تعمیر کیلومتر در فردیس

()

تعمیرات انواع کیلومتر خودروهای جدید و قدیمی ایران‌خودرو و سایپا در خدمات فنی ART واقع در شهرک ارم چهاراه آبرسانی تقاطع خیابان اهری نزدیک‌ترین نقطه مکانی در تعمیر کیلومتر در فردیس با متخصص حرفه‌ای انجام می‌دهیم.

کارهای تعمیرات درکیلو متر خودرو را بصورت محله محور در خودرو مشتری‌ها هم می‌توانیم انجام دهیم مثل تعمیرات آنتن مرکزی در فردیس که در محل کار یا منزل مشتری با گارانتی تعمیر انجام می‌دهیم. 09355270498

تعمیر کیلومتر در فردیس ماشین‌های قدیمی
تعمیر کیلومتر در فردیس ماشین‌های قدیمی سبک سنگین داخلی خارجی ایران خودرو سایپا و غیره

تعمیر کیلومتر خودروهای ایران خودرو

مهم‌ترین کار تعمیر کیلو متر خودرو لحیم‌کاری قطعه هست که بصورت فوق تخصصی انجام می‌شود. نکته حائز اهمیت در لحیم‌کاری کیلومتر اینست که؛ معمولا کیلومتر خودروهای قدیمی ایران‌خودرو و یا سایپا بخاطر فرسوده بودن باید با حساسیت خیلی بالائی انجام شود.

چون تعمیرکاران معمولا تا ببینند، آمپرکیلومتر کمی فرسوده‌تر شده است، پیشنهاد به تعویض را به مشتری می‌دهند. ولی خبر از جیب مشتری ندارند. که شاید صاحب خودرو به‌علت وسع مالی ضعیف هست که، دوست دارد کیلومتر خودرواش تعمیر شود تا تعویض. پس ما تعمیر کیلومتر در فردیس را با احتساب وسع مالی مشتری به سرانجام می‌رسانیم.

تعمیر کیلومتر در فردیس ماشین‌های قدیمی و جدید
تعمیرات کلی کیلومتر در فردیس قدیمی با تکنولوژی جدید

اصلاح کیلومتر به همراه تعمیر کیلومتر در فردیس

اصلاح، ایجاد بک لایت و نمای جدید به کیلومترهای خودروها، این روزها مشکلات جدیدی برای صاحبان خودروهای قدیمی در فردیس کرج و حتی می‌شود گفت برای رانندگان، دارنده‌گان اتومبیل در کل کشور به‌شمار می‌رود.

بعضی وقت‌ها برای خیلی‌ها پیش آمده است که کیلومتر خودرشان مدت‌هاست که خراب شده باشد. و کیلومتر نمایش درستی را از کارکرد ماشین نشان نمی‌دهد. در این صورت راننده می‌تواند ماشین را برای تعمیر کیلومتر در فردیس بیاورد. اول چکاپ کلی به رایگان انجام می‌شود و هزینه با حداقل قیمت و دستمزد به راننده ماشین اعلام می‌شود.

تعمیر آمپر کیلو متر پژو سمند پراید

چراغ‌های پشت آمپر ماشین خود را بررسی کنید. زیرا برای شناسایی مشکلات احتمالی خودرو، مشکلات ایمنی یا نقاط خرابی اهمیت دارند. بعد از سوار شدن به ماشین‌تان ممکن است باروشن شدن چراغ پشت‌آمپر و استارت‌نخوردن مواجه شوید. تعمیر انواع آمپرهای خودرو را در تعمیر کیلومتر در فردیس بصورت تخصصی انجام خواهیم داد.

یا شاید هم ماشین جدیدی خریداری کرده‌اید و معنی چراغ‌های پشت‌کیلو متر شمار را نمی‌توانید درک کنید. در ادامه ما به صورت جدولی سعی کردیم انواع چراغ‌های پشت آمپر ماشین‌های پژو، سمند، پراید و غیره را توضیح دهیم. در لیست، به ستون تصاویر دقت کنید و ستون توضیحات را مطالعه کنید.

تعمیر کیلومتر در فردیس علائم آمپرها روی کیلومتر
تعمیرات کیلومتر در فردیس علائم آمپرها روی کیلومتر با توضیحات خلاصه عکس کامل در پشتیبانی ارسال می‌شود.

آمپر کیلومترشمار چیست؟

کیلومترشمارها وسیله‌ای تلفیقی از الکتریکی و مکانیکی یا به صورت جداگانه است که نشان دهنده‌ی مسافت حرکت خودرو هستند. کیلومترشمارها با عناوینی نظیر اودومتر یا مایلومتر نیز شناخته می‌شوند. واژهء اودومتر متشکل از HODOS در معنی راه و دروازه و MERTON به معنی اندازهء مشتق است. به طور کلی اودومتر فرایند کارایی را با آغاز حرکت خودرو شروع می‌کند و مسافت در حال حرکت را ثبت می‌کند.

همچنین در سال‌های آغازین طراحی خودرو، کیلومترشمار به صورت مکانیکی در اتومبیل‌ها تعبیه می‌شد. اودومترهای مکانیکی متشکل از دنده‌های عددی هستند که با چرخش دنده‌ها، مسافت طی شدهء خودرو را به صورت عدد نشان می‌دهند. کیلومترشمارهای مکانیکی به واسطهء یک سیم فنری به گیربکس وصل می‌شوند.

سیم کیلومتر

زمانی که چرخ دنده‌ی خودرو روند فعالیت را آغاز می‌کند، سیم فنری نیز به چرخش در می‌آید. در طی چرخش سیم فنری اطلاعات کیلومتر شمار به وسیلهء عددهای موجود بر روی دنده، ثبت می‌شوند.

تعمیر کیلومتر در فردیس کرج اصلاح آمپر خراب
تعمیر کیلومتر در فردیس کرج اصلاح آمپر خراب خودرو

عدد نمایشی 999999 چیست؟

در این قبیل خودروها حداکثر عدد نمایشی 999999 به علاوه‌ی یک رقم اعشار است. زمانی که میزان کارکرد خودرو به حداکثر می‌رسد، اودومتر مجددا به حالت صفر باز می‌گردد. در اکثر خودروهای امروزی، کیلومترشمارها به صورت دیجیتال نصب می‌شوند. در کیلومترشمارهای دیجیتالی یک مدار الکتریکی و سنسور وجود دارد.

طی پیشرفت‌های جوامع بشری، نمایشگرهای دیجیتالی متعددی به ویژه مصرف سوخت پنل فرمان تعبیه شدند که به آسانی، به وسیله‌ی سیگنال‌های کیلومترشمار، دریافت اندازه‌گیری‌های لازم از کامپیوتر خودرو میزان مصرف سوخت محاسبه می‌گردد.

اگر تعمیرات آمپرهای خودروی خودتان را در اینجا انجام دهید مطمئناً از خودتان هم سبقت خواهید گرفت.

5/5 – (1 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 20 =