طراحی سایت اقساطی کرج فردیس

()

برای شروع طراحی سایت اقساطی برای خودتان با پشتیبان سایت فنی‌ها  تماس بگیرید 09355270498 اول کار، لازم نیست هزینه‌ای پرداخت کنید فقط مبلغ مورد نیاز خرید هاست و دامین اختصاصی خودتان را می‌پردازید که از ۱۰۰ هزار تومان هم می‌توانید شروع کنید.

شیوه کار ما در طراحی سایت اقساطی بصورت ریسکی یا اعتمادی نیست. ما کارهای طراحی سایت شما را از همان اول کار سئو می‌کنیم، بهینه‌سازی یا سئو، از همان ابتدا لازم است، در نظر گرفته شود. یعنی در ابتدای شروع برای خرید هاست و دامین هم لازم است به نکاتی که در آینده در جهت رفع‌مشکلات سرور هاستینگ یا نحوه انتخاب نام دامنه و حتی کار کردن در کنترل‌پنل‌های سایت متفاوت است.

طراحی سایت اقساطی در فنی‌ها واقع درکرج فردیس شهریار اندیشه

طراحی سایت اقساطی
طراحی سایت اقساطی در فردیس کرج اندیشه شهریار

جهتِ انجامِ  صفر تاصد طراحی سایت تان بصورت اقساطی با شماره ۰۹۳۵۵۲۷۰۴۹۸ مشاوره و استعلام‌قیمت بگیرید. فقط طراحی سایت اقساطی، برای ساختن سایت نیست به جهت آموزش کامل مدیریت سایت‌تان هم هزینه‌ها بصورت اقساطی دریافت می‌شود.

تخفیف هزینه ۲۵ درصدی آموزش برای افراد مبتدی، درصورت آنلاین بودن درمحل آموزش ارائه می‌شود و برای افرادی که سایت دارند و سایتشان با مشکلاتی مواجه شده یا خوب ایندکس نمی‌شود و نیاز به تعمیر دارد، هم بصورت اقساطی خدمات می‌دهیم.

یعنی برای تعمیر سایت وردپرسی از قبل ساخته شدهء شما هم آمادهء ارائه خدمات بصورت اقساطی هستیم.

مراحل انجام ساخت اقساطی با توضیح کامل

با تشکیل جلسه در فهرستِ با یکی صحبت کن! حضوری و آنلاین و شرح هدف ها و نیازهای مجموعه شما برآورد هزینه صورت می‌گیرد. سپس شرایط پرداخت اقساط طراحی سایت و خدمات دیجیتال مارکت، توسط شما تعیین می‌گردد. عقد قرارداد و پرداخت قسط اول بدون پیش پرداخت

به گرافیک کار اعلام و توسط واحد گرافیک شروع می‌شود بعد از یک هفته طرح اولیه به شما ارائه می‌گردد و در صورت نیاز به اصلاح، اصلاحات انجام می‌گیرد. و در صورت تایید به واحد فنی طراحی وب‌سایت و بهینه سازی محتوا سپرده می‌شود به محض آماده شدن؛

  • طرح اولیه وب‌سایت
  • قالب اولیه
  • یک برگه سئو آماده
  • افزونه‌های کمکی وردپرسی حرفه‌ای

به شما تحویل داده می‌شود بعد از اصلاحات و تایید بارگذاری روی سرور صورت می‌گیرد. وب‌سایت با طراحی سایت اقساطی به شما تحویل می‌گردد. طبق قرارداد و توافقِ صورت گرفته در جلسه اول اقساط بعد از طراحی سایت طبق ماه‌های تعیین شده توسط شما پرداخت می‌گردد. افزایش هزینه فقط به انتخاب نوع سرور شما بستگی دارد.

طول زمان پرداخت اقساط روی افزایش هزینه تاثیر نخواهد داشت

طراحی-سایت-اقساطی-طرح-لوگو-گرافیگی
لوگوی سایت فنی‌ها در کرج شهریار اندیشه ملارد

طراحی سایت برای چه کسانی ضروریست

طراحـے ۅبسایت این رۅزها براـے هر ڪسب ۅ ڪارـے یڪ ضرۅرت محسۅب می‌شۅد، چرا ڪـہ ارائه‌ـے خدمات ۅ فرۅش محصۅݪات در دنیاـے امرۅز بـہ یڪ شهر ۅ استان محدۅد نمی‌شۅد ۅ صاحبان ڪسب ۅ ڪارها بـہ دنباݪ گسترش دامنه‌ـے مشتریان خۅد در سطح ڪشۅر ۅ گاهاً جهان هستند.

بـہ این منظۅر، طراحـے سایت می‌تۅاند یڪ ۅیترین مناسب براـے ارائه‌ـے خدمات ۅ محصۅݪات شما بسازد ڪـہ هیچ محدۅدیت زمانـے ۅ مڪانی‌اـے ندارد. طراحـے سایت فرۅشگاهـے با شرایط اقساطـے بـہ شما این امڪان را مـے دهد اۅݪ فرۅشگاـہ آنݪاین خۅد را افتتاح نمۅدـہ ۅ بعد از حصۅݪ درآمد بـہ صۅرت پݪڪانـے هزینـہ را پرداخت ڪنید.

پنل مدیریت پیشرفته و آموزش کامل

برای آموزش کامل پیشرفته پنل مدیریت در سی پنل، دایرکت ادمین و یا در فضای کاربری وردپرس هم، بصورت زمانبدی‌شده، آموزش‌هایی را تهیه کردیم تا در جهت پیشبرد سریع کار کردن در ادمیناتوری سایت کمک‌تان کرده باشیم. درست است که پنل مدیریت کاربری آموزش رایگان وردپرس بسیار پیشرفته و کامل است، اما کار با آن بسیار ساده و لذت‌بخش خواهد بود.

همچنین پایان ساخت سایت‌تان و بعد از مرحله تکمیل، به صورت کامل۱۰۰درصد آن را به شما آموزش می‌دهیم. در صورت لزوم شما، به بهینه سازی محتوای سایتتان، آن را در حضور شما، بصورت حرفه‌ای انجام می‌دهیم  تا شما کامل یاد بگیرید و از کار کردن با پلاگین‌ها گرفته تا انجام مراحل سئو، تولید محتوا و غیره، بی‌نیاز باشید، تا از کار کردن با آن لذت ببرید.

سپاس که مطالب طراحی سایت اقساطی را مطالعه کردید.

طراحی-سایت-اقساطی-درنقشه-گوگل-نشان
محل طراحی اقساطی در نقشه گوکل نشان

اینجا، بخاطر قسطی بودن ثبت نام، دقیقن همون‌ جاییه که از خودت سبقت خواهی گرفت!

5/5 – (2 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 11 =