ثبت نام رایگان تپسی با پاداش تکمیل مدارک

()

ثبت نام رایگان تپسی و راننده‌های عزیزی که خودرو سواری و یا موتورسیکلت دارند و تا کنون در تپسی به عنوان راننده شرکت نکرده‌اند، به توسط ما، در ۵ دقیقه می‌توانند بصورت غیرحضوری با پاداش اولیه تپسی ثبت‌نام کنند.

اسم نویسی راننده جدید تپسی با پاداش

با شماره ۰۹۹۰۳۷۲۶۴۸۲ تماس بگیرید فوری در ثبت نام رایگان تپسی مدارک ارسال کنید و پاداش اولیه از تپسی بگیرید.

ثبت نام رایگان تپسی با پاداش در کل کشور
ثبت نام رایگان راننده در شرکت تپسی با پاداش در کل کشور

با تکمیل مدارک مورد نیاز در تپسی ثبت‌نام کنید

اصل گواهینامه (گواهینامه راننده‌های جدید باید از تاریخ صدور گواهینامه سه ماه گذشته باشد.) کارت یا برگه سبز ماشین سواری بیمه نامه شخص ثالث، عکس چهره آنلاین جهت احراز هویت راننده، جهت ثبت نام باشماره تلفن‌های 09903726482 و 09355270498 با تماس و یا چت آنلاین غیرحضوری ثبت نام رایگان تپسی انجام بدید‌. یا روی شکل چت پشتیبانی پایین سایت فنی‌ها بزنید تا در ۵ دقیقه ثبت نام کنید. برنامه تپسی راننده را از اینجا دانلود کنیدثبت نام رایگان تپسی در کرج تهران و سایر شهرهای ایران.

ثبت نام رایگان تپسی با مزایا
مزایای بی نظیر امکانات فراوان در ثبت نام رایگان تپسی

خرید کد اعتبار تپسی با ثبت نام رایگان تپسی

کد اعتبار تپسی از تخفیف یک تا ده درصدی سفر با تپسی را برای کاربران و سازمان‌‌ها فراهم می‌کند. تنها در چند دقیقه می‌توانید این کد را تهیه کنید تا هزینه سفرهایتان با تپسی را کاهش دهید. یا آن را در اختیار کارکنان و مشتریانتان بگذارید. لازم است به این موضوع توجه کنید که کد خرید اعتبار تپسی برای مسافران است. که همین باعث درخواست و تقاضای مسافران را  روز به روز از قبل بیشتر می‌کند.

ثبت نام رایگان تپسی کل شهرهای کشور
ثبت نام رایگان تپسی کل شهرهای کشور

مزایای رایگان تپسی برای رانندگان تاکسی اینترنتی

رانندگان (سفیران) همکاران تپسی، جایگاه ویژه‌ ای برای شرکت دارند. به همین‌ دلیل مزایای مختلفی برای آنها در نظر گرفته شده است. کسب درآمد روزانه، پایدار و بدون محدودیت

۱. امکان تسویه‌ ی اعتبار در هر ساعت از شبانه‌ روز

۲. طرح‌های تشویقی، ماموریت‌ها‌، پاداش و اعطای وام‌های قرض‌الحسنه به‌ طور دوره‌ای

۳. نمایش مکان‌های پردرخواست در اپلیکیشن دریافت سفرهای طلایی

 

ثبت نام رایگان تپسی دکمه امنیت
دکمه امنیت در پایین سمت چپ قرار دارد و بعد از گرفتن سفر نمایان می‌شود. ثبت نام رایگان تپسی کل شهرهای کشور

تضمین امنیت و پشتیبانی رانندگان تپسی

۱. پشتیبانی ۲۴ ساعته گویا و با اپراتور در هنگام سفر

۲. امکانات امنیت سفر شامل تماس اضطراری با واحد امنیت و پشتیبانی ۲۴ ساعته تیم امنیت

در اپلیکیشن تپسی یک گزینه‌ای دم دستی وجود دارد که با قبول کردن درخواست سفر از سوی مسافر برای راننده فعال می‌شود، نکته اینجاست که راننده هروقت از لحاظ امنیتی به مسافر شک کرد، راننده می‌تواند این دکمه را فعال کند. بعد از فعال کردن دکمه امنیت توسط راننده، مکان زنده یا (لوکیشن لایو) خودرو به واحدهای امنیت ارسال می‌شود. پلیس خودرو را تحت نظر می‌گیرد تا از ایجاد جرم و جنایت جلوگیری شود.

واریز سهمیه بنزین ویژه رانندگان تپسی

۱. نمایش میزان پیمایش ماهانه درون اپلیکیشن

۲. محاسبه‌ی مسافت طی شده تا مسافر در پیمایش

برای گرفتن سهمیه بنزین راننده تپسی باید در هر ماه حداقل ۲۰۰  کیلومتر پیمایش داشته باشد این پیمایش از نقطه حرکت راننده تا سوار و پیاده کردن مسافر لحاظ می‌شود. سقف دریافت سهمیه بنزین در هر اکانت ۳۰۰۰  کیلومتر در ماه است و بنام کد ملی و حساب  شخص راننده  با شماره شبای بانکی راننده  باید مطابقت داشته باشد.

لازم به ذکر است که خودرو و کارت سوخت خودرو هیچ نقشی در دریافت سهمیه بنزین ندارد. میزان پیمایش تقریبا برابر با ۹ لیتر برای هر ۱۰۰ کیلومتر محاسبه شده و هر لیتر به مبلغ ۱۵۰۰ تومان در سال ۱۴۰۲ طبق مسوبه دولت درهرماه به شبای کارت بانکی کاربر راننده واریز می‌شود.

استفاده از مزایای باشگاه رانندگان تپسی

۱. تخفیف روی خدمات خودرو مانند بیمه، سرویس‌های دوره‌‌ای، خرید لاستیک و غیره.

۲. تخفیف روی خدمات رفاهی مانند وام قرض‌الحسنه، خدمات درمانی، خرید اقساطی و غیره.

بعد از ثبت نام رایگان تپسی از پاداش‌های باورنکردنی دیگر شرکت تپسی بهره مند شوید. جهت توضیحات نحوه پاداش گرفتن از تپسی با ما تماس بگیرید وفوری فعال شوید. درسال ۱۴۰۲ یک طرحی بنام تپسی گاراژ معرفی شده است که رانندگان می‌توانند با ورود به این قسمت در پیامک‌های دریافتی داخل اپلیکیشن از نحوه استفاده این تخفیف‌ها آموزش ببینند.

تکمیل مدارک تپسی در چه مواقعی نیاز است؟

نصب کردن برنامه بعد از مدت‌ها غیرفعال بودن، اشتباه فرستادن عکس مدارک برای شرکت، تغییر ماشین، اتمام تاریخ گواهینامه، یا بیمه نامه، و یا معاینه فنی، اشتباه بودن عکس راننده، اشکال داشتن در اطلاعات اولیه راننده و ماشین.

برای تکمیل مدرک تپسی یا اسنپ فوری به روبیکا 09903726482 همکاران ما پیام دهید.

نقص مدارک فاقد گواهینامه

به گزارش خبرنگار ایلنا و ایسنا، چندی پیش در یک برنامه تلویزیونی موضوع استخدام«موتورسواران بدون گواهینامه» شرکت اسنپ بررسی شد؛ در این برنامه زنده به حادثه‌ای اشاره شد. که در آن به دلیل بی‌دقتی موتورسوار اسنپ، تصادفی رخ می‌دهد. و مشخص می‌شود موتورسوار گواهینامه نداشته است. و مسافر هم دچار شکستگی مچ دست و آسیب پا شده است.

اتفاقی که ناشی از سهل‌انگاری و تخلف قانونی شرکت اسنپ در استخدام راننده بی‌تجربه و فاقد گواهینامه بوده است. این روزها که بحران اقتصادی، امنیت شغلی شهروندان را به خطر انداخته، بازار رقابت بین کسب و کارهای مجازی همچنان داغ است. و رقابت بر سر کسب سهم بیشتر از بازار هزینه تبلیغات برندها را بالا برده است.

در این میان لوگوی شرکت‌های خدمات دهنده تاکسی و موتورهای اینترنتی جای خود را روی صفحه موبایل اغلب شهروندان پیدا کرده‌اند. همین شرکت‌ها به مدد تکنولوژی IT و سیستم‌های پیشرفته CRM با ارائه خدمات متنوع سعی دارند. تا موضع ویژه‌ای را در ذهن مشتریان پیدا کنند. از اتفاقات بازسازی شده در قالب کمپین‌های تبلیغاتی که بگذریم، به سهل‌انگاری‌های صنفی و تخلفات حقوقی می‌رسیم. که در بین کسب و کارهای مجازی هر از چند‌گاهی رسانه‌ای می‌شود.

یکی از شرکت‌هایی که به‌واسطه این اتفاقات حساسیت‌برانگیز این روزها خبر‌‌ساز شده شرکت «اسنپ» (snap) است. اسنپ که تحت مالکیت «گروه اینترنت ایران» است، کار خود را با تاکسی‌های اینترنتی و رانندگان مرد شروع کرد. اما در ادامه، کار خود را با رانندگان زن و اضافه کردن پیک موتوری برای حمل مسافر و بسته گسترش داد. به‌شدت از سرمایه‌های اجتماعی خود محافظت می‌کنند. کاری که در ایران به‌دلیل شکل‌گیری زودهنگام انحصار، توجیه خود را از دست می‌دهد!

5/5 – (3 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

6 پاسخ به “ثبت نام رایگان تپسی با پاداش تکمیل مدارک”

 1. ناشناس

  پاداش عالی هست

 2. تپسی

  جهت ثبتنام سریع
  وگرفتن پاداش اولیه
  لطفا کدملی و شماره تماس خودرا برای بنده ارسال بفرمائید

 3. امین احمدی

  باسلام همشهریان عزیز جهت ثبتنام آنلاین تاکسی اینترنتی(تپسی)بافعال سازی آنیتایید سهمیه سوخت و طرح تشویقی خدمات باشگاه رانندگان مقصد منتخبتخفیف دوگانه سوز کردنتخفیف بیمه شخص ثالثو مزایای..‌.تمامی برنامه های ایرانی و تلگرام و واتس فقط با کارشناس احمدی درخدمتتون هستم

 4. آیدین

  سلام و عرض ارادت خدمت آقای حیدری اگر اجازه داشته باشم درخواست ثبت نام غیر حضوری عزیزانی که سمت هفت جوی شهریار و محمد شهر و مشکین دشت و شهرک های اطراف سکونت دارند در خدمتشون باشم 09903726482

 5. امیرعباس تجلی

  دوستان عزیز باپیوستن به ناوگان تپسی از طرحهای ویژه روزانه بهرمند شوید ودرامد میلیونی داشته باشید برای اطلاعات بیشتر ازطرحهای تشویقی باشماره های ذیل تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هجده =