درباره ما فنی‌ها

با وجود اینکه به رشته شغلی حسابداری و حسابرسی که   علاقه زیادی داشتم، باید یکسری المان‌هایی رو که مد نظر کارفرماها هست، را رعایت می‌کردم. اما بعد از مدتی اینکار خیلی آزاردهنده بنظر می‌رسید که تصمیم گرفتم به سمت بازاریابی اینترنتی سوق پیدا کنم.

رزومه کاری درباره ما از مدیریت حسابداری صنعتی، گویای بیوگرافی درباره ما فنی‌هاست

مدیریت حسابداری صنعتی شاخص کارگردانی ما درباره ما  هست. همکاری در برنامه ریزی و اجرای برنامه‌ها و بودجه‌های سازمان، جمع آوری، طبقه‌بندی و گزارش‌دهی از اطلاعاتی که به تصمیم‌گیری‌های مدیریتی در رابطه با راه‌حل‌ها یاری کننده است.

برنامه‌ریزی و اجرای قوانین و ساختارهایی که علاوه بر بهبود وضعیت کنترل باعث کاهش هزینه‌ها نیز می‌شود. تعیین ارزش موجودی‌های بخش‌های مختلف با هدف هزینه‌یابی تعیین قیمت وهمچنین کنترل میزان موجودی، تعیین هزینه‌های انجام شده به نسبت آن میزان سود بدست آمده.

درباره ما در وب‌سایت فنی‌ها لوگو فنی‌حیدری
لوگوی سایت فنی‌ها ایجاد شده که گویای فنی بودن درباره ما هست

مدیریت حسابداری صنعتی تا طراحی سایت

خصوصیات اخلاقی حسابرس‌فنی‌صنفی، برنامه‌ریزی وزمان‌بندی دقیق درباره ما: یکی از ویژگی‌های مهم حسابدار حرفه‌ای، برنامه‌ریزی تمام امور مربوط به حرفه حسابداری و زمان بندی دقیق فعالیت‌های حسابداری هستند. حسابداران حرفه‌ای با برنامه‌ریزی که از قبل در جهت ارتقاءشغلی خود انجام می‌دهند، با درک شرایط کلی شرکت‌ها و باهدف سودآوری شرکت‌ها، راه‌کارهای حرفه‌ای وتخصصی ارائه می‌دهند.

توانمندی نسبت به محاسبات عددی، با توجه به نوع شغل حسابداری که به صورت کلی با اعداد، ارتباط مستقیم دارد، داشتن توانمندی و سعی و تلاش در زمینه محاسبات عددی به طور صحیح، از ویژگی‌های حسابداران حرفه‌ای به شمار می‌آید حسابداران حرفه‌ای به طور مداوم، توانمندی‌های خود را در زمینه محاسبات عددی افزایش می‌دهند.

منظم بودن در امور حسابداری

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایِ حسابدارانِ حرفه‌ای، اهمیت دادن به موضوعِ نظم است. که همین امر درباره ما هم حاکم است. زمان ورود و خروج به محل کار، نحوه انجام فعالیت‌های شغلی، توجه به زمان بندی شخصی و برنامه‌ریزی امور فردی از مواردی است که حسابداران حرفه‌ای، به آن توجه نموده و به صورت عملیاتی، اجرایی می‌نمایند.

کارشناسی حسابداری صنعتی، کارشناس فنی‌حرفه‌ای درصنعت، کاردانی انبارش تجهیزات معادن، مدرس نرم افزارهای حسابداری، مدیریت اجرایی فروش در حوزه صنعت، مدیر اجرایی در تولید، بازاریابی و فروش محصولات تولیدی. درحال تحصیل در مدیریت وب‌سایت‌های فروشگاهی مثل نمونه طراح سایت و سایت کسب‌و کارهای متفرقه

رشته شغلی خوب مثل بازاریابی

رشته شغلی خوب مثل بازاریابی فقط به صورت اینترنتی است، همچنین درآمد بسیار بالایی می‌تواند داشته باشد.

نمی‌خواهم بیشتر راجع به اینکه چرا درآمدهای بالایی که از حسابرسی داشتم را کنار گذاشتم، صحبت کنم. برای مثال، شما را دعوت می‌کنم برای دیدن یک فیلم سینمایی به‌نام “حسابدار” که ساخت کشور آمریکاست. خودتان متوجه خواهید شد که منظورم چیست؛ پس ترجیح می‌دهم یک بازاریاب حرفه‌ای باشم تا یک حسابرس حرفه‌ای.

چون بحثِ فقط کسب دارمد به هر قیمتی، درست نیست.

 آرامش داشتن به همراه درآمد، راه درستی است.

درباره ما مدارک ثبت نام تپسی واسنپ فنی‌ها
نمونه بازاریابی اینترنتی ثبت‌نام تپسی در وب‌سایت فنی‌ها گویای کارهای اینترنتی درباره سایت فنی هاست

بازاریاب حرفه‌ای

پس در حال انجام بازاریابی بصورت حرفه‌ای هستم. از انجام کارهای تبلیغاتی گرفته تا ثبت‌نام‌های اینترنتی. در بخش‌هایی بازاریابی تبلیغاتی مثل؛ گروه‌های تلگرامی، بازار ارزها، رمزارز دیجیتال “از آموزش تا درآمدزایی” سیستم بازاریابی اینترنتی و تقریباً شبیه سایت کاریابی برای فنی‌کارها  که باعث شد این وب‌سایت را به‌نام فنی‌ها در خدمات فنی ماهان تغییر دادم.

حالا به‌جای اینکه ساعت‌ها در شرکت‌ها و دفاتر حسابداری وقتم را برای دیگران تلف کنم. تا مقداری حقوق به صورت ثابت دریافت کنم و هیچ تصاعدی در کار نباشد، در نهایت  زمانی هم که کارائی برایشان نداشته باشم، مثل یک دستمال کثیف به‌دور خواهند انداخت. پس همین زحمت را برای بازار کار خودم بکشم خیلی بهتر است.

درباره ما فنی‌ها
محمد حیدری