هزینه طراحی سایت در کرج فردیس

قیمت‌های طراحی سایت‌ها بنابه کسب‌ و کارها متفاوت هستند. برای استعلام قیمت آموزش وردپرس و هزینه طراحی سایت در حوالی کرج فردیس اندیشه شهریار  با ۰۹۳۵۵۲۷۰۴۹۸ حیدری تماس بگیرید یا پیام ارسال کنید.

قیمت‌های طراحی اقساطی

برای اعلام دقیق قیمت طراحی سایت ، لازم است یکسری اطلاعاتی از قبیل نام کسب‌وکار، محل‌فعالیت، مدت‌فعالیت و فوری یا بدون هیچ عجله‌ای بودن را در حافظیه فردیس به ما اطلاع دهید تا دقیق‌ترین قیمت را ارائه دهیم.

هزینه طراحی سایت

هزینه طراحی چقدر است؟

از ۵۰۰ هزار تومان تا ۵ میلیون تومان با پشتیبانی فنی

هزینه ساخت به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر خلاف باورعموم ظاهر سایت و جلوه‌های گرافیکی در صورتی که با اسکریپت انجام نشود. تأثیر چندانی در هزینه راه‌اندازی وبسایت ندارد. چینش مناسب عناوین و دقت در کارایی وب سایت برای کاربران بسیار مهم تر از ظاهر آن است. و همچنین بهینه بودن وب سایت به نفع مشتری و صاحب کسب و کار آن سایت است. یعنی در واقع کلماتی که کاربران در گوگل جستجو می کنند، باید در اولویت قرار گرفته شود. چون مالک سایت هزینه طراحی سایت داده است تا سریع آن هزینه‌ای که کرده است را دریافت کند.

هزینه طراحی سایت
تست سئو با افزونه کمکی بهینه‌سازی رنک مث رایگان

هزینه طراحی سایت شامل خدماتی از این قبیل می‌شود

هزینه درست کردن وبسایت شخصی.

مبلغ ساخت وبسایت چند زبانه

قیمت وبسایت با درگاه پرداخت

هزینه ساخت وبسایت خدماتی

قیمت های طراحی یک وبسایت

وجه کم طراح قالب وبسایت

هزینه ساخت یک وب‌سایت با امکانات عمومی و قابل قبول کمتر است. اما در صورتی که مشتری قصد بهره مندی از امکانات اختصاصی یک وبسایت حرفه‌ای را داشته باشد، هزینه راه‌اندازی وب‌سایت افزایش می‌یابد.

هزینه طراحی سایت

خدمات متداولی که توسط طراحان سایت ارائه می‌شود؛

  • طراحی قالب اختصاصی
  • طراحی افزونه وردپرس
  • افزایش سرعت سایت
  • بارگذاری محتوا
  • بهینه سازی محتوا و سئو جهت جستجوی آسان تر

پشتیبانی در هزینه سایت

پس از راه اندازی وبسایت و تحویل آن به مشتری، شرکت طراحی وب‌سایت با مبلغ ماهیانه‌ی بسیار کمی پشتیبانی آن را به عهده می‌گیرد تا از عملکرد صحیح آن در طول سال اطمینان حاصل شود. برخی از شرکت‌های طراحی سایت به منظور حمایت از مشتری به مدت چند ماه پس از راه‌اندازی سایت آن را به صورت رایگان پشتیبانی می‌کنند.

در مقاله مربوط به ثبت تبلیغات کامل توضیح دادیم.

هزینه طراحی سایت
سایت به ۹ زبان مختلف جهان مثل اپلیکیشن

هزینه طراحی سایت چند زبانه

هزینه ساخت  وبسایت  چند زبانه  بسته  به  این  که درخواست درج اطلاعات و مطالب را داشته باشید متغیر است. در صورتی که بخواهید مطالب نیز به صورت دو زبانه ارائه شوند هزینه ساخت وبسایت دو زبانه حدوداً دو برابر خواهد شد. اضافه نمودن هر زبان حدوداً سی درصد از کل هزینه ساخت یک وب‌سایت را شامل می‌شود.

البته در فنی‌ها هزینه طراحی سایت بصورت اقساطی هم دریاف و انجام می‌پذیرد.

 

آموزش مدیریت کنترل پنل

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های تأثیر گذار در هزینه ساخت یک وب‌سایت پنل مدیریتی آن است که باید آموزش مدیریت کنترل پنل داده شود و با طراحی حرفه ای و دسترسی راحت و بهینه، عملکرد شما را در مدیریت سایت آسان تر و بهتر می‌کند. سایت‌های استاتیک دارای پنل مدیریتی قابل استفاده برای افراد بدون تخصص نیستند و باید توسط شرکت طراحی سایت مدیریت شوند.

اما ما برای کم کردن هزینه طراحی سایت و کمک به مشتری، با هدفِ در راس قرار گرفتن منافع مشترک، کوشیدیم تا آموزش‌های رایگان پنل مدیریتی در سایت‌مان قرار دادیم. آموزش مدیریت کنترل پنل در سی پنل و پنل مدیریت وردپرس و همینطور کار کردن با افزونه‌های بهینه‌سازی یواست‌سئو و افزونه سئو رنک‌مث هم بصورت رایگان آموزش داده می‌شود. در صورتی که از اول طراحی سایت را ما انجام داده باشیم.