سوراخکاری تخریب کرج فردیس

()

برای خرده کاری سوراخکاری تخریب کرج فردیس اندیشه با خدمات فنی ماهان  09355270498 تماس بگیرید. و جهت خرده‌کاری‌های مثل نصب شیرالات و لکه‌گیری ایزوگام هم جوابگو هستیم.

تمامی خدماتی را که در خدمات فنی ماهان سفارش می‌گیریم، بطور کامل، صفرتاصد انجام می‌دهیم. مثال: اگر نیاز به تخریب یا سورخکاری جایگاهِ نصب را داشته باشد، جای نصب لوازم را بطور کامل و حرفه‌ای می‌سازیم.

سوراخکاری تخریب کرج فردیس

تخریب دیوار سوراخ کاری سقف

برداشتن اوپن آشپزخانه، سوارخ کردن جای لوله و سیم کابل در سقف یا دیوار بصورت حرفه‌ای با دستگاه‌های مخصوص  در سوراخکاری تخریب کرج فردیس انجام می‌پذیرد.

سوراخکاری تخریب کرج فردیس
سوراخکاری تخریب کرج فردیس و کل استان البرز و شهریار

دریلکاری یا دلرکاری سوراخکاری دیوار

سوراخ کردن دیوار با دریل یکی از کار هایی است که دانستن روش درست اجرای آن برای دوستانی که نصاب، سوراخکار و تخریب‌کار هستند. و عزیزانی که تا به حال تجربه کار با دریل نداشته‌اند، خالی از لطف نیست. از جمله کاربردهای فراوان دریل‌ها برای خریداران خانگی سوراخ کردن دیوار است. حتماً اگر نگاهی به دیوار‌های خانه خود بیاندازیم آثار آن را خواهیم دید.

مهارت داشتن با کارکرد دریل یا دلر  و دستگاه تخریب کار راحتی به‌نظر می‌رسد. اما افرادی که اصلا کار تخریب یا سوراخ‌کاری انجام ندادند، دقت کنند که قانون اول محکم گرفتن دستگاه در دست است.

خرده‌کاری سوراخکاری تخریب کرج فردیس

در زمان سوراخکاری تخریب کرج فردیس بصورت محله محور دریل اجاره می‌دهند. سوراخ نمودن برای نصب پرده، تابلو، کابینت، روشویی، لوستر و لامپ‌های آویز و دیواری و ده‌ها کاربرد دیگر که بدون داشتن دریل مخصوص امکان‌پذیر نخواهد بود.

سوراخکاری تخریب کرج فردیس گردبر

آموزش سوارخ کردن و تخریب دیوار و سقف

آموزش سوراخ کردن دیوار با دریل سوراخکاری تخریب کرج فردیس|چگونه دیوار را با دریل سوراخ کنیم؟ سوراخ کردن دیوار با دریل یکی از کارهایی است. که دانستن روش درست اجرای آن برای دوستانی که نصاب هستند و عزیزانی که تا به حال تجربه کار با دریل نداشته‌اند، بهتر است یاد بگیرند. می‌توان ادعا کرد که دریل‌های برقی همیشه از پرفروش‌های ابزار بوده‌اند. شاید دریل‌ها جزو اولین ابزاری هستند که در لیست خرید علاقه‌مندان به ابزار در مصارف خانگی، خویش ساز و کارگاه‌های کوچک و بزرگ قرار می‌گیرند.

از جمله کاربردهای فراوان دریل‌ها برای خریداران خانگی سوراخ کردن دیوار است. حتماً اگر نگاهی به دیوارهای خانه خود بیاندازیم، آثار آن را خواهیم دید. سوراخ نمودن برای نصب پرده، تابلو، کابینت، جای لوله، روشویی، لامپ‌ها، آویزهای دیواری و ده‌ها کاربرد دیگر که بدون داشتن دریل امکان‌پذیر نخواهد بود.

راهنمای کار با دریل برقی و نگهداری از دریل

در این پست مربوط به سوراخکاری تخریب کرج فردیس، به سوراخ‌کاری دیوار با دریل با تکیه بر مصارف خانگی خواهیم پرداخت. انتظار می رود خواننده در انتها آشنایی کلی بافن‌ها، ترفندها و ابزار مورد نیاز برای این منظور را به‌دست آورد.

پیام نویسنده:

در این نوشته فرض کنیم که یک خانم خانه دار یا آقای کارمند که “احتمالاً”چندان فنی هم نیست، می‌خواهد دیواری را برای نصب یک قفسه یا تابلو سوراخ کند؛ بنابراین سعی بر آن است بدون پرداخت به جزئیات بیش از حد فنی و با تکیه بر نکات ساده و کار راه‌انداز پیش رویم. لطفاً در ادامه با ما باشید. 

 1. شروع سوراخ کاری با دریل

 2. دریل مناسب برای سوراخ کردن دیوار در خانه چیست؟

 3. سوراخ کاری بهتر با دریل‌های چکشی

 4. کنترل دور دریل یک آپشن خیلی خوب

 5. چپ گرد راست گرد دریل چکشی

 6. برای سوراخ کاری دیوار دریل برقی یا شارژی بهتر است؟

 7. مته مناسب برای سوراخ کردن دیوار چیست؟

 8. چگونه مته را به دریل چکشی متصل کنیم؟

 9. نکته‌های بستن مته به سه نظام دریل چکشی.

 10. چگونه دیوار را سوراخ کنیم؟

 11. چرا دریل دیوار را سوراخ نمی کند؟

سوراخکاری تخریب کرج فردیس توسط آقاوخانم

شروع کار با دریل برای سوراخ کردن

قبل از سوراخ کاری باید دریل و مته مناسب تهیه کنیم و قبل از تهیه این دو باید جنس متریالی که می‌خواهیم سوراخ کنیم را بدانیم. با توجه به معماری رایج در ایران جنس دیوارها معمولاً ترکیبی از سیمان و آجر و کاشی و مانند آنهاست. در واقع کمتر با متریال‌های چوب یا پیش ساخته مواجه هستیم. دریل مناسب برای سوراخ کردن دیوار در منازل چیست؟

دریل‌ها در اندازه‌ها، توان‌ها و کاربردهای مختلف با آپشن‌های گوناگون قابل تهیه هستند. در این بین دو آپشن اساسی برای سوراخ کردن دیوار “کاربرد خانگی”بیشتر مورد توجه است. نخست قابلیت چکشی بودن و دوم کنترل دور “دیمیر”.

5/5 – (1 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 15 =