تغییرکاربری اسنپ

برای تغییرکاربری اسنپ

از اسنپ باکس موتور به سواری

و یا از اسنپ باکس وانت به سواری

کدملی راننده را به شماره های زیر پیامک کنید .

09903726482      همراه اولی ها

09355270498       ایرانسل و رایتلی ها

همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس میگیرند.

تغییرکاربری اسنپ
تغییرکاربری اسنپ از باکس

👇

تغییرکاربری اسنپ
رفع مسدودی رانندگان اسنپ به سواری

تاکسی اینترنتی چیست؟

اگر بخواهیم در رابطه با تاریخچه‌ تاکسی‌ های اینترنتی در خارج از کشور اطلاعاتی بدست بیاریم، باید به سال 2009 برگردیم و از اوبر حرف بزنیم. اوبر یک شرکت آمریکایی معتبر در زمینه‌ سفرهای اینترنتی و حمل و نقل می باشد. در سال 2009 شخصی به اسم گرت، کمپ مخصوص رانندگان را با مبلغ 800 دلار برای رفت و آمد خود و دوستان خود تاسیس کرد. از همان زمان بود که گرت به این فکر افتاد که می‌ تواند برای کم کردن هزینه‌ های مسافرت، مبلغی را به عنوان کرایه در بین مسافران تقسیم کند تا به این شکل میزان هزینه‌ کل کم شود.

همین فکر خلاق باعث شد که او اولین شغل دنیا را در زمینه‌ تاکسی‌ های اینترنتی راه اندازی کند. اسم این تاکسی اینترنتی اوبر بود و حتی راننده این امکان را داشت که در طول مسیر، مسافران دیگری را نیز سوار کند تا هزینه‌ پرداختی سفر کم شود. در کشور ما نیز قبل از به وجود آمدن تاکسی‌ های اینترنتی، آژانس‌ های مسافربری فعالیت می کردند که کار حمل و نقل مسافران را انجام می دادند. مسافران باید به شکل حضوری به محل آژانس های مسافربری مراجعه می‌ کردند و یا با آن ها تماس می گرفتند تا برایشان ماشین بفرستند. این آژانس‌ ها بعضی وقتا یک سری ایرادا‌ت هم داشتند.

مثلا گاهی اوقات پیش میومد که همه‌ ی ماشین‌ های آژانس برای مسافرکشی رفته بودند و وقتی مسافر جدیدی برای گرفتن ماشین تماس می گرفت، نمی‌ توانستند کار او را راه بیاندازند و یا این که ممکن بود بعضی از ماشین‌ های آژانس طرح ترافیک نداشتند و نمی‌ توانستند وارد یک سری مسیرهای خاصی از شهر که نیازمند داشتن طرح است، تردد کنند و یا این که مسافران روی رانندگان شناخت کافی نداشتند و یک سری مشکلات برایشان پیش می آمد که بسیار تاسف بار بودند.

بازدیدها: 0

2 دیدگاه دربارهٔ «تغییرکاربری اسنپ»

  1. باسلام خدمت دوستان کرجی، عزیزانی که بامسدودیت در اسنپ وتپسی یا تغییر کاربری خودرو وپلاک مواجه هستن جهت رفع مسدودیت و تغییر پلاک باشمارهای ذیل تماس بگیرند. امیر(09914738756)امیر(09330898974)

  2. سلام و عرض ارادت خدمت آقای حیدری اگر اجازه داشته باشم درخواست ثبت نام غیر حضوری عزیزانی که سمت هفت جوی شهریار و محمد شهر و مشکین دشت و شهرک های اطراف سکونت دارند در خدمتشون باشم ۰۹۳۶۲۹۶۸۵۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سریع پیام واتساپ دهید
ارسال سریع از طریق واتساپ
Call Now Button