعات ساختمان شود. از این رو ملات بندکشی باید ریزدانه و پرمایه باشد تا مانع ایجاد خاصیت جاذبه مویی شود. بند کشی به عنوان کار نهایی باید جذابیت منظر را کامل به اتمام برساند.

پودر در، بند کشی آجرنما سوله قیمت بالایی دارد

پودر بندکشی آجر که در بندها وجود دارد، عرض بند آجرها را می‌توان بر اساس طرح انتخابی ۸ تا ۲۰ میلی‌متر در نظر گرفت. که باید قبلا محل اجرای آن با برس تمیز شود. و پیش از شروع کار مرطوب و آب‌پاشی شود. حداقل عیار سیمان بندکشی سوله شامل ۴۰۰ کیلوگرم سیمان در هر متر مکعب، است. قطر سنگ‌دانه نباید از ۱ میلیمتر بیشتر باشد.

در ساختمان‌ها، بند عاملی هست که برای جلوگیری از خالی شدن ملات آجرها، زیبایی ساختمان و تا حدی محکم شدن آجرها به کار می‌رود. در ضمن ته مانده درز ملات ها که در اثر به کار بردن شمشه ملات خالی مانده، پر می‌شود. و یک استحکام ثانوی به آجرها می‌دهد. بند کشی آجرنما سوله، علاوه بر ترمیم دیوارهای آسیب‌دیده می‌تواند، تا حد زیادی مقاومت دیوار را بالا ببرد و جلوه‌ی تازه‌ای به دیوار ساختمان ببخشد و حالا ببینیم قیمت پودر چقدر است؟

بند کشی آجرنما سوله
بند کشی آجرنما سوله پودر بندکشی آجرنما

قیمت پودر بندکشی چقدر است

جهت بندکشی آجر از پودر مخصوص اگر استفاده شود، قیمت آن برای سازنده خیلی بالاتر تمام می‌شود. بخاطر اینکه برای سازنده هزینه، کم شود. ما به همراه اکیپ و تیم مجرب، پودر را با ماسه بادی و سیمان می‌سازیم. علت بالا بودن قیمت پودر بند کشی آجر، بخاطر جابجایی مواد اولیه مستحکم و قابل سوراخکاری بدون تخریب شدن دور اطرافِ آن است که توسط کارگاه‌های جدا گانه تامین می‌شود.

قیمت پودر درکارگاه

یعنی در واقع کارگاهها ماسه بادی، سیمان، الیاف”به مقدار خیلی کم” را باهم ترکیب می‌کنند. و این کار برایشان هم سودآور شده است و هم نیروی انسانی با هزینه‌های بالایی را برای این کار استخدام کردند. که البته درجاهای دیگری هم مثل سردخانه‌های بزرگ، در یخچال‌های جدیدی که بجای آهن بکار رفته در آن، از بتن‌های لایه خیلی نازک، ولی خیلی مستحکم، ساخته شده‌اند.

این کارگاه‌ها بنام‌های؛ ترکیب بتن، درهم بتن و غیره، نام دارند. با مواد افزودنی بتنی که فوق‌العاده برای کف سوله‌ها یا دیوارهایی که”کاملا بتنی” است، موادی را با ترکیب کردن الیاف و چسب‌های بتن گوناگون با قیمت بالایی بالا تولید می‌کنند. این موادها را با بتن نرم ترکیب می‌کنند و جدیداً در ساختن دیزاین جدید، بیشتر در آشپزخانه‌ها برای جای نصب هود بکار می‌رود.

چرا قیمت پودر در بند کشی انقدر بالاست؟

بخاطر اینکه پودر ساخته‌شده در کارهای با حساسیت بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. و تولید آن خیلی هزینه و زمان نیاز دارد. در بند کشی سوله پودر بندکشی توسط خودمان از ماسه بادی ساده و سیمان ساده تهیه می‌شود. که هزینه‌ای بجز پول سیمان و پول ماسه بادی، برای صاحب کار ندارد.

وسایل مورد نیاز دیگر برای بند کشی نما

  • ابزار بندکشی
  • قلم مو کوچک
  • برس تمیزکننده

نکات مهم درباره نما

در بند کشی آجرنما  اگر فاصله بین آجرهای قدیمی‌‌تان ترک خرده‌‌اند یا روبه زوال هستند، این نکات را از مهندسان ساختمانی بپذیرید، آب‌وهوا نقش بسیار مؤثری در فرسوده کردن بیشتر نمای دیوارها دارند، پس انتخاب دیوار آجری برای فضاهای مرطوب اصلا مناسب نیست.

علت فرسودگی بندهای آجرهای نسوز گذشت زمان، بارش‌ باران و گرد و غبار باشد، شما می‌توانید آنها را ترمیم کرده و ظاهری تمیز و آراسته را جایگزین ظاهری فرسوده و از بین رفته کنید. برای اینکه دقیق بدانید هزینه‌های لازم چقدر است، به خدمات فنی ماهان رجوع کنید.

در خدمات فنی ماهان خدماتی از قبیل تعمیرات لوازم خانگی، بردهای الکترونیکی، تاسیساتی و خدمات گوناگون دیگری هم ارائه می‌شود. که پشتیبانی را سایت فنی‌ها به عهده دارد و ثبت هرگونه تبلیغات و آگهی پذیرفته می‌شود.

بند کشی آجرنما سوله

پشتیبانی در بند نما سوله با آجرنما نسوز

صحبت با پشتیبانی در سایت فنی‌ها در صورتی انجام می‌پذیرد. که صفر تا صد کار را متخصص‌های این سایت انجام داده باشند. چون در قوانین و مقررات این وب‌سایت کاملا توضیح داده شده است. در آخر با توجه به تخصصی بودن مورد بند کشی، توضیحاتی راجع به موارد زیر هم خواهیم پرداخت.

هزینه دیوار چینی از قزوین تا کرج سوراخکاری تخریب کرج فردیس

قیمت آجر ده سوراخ

قیمت پودر بندکشی و جایگزین به ماسه بادی

کارگاه های تولید پودر در ایران

5/5 – (1 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

2 پاسخ به “بند کشی آجرنما سوله”

  1. اکبر

    استاد خسته نباشی

  2. امین

    اجرای کامل بدون عیب و نقص واقعا عالی و با حوصله کار کردید . ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =