نحوه ساخت سایت در گوگل سرچ

طراحی سایت فردیس مارلیک

()

وظایف طراح وب سایت در فردیس چیست؟ وظایف یک طراح سایت به این بستگی دارد که مسئولیت طراحی و ساخت کدام قسمت سایت را بر عهده دارد. برای راه‌اندازی یک سایت حرفه‌ای، به دو تیم یا دو شخص نیاز است. که در طراحی سایت فردیس مارلیک، یک نفر کل بدنه سایت را به عهده می‌گیرد. و دیگری به کارهای گرافیکی می‌پردازد.

یک تیم برای طراحی وب‌سایت، شکل و ظاهر سایت و یک تیم برای طراحی کدهای سرور و کدهایی که برای کاربران قابل دیدن نیستند، را انجام می‌دهد. و همچنین در آخر مقاله به احتیاجاتی مثل سئو سایت مورد نیاز آموزش وردپرس در فردیس می‌پردازیم.

می‌توانید با09355270498 تماس بگیرید طراحی در مناطق مختلفِ ایران علی‌الخصوص، طراحی سایت فردیس مارلیک ملارد شهریار، وحدت و منظریه، از  نحوه طراحی سایت و هدف شما از ایجادِ یک وب‌سایت، مشاوره کاملا رایگان بگیرید.

استعلام هزینه طراحی سایت فردیس مارلیک

لوکیشن ما در خیابان ارم منظریه برای محله مارلیک و سرآسیاب نشینان عزیز خیلی نزدیک هستیم. و طراحی سایت فردیس مارلیک در کرج را به راحتی بصورت کاملا اقساطی و باکم‌ترین هزینه انجام می‌دهیم. و همچنین برای آموزش وردپرس و سئو هم کلاس‌هایی را بطور آنلاین یا حضوری برای شما تنظیم می‌کنیم.

طراحی سایت فردیس مارلیک کرج ملارد شهریار
آموزش وردپرس در فردیس و حوالی کرج ملارد شهریار

طراحی انواع وب‌سایت با سئو بصورت فوری و ارزان توسط تیم ما انجام می‌شود. تعرفه طراحی یک وب‌سایت ارزان قیمت، به محله ما فردیس و مارلیک رسید، با اطمینان کامل وب‌سایت خود را سفارش دهید. با متخصصان سئو طراحی سایت فردیس مارلیک، کسب و کار شما خوب پیشرفت می‌کند. چون ما غیر از اینکه سایت شما را طراحی کنیم، آموزش وردپرس در فردیس، سئو و طراحی سایتِ خودتان را هم بصورت ویرایشی اصولی به شما یاد می‌دهیم.

اگر از طراحانِ طراحی سایت در کرج بخواهید بصورت حضوری کمک بگیرید، بخاطر مسیر نسبتاً دور به سمت فردیس یا مارلیک، هزینه و زمان  بیشتری باید صرف کنید. در شهر کرج طراحی سایت در تمامی استان انجام می‌دهیم، بخصوص هم محلی‌های عزیزمان که در فردیس، مارلیک، منظریه، شهرک وحدت، خیابان اهری و خیابان پیک هستند.

واقعیت و هدف از طراحی سایت در اطراف فردیس چیست؟

طراحی سایت یا طراحی وب سایت و یا وب دیزاینWeb-Design به مراحل طراحی و ساخت یک پایگاه اینترنتی جهت؛

 • اطلاع‌رسانی
 • معرفی شرکت
 •  ارائه محصولات آن
 • لایه‌سازی صفحات وب
 • تولید محتوا
 • طراحی گرافیکی
 • و رعایت اصول سئو سایت

داشتن وب‌ سایت یک پروسه است

پیش از بررسی مراحل آموزش وردپرس در فردیس و آموزش طراحی سایت، طراحی سایت در مارلیک، به مختصری از تاریخچه طراحی آن  می‌پردازیم.

تاریخچه کلی طراحی سایت با کامپیوتر طراحی صفحات وب و احتیاجات به ترتیب

تیم برنرزلی، مخترع وب، با راه‌اندازی اولین وب سایت در سال۱۹۹۱، نام خود را به عنوان نخستین سازنده وب در تاریخ به ثبت رساند. زمان قدیم از ابر متن و ارتباط برای ارسال ایمیل  یا پست الکترونیک استفاده شده بود. این سایت ساده متنی هیچ‌گونه گرافیک، تصویر و حتی رنگ‌ بندی به کار نرفته و هنوز هم در دسترس است.

 1. انتخاب نام دامنه
 2. خرید هاست (پیشنهادی از هاستینگ وطن دیتا)
 3. کمک به مشتری جهت موارد بالا
 4. و موارد دیگری که بنابه خواسته ورودی و خروجی هدف مشتری
 5.  بهینه سازی یا دیده شدن در صفحه اول گوگل

با انجام درست و اصولی آموزش وردپرس در فردیس از خودت و از بقیه سبقت می‌گیری!

  مشاهده نمونه کار در فهرست

اینکه بالاتر چرا گفتیم طراحی سایت یک پروسه است؟

برای اینکه بتوانیم جواب این سوال را واضح‌تر بگوئیم، در اینجا باید راجع به تولید محتوا و طراحی سایت یک مقاله نسبتاً طولانی بپردازیم، حالا اول در طراحی سایت فردیس مارلیک به ۱۰ موضوع مهم این مقاله اشاره می‌کنیم.

 1. شناخت نیازهای مشتری
 2. تعریف اهداف مشخص پروژه و بررسی راه های موجود برای رسیدن به هدف
 3. مشخص کردن زمان و هزینه و انعقاد قرارداد
 4. طراحی گرافیک سایت و تایید از طرف مشتری
 5. برنامه نویسی و پیاده سازی وب سایت
 6. تست و تحلیل بخش های مختلف.
 7. راه اندازی نسخه آزمایشی
 8. تحویل نهائی طراحی سایت در فردیس.
 9. مشاوره توسعه سایت و بهینه سازی سایت در گوگل
 10. فاز پشتیبانی در مجازی طراحی سایت فردیس مارلیک.

برای آموزش وردپرس در فردیس، تک به تک این 10 نکته را با جزئیات توضیح می‌دهم.

۱. شناخت نیازهای مشتری

از مشتری سوال می‌پرسیم که چرا به وب‌سایت نیاز پیدا کردی؟ ممکن است مشتری فقط در حد یک هیجانِ درآمد، یا یک استراتژی نادرستی در سر داشته باشد. مثلا وقتی مشتری در جواب گفت که من هم می‌خواهم یک سایت مثل دیجی‌کالا یا مثل سایت دیوار با پتانسیل درآمدی آنها را داشته باشم،!

ما با بررسی هزینه‌ها و مدت زمان حدودی از این دو سایت مثالی مشتری، به ایشان یادآوری می‌کنیم که برای این کار باید x تومان هزینه بپردازد، در این صورت مشتری اگر با هیجان کاذب بسوی داشتن یک وبسایت آمده باشد، با آگاهی کامل منصرف می‌شود و خواسته هیجانی خودش را مجدد بررسی می‌کند.

ولی اگر ما هم بخواهیم بخاطر سود خودمان، به ایشان در راستایِ( که مشتری سرمایه و زمان کافی برای داشتن چنین سایت‌هایی را ندارد)، هیجان کاذب بدهیم، آن‌وقت، ایشان اگر جواب درستی از ما دریافت نکند، کلا قید داشتن سایت را تا آخر عمر می‌زند. پس این موضوعِ خیلی خیلی مهمی هست، که همان اول کار باید نیاز مشتری بصورت مویرگی آنالیز و بررسی شود.

۲. تعریف اهداف مشخص پروژه و بررسی راه‌های موجود برای رسیدن به هدف

حالا که نیاز مشتری بصورت کامل بررسی شد، نوبت مشخص کردن اهداف قابل امکان و اجرا می‌رسد. و مشتری از ما می‌خواهد یک کسب و کار کوچک‌تر یا بزرگتر به مناسب هزینه و سرمایه‌ای که دارد، را در بستر وب داشته باشد.

با اشاره به مثال بالا برای داشتن یک فروشگاه اینترنتی و مقدار نیاز هزینه آن یا ارائه خدمات در بستر وب به مشتریانش، تصمیم گیری و هدف گذاری درست می‌شود. مثلا می‌خواهد فروشگاه اینترنتی خودش را به یک نرم افزار حسابداری متصل کند، ما هزینه‌های نرم‌افزاری که می‌خواهد را به ایشان اعلام می‌کنیم. یا می‌خواهد ربات بعضی از سوال‌های مشتریش را پاسخ دهد و آن را هم به ایشان اعلام می‌کنیم.

۳.مشخص کردن زمان و هزینه و انعقاد قرارداد

با توجه به هدف‌گذاری بالا در مرحله قبل نوبت به عقد قرارداد و زمان آن می‌رسد. که باید بطور منظم و دقیق هزینه‌های لازم را که قبلا برآورد کردیم به مشتری اعلام و زمان نوشتن قرارداد هم آزاد کنیم. بطور مثال؛ مشتری برای فروشگاه اینترنتی خودش یک قالب و یا پوسته حرفه‌ای فروشگاهی، یک نرم افزار حسابداری هوشمند متصل به سیستم، یک ربات پاسخگو آنلاین، عکس‌های حرفه‌ای که نمونه‌کار از طراح گرافیک کارمان داریم، و غیره را از ما خواسته،  قیمت برآورد شده & تومان است.

در قرارداد ابزارهای خواسته شده را تک به تک با شرح جزئیاتِ تاریخ شروع و تاریخ انقضاء و قیمت لیست می‌کنیم، جمع کل را در قرارداد شرح می‌دهیم. اگر مشتری کل هزینه را نخواهد یکجا پرداخت کند، پیش پرداخت و اقساط را طبق تاریخ تایین می‌کنیم. حتی برای آموزش‌های سئو هم جلساتی را بصورت اختصاصی برای مشتری درنظر می‌گیریم. و قرارداد را در دو نسخه چاپ و یکی به مشتری تحویل می‌دهیم.

۴.طراحی گرافیک سایت و تایید از طرف مشتری

گرافیک کار و عکاس ما کارش را شروع می‌کند و چندین کار را آماده می‌کند، مشتری ما طبق نمونه کارهای گرافیکی که در عقد قرارداد دیده است، از سوی مشتری باید تایید شود.

اگر لازم باشد عکاس به نزد مشتری می‌رود تا عکس‌هایی از محل کسب و کار یا محصولات و کالاها بگیرد  یا اگر فیلم یا تیزر تبلیغاتی که در عقد قرارداد طی شده است را بخواهد،  باید مشتری، طبق زمان‌بندی که در قرارداد انجام شده است، زمان آزاد کند تا همکاران خدمات موردنظر را انجام دهند و ویدیو را رکورد کنند.

تعرفه طراحی سایت در فردیس کرج فنی و حرفه ای

این 4 مورد بالا در نوشته‌یِ مقاله‌ء طراحی سایت فردیس مارلیک، پروسه‌ی مشترک بین طراح و صاحب وب‌سایت بودند که 6 مورد بعدیه پروسه، مربوط به سازنده و طراح سایت هستند. همچنین آموزش وردپرس در فردیس بصورت کامل، انجام می‌شود.

5/5 – (2 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

یک پاسخ به “طراحی سایت فردیس مارلیک”

 1. ناشناس

  ممنونم تشکر عالی بود کارتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 3 =