متافورس چیست meta force

()

متافورس چیست meta force بازاریابی اینترنتی جهانی. جهت طراحی سایت و آموزش رایگان وردپرس بازاریابی داخلی و خارجی هم می‌توانید به سایت فنی‌ها پیام دهید.

فهرست مطالب صفحه

متافورس meta force کم هزینه ترین بازاریابیِ جنبه آموزشی رمزارزها در جهان است

متافورس چیست meta force

توضیحات کامل اولیه در متافورس چیست meta force یک پلتفرم در قالب قرارداد هوشمند است که بربستر بلاکچین فعالیت میکند یک کسب و کار غیر متمرکز که به شما امکان میدهد بصورت روزانه ارز دیجیتال رایگان کسب کنید و در آمد دلاری داشته باشید. در نتیجه متافورس را می‌توان یک اکوسیستم ارز دیجیتال جهانی دانست که در آن اعضا بهم کمک می‌کنند تا به رفاه مالی برسند.

در این پلتفرم پی اوت یا سود ۱۰۰٪ در لحظه می‌باشد و واریزها بصورت همتا به همتا یا همان واریز از یک کیف پول به کیف پول دیگر انجام می‌شود که به لطف بلاکچین و قرارداد هوشمند این عملیات بدون دخالت انسان و بدون نیاز به دکمه برداشت توسط خود برنامه بصورت هوشمند در لحظه انجام میشود.

متافورس چیست meta force
متافورس چیست meta force و چرا خود اجراست

برنامه خود اجرا چیست

درنتیجه از متافورس میتوان بعنوان یک برنامه خود اجرا نام برد که متعلق به هیچ کمپانی یا شخص خاصی در دنیا نیست و اعضای آن مالکین آن هستند (چرخه ای مانند بیت کوین). یک پروژه  غیرمتمرکز ،شفاف، مادام العمر ،غیر قابل تغییر ،غیرقابل توقف. یک ماشین پولساز با طرح‌های درآمدی متعدد. این پروژه با شعار فقرزدایی و جهانی عاری از فقر متولد شده و همه اعضای آن شامل سود می‌شوند البته بنا به شایستگی با درآمدهای متفاوت. برنامه‌هایی مثل اسنپ تپسی  که در ایران بصورت هوش مصنوعی کنترل می‌شوند و درآمدزایی دارند.

شرط ورود افراد در متافورس چیست meta force

شرط ورود به پروژه اجازه یکی از اعضای آن از هر نقطه‌ای از جهان هست که این عمل با استفاده از ارسال کد معرف آن شخص به شما امکان‌پذیر می‌شود. هریک از اعضای متافورس یک کد مخصوص به خود مانند اثر انگشت دارند که به تعداد نامحدود می‌توانند از آن برای دعوت افراد از سرتاسر دنیا استفاده کنند.

بازاریابی در متافورس چیست meta force

بازاریابی در متافورس چیست meta force ابرکانال متافورس ایران و فیلم ثبت‌نام

متافورس چیست meta force گروه چت تلگرامی 

https://t.me/refral_rafi

تبلیغات اینترنتی در متافورس چیست meta force

لینک اصلی ثبت نام را کپی کنید و در مرورگر  تراست ولت اجرا کنید

https://meta-force.space/r/aWE08vlS0t


سوالات متداول در مورد پروژه متافورس چیست meta force

سوال جواب‌هایی که در این نوشته  متافورس چیست meta force   قرار دادیم  می‌تواند کمکی  بزرگ برای  شروع کردنِ  کارِ   بازاریابی  شما  در ارزهای دیجیتال باشد.

 س: دای اولیه برای شروع چقدر لازم است؟

پاسخ: برای سطح 1 حدود 5 دای (۵دلار) است و هر سطح بالاتر بعدی دو برابر هزینه قبلی است و سود آن دو برابر بیشتر است.


 س: در ابتدا چند اسلات می توانم فعال کنم؟

ج: تا جایی که توان مالی دارید.


 س: پس از ثبت نام، برای کسب درآمد چه کار خواهم کرد؟

پاسخ: با تبلیغ کمپین‌های خود، ایجاد یک تیم فعال و گسترش شبکه خود.


 س: اگر مراجعه نکنم آیا کسب درآمد خواهم کرد؟

پاسخ: ممکن است از هر یک از ماتریس‌ های s6 که فعال کرده‌اید درآمد کسب کنید، اما نمی‌ توانید زمان را پیش‌ بینی کنید و به اندازه کسی که کار می‌کند درآمدی نخواهید داشت.


 س: چگونه می توانم درآمد خود را برداشت کنم و آن را به پول نقد تبدیل کنم؟

پاسخ: درآمد شما فوراً به کیف پول شما ارسال می شود و می تواند با استفاده از هر یک از برنامه تبادل رمزنگاری نصب شده در تلفن شما (مثل تراست ولت)به پول نقد تبدیل شود.


 س: کمترین یا بیشترین مقدار DAI که می توانم به دست بیاورم چقدر است؟

پاسخ: هیچ حداقل یا حداکثر مبلغی که بتوانید در متا فورس کسب کنید وجود ندارد. پتانسیل درآمد شما نامحدود است. همه چیز به اخلاق کاری، میزان سخت  کوشی و اثربخشی استراتژی‌های رشد شما بستگی دارد.


 س: آیا سیستم از کار می افتد؟

پاسخ: قرارداد هوشمند نیروی بلاکچین پالیگان رمزارز متیکmatic هرگز نمی تواند خراب شود.

این شبکه مبتنی بر بلاک چین پولیگان است که ایمن ترین و امن ترین شبکه رمزنگاری در جهان است.


 س: آیا روزانه پول دریافت خواهم کرد؟

پاسخ: تا زمانی که روزانه درآمد داشته باشید، می توانید هر روز سود دریافت کنید. همه چیز به آمادگی شما برای کار سخت و هوشمندانه کار بستگی دارد.


 س: آیا می توانم در همان روزی که به عضویت در آمدم انصراف بدهم؟

پاسخ: بله، می توانید در هر زمانی از کیف پول خود برداشت کنید. شما کاملاً کنترل کیف پول یا درآمد خود را دارید.


 س: اگر امروز بپیوندم، چه زمانی به من پول می دهند؟

پاسخ: شما در واقع به خودتان پول می دهید. بلافاصله درآمد شما به کیف پول شما می رسد، می توانید آن را به صورت دلخواه با پول نقد تبدیل کنید.

تمام تراکنش‌های شما در کیف پول شما انجام می‌شود و هیچ کس به جز شما به آن دسترسی ندارد.


 س: متافورس چیست meta force و چه کسی متا فورس را در اختیار دارد؟

پاسخ: متا فورس توسط لادو اوخوتنیکوف ایجاد شد.

اما هنگامی که روی بلاک چین قرار می گیرد، صاحبی ندارد. این غیرمتمرکز است و با یک قرارداد خودکار ایجاد شده است که حداکثر امنیت و پایداری را به شما ارائه می دهد.

قرارداد هوشمند متا فورس یک الگوریتم اجرای خودکار است. این ارز در بلاک چین Polygon وجود دارد، ارز رمزنگاری شماره یک در میان ارزهایی که می توان با آن قراردادهای هوشمند ایجاد کرد.


 س: قبل از انصراف به چه تعداد ارجاع نیاز دارم؟

پاسخ: نیازی به درخواست برداشت نیست. درآمد شما مستقیماً به کیف پول شما می رود و می توانید در هر زمان از آن برداشت کنید.

علاوه بر این، امکان کسب درآمد بدون ارجاع از طریق سرریزها وجود دارد.با این حال، سرریزها تضمین نمی شوند.

به شما توصیه می شود که کمپین های خود را راه اندازی کنید و یک ساختار تیمی فعال بسازید تا به طور انبوه و مداوم درآمد داشته باشید.

تیم سازی اساس رشد ثروت شما در متا فورس است


 س: تفاوت بین DAI و Polygon Matic چیست؟

پاسخ: پوز دای استیبل کوین برای فعال کردن/ارتقا اسلات ها لازم است در حالی که Matic برای کارمزد شبکه بلاک چین مورد نیاز است.


س: برای باز کردن سطح بالاتر به چند مرجع نیاز دارم؟

پاسخ: این بستگی به نحوه کسب درآمد شما ، رفرالگیری تبلیغات و انتخاب شما برای انجام آن دارد. اگر قبل از ارجاع هر کسی اتفاق افتاد، می‌توانید با درآمد ناشی از سرریز ارتقا دهید. با درآمد ارجاع خود می توانید سطح بالاتری را باز کنید. یا حتی می‌توانید با تأمین مالی کیف پول خود، بدون اینکه منتظر کسب درآمد باشید، ارتقا را انجام دهید. این شانس شما را برای کسب درآمد از سبدهای s6 از طریق سرریزها افزایش می‌دهد.


 س: آیا می توانم از کیف پول دیگری به غیر از کیف پول Trust، Token Pocket یا Metamask استفاده کنم؟

پاسخ: اینها سازگارترین کیف پول ها برای تراکنش در قرارداد هوشمند فورس هستند.


س: اگر ارجاع نداشته باشم، چه زود دریافت سرریزها را شروع خواهم کرد؟

پاسخ: هیچ بازه زمانی خاصی ندارد. همه چیز به تعداد تراکنش هایی که در تیم شما انجام می شود بستگی دارد.


 س: اگر فقط بتوانم 1 یا 2 نفر را معرفی کنم، چگونه کسب درآمد خواهم کرد؟

پاسخ: تا زمانی که  به عنوان  یک تیم  کار می کنید، همیشه و به طور پایدار درآمد خواهید داشت. کار تیمی در Meta Force Space هزینه ندارد.

شما نمی توانید این کار را به صورت انفرادی بدون کمک بالا، پایین یا سایر اعضای تیم انجام دهید.


س: در یک روز یا هفته چند بار می توانم پول نقد کنم؟

پاسخ: تا زمانی که در طول روز درآمد دارید، می‌توانید تا آنجا که ممکن است پول نقد کنید.

لینک ثبت نام

https://meta-force.space/r/aWE08vlS0t

فیلم ثبت نام در تلگرام متافورس چیست meta force

(بافیلترشکن وارد تلگرام شوید)

https://t.me/forceiran2022/282

لینک کانال آموزشی تلگرام که بیشتر بدانید بازاریابی در متافورس چیست meta force

https://t.me/amozesh_arzd

امتیاز دهید post

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

25 پاسخ به “متافورس چیست meta force”

 1. محسن

  سلام

 2. محسن

  سلام دوستان با لینک تیم ۴۵۵نفری ما ثبت نام کنید تا درامد سر ریزها برای شما هم بیاد

 3. مهسا

  متافورس از بهترین هاست در این زمینهفقط چون تازه وارد شدهخیلی سخت قبول اش میکننولییقین دارم که در آینده بهترین هستش و همه حسرت اش رو میخورن کهچرا الان ثبت نام نکردند…برای ثبت نام اگر دوست داشتید با لینک من وارد شویدو با قدرت در این زمینه با گروه منموفق شویم..ZVwvHeMلطفاً از لینک

 4. خیلی عالی و قابل اطمینان هستشو در آینده از قدرتمند ترین ها خواهد بودشک نکنید…اگر مایل بودیدبا لینک بنده وارد بشید و به تیم ما بپیوندیدhQtEopfZvjبا تشکر

 5. حسین

  فوق العاده خفن و عالیه…و در آینده یکی از بهترین ها در این زمینه میتونه باشه؛اگر دوست داشتیدبا لینک بنده وارد بشید و به تیم ما بپیوندیدبا تشکر❤🌹🌹🙏🏻

 6. جواد

  عالی .بهترین سیستم و سالمی که تا حالا دیدم همین سیتمه.واقعا استادانه و خلاقانه و انسانی طراحی شده. مانند یه قرض‌الحسنه خانوادگی عمل میکنه

 7. جواد

  سیتم عالیست
  با لینک داعوت من ثبت نام کنید و به تیم قوی ما محلق شوید

 8. حسین

  تو رو خدا یکی نحوه انصراف و برداشت مول رو به من یاد بده گرفتار شدیم بخدا

 9. alirezass1997

  سلام دوستان.
  اگر میخواید وارد بشین از روی اطلاعات و تجربه میگم.حتما وارد تیم بشن نه انفراد شخصی. یعنی با کسی کار کنید که تونسته در متافورس درامد بگیره و بالاسریش تیم خیلی قوی باشه.اینجوری سررزیز شامل شما میشه. اگر سوالی داشتید در تلگرام به ایدی زیر پیام بدید.
  Alireza1400ss1

 10. پاسخ داده شد

 11. جمعیت کره زمین تمام شدنی نیست و اصلا قرار نیست هر کسی اطرافیان خودشو به زور وارد کار کنه ، این بستر ایجاد شده تا علاقه مندان کاملا دنیای رمزارزها رو بشناسن و در دام سایت های اسکم نیافتن .
  در این پلتفرم هر کسی که علاقه داشت وارد کنید و بهش آموزش بدید و اندازه توان آن شخص مثال ۵ دلار فقط سبد اول رو پیشنهاد بدید که اون عملا ۵ دلار داده و از صفر تا ۱۰۰ آموزش دیده و اگر اصلا مجموعه ای نتونه بیاره و سرریزی هم نگیره ، ارزششو داشته با پرداخت ۵ دلار کارهای مربوطه رو یاد گرفته . یعنی ضرری نکرده ، اگر دوست داشت تبلیغات اینترنتی هم یاد بگیره و رفرالگیری کنه ، از پورسانتهای بازاریابی لذت ببره .

 12. سلام در کریپتو نتورکینگ هر کسی وارد نمیتونه بشه و هر فردی را که علاقه به ارزهای دیجیتال نداره نباید وارد کنید چون اینجا اسمارت کانترکت هست و کسی که علاقه نداشته باشه و مثال اگر ۱۲ کلمه ولتش رو گم کنه یعنی دیگه تمام پورسانت هایی که بعد از اون شخص وارد همین ولت میشه ، بلا استفاده میشه

 13. فرزاد

  یه سوال دارم اون لایه جمعیتی آخر که دیگه کسی ندارن که بیان زیر مجموعه هاشون چکار میکنن و زیان اصلی رو اونا میکنن لطفا تکلیف اینو روشن کنید ..البته نگید که از پایین سرریز میشه به بالا چون اون اولی ها بعد از مدتی حسابشون رو خالی میکنن و چیزی تو حسابشون نیست که سرریز بشه به بالا ..این پروژه متافورس از چه تاریخی شروع شده

 14. فرزاد

  فکر کنم اگه این سوال جواب داده بشه پروژه خوبی هست

 15. فرزاد

  یه سوال دارم اون لایه جمعیتی آخر که دیگه کسی ندارن که بیان زیر مجموعه هاشون چکار میکنن و زیان اصلی رو اونا میکنن لطفا تکلیف اینو روشن کنید ..البته نگید که از پایین سرریز میشه به بالا چون اون اولی ها بعد از مدتی حسابشون رو خالی میکنن و چیزی تو حسابشون نیست که سرریز بشه به بالا

 16. مهتا

  بهترین سیستم متافورس:

  ثبت نام کنید خوشحال میشم🥰🥰🥰🥰🥰

 17. مهتا

  مهتا بهترین سیستم با لینک من ثبت نام کنید🥰🥰🥰🥰

 18. مهتا

  با لینک من ثبت نام کنید خوشحال میشم🤩🤩🤩🤩🤩🤩

 19. Fadaeivatan

  دوس داشتین با لینک من ثبت نام کنید

 20. Shahryar

  بهترین سیستمی که تا حالا باهاش آشنا شدم با ایمان و باور به هدفت میرسی

 21. احسان

  عالیه این واقعا
  راحت و با کمی سعی میشه دلاری درآمد داشت
  از طریق این لینک وارد شین و به تیم بزرگ ما ملحق شین تا حداقل از سر ریز هامون استفاده کنید

 22. مهتاب

  یکی از بهترین و مطمئن ترین و پردرآمدترین پروژه هاییه که تا حالا دیدم و این تازه اول راهشه.فورس و فورسی ها با تمام قوا دارن میرن روبه درآمد دلاری و آزادی مالی💲😉بنظرم هم باید بتونن از این پروژه استفاده کنن علی الخصوص هموطنامون❤️پس لینک مسقیم ورود وثبت نامشو باید برای همه گذاشت

 23. سلام پلتفرم خوبیست فقط بیشترین درآمد در رفرالگیریست.

 24. محمدتقی

  پروژه بسیار خوب و جذاب

 25. رامین

  دوست من رویای آزادی مالی و زمانی با فورس تحقق پیدا خواهد کرد

  کسب درآمد دلاری آسان و مطمئن به اندازه این

  🚀 برای آموزش کسب درآمد اینترنتی هیچ وقت دیر نیست

  آیدی تلگرام جهت پشتیبان

  📞 شماره واتساپ👇👇
  09050282530

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =