شماره ثبت نام تپسی آموزش تپسی راننده

تلفنِ همراهِ 09355270498 شماره ثبت نام تپسی آموزش تپسی راننده در تمامی شهرهای کشور هست. که اگر قبلا در تپسی ثبت نام نکرده باشید. بصورت فوری با ارسال کدملی راننده‌یِ جدید و تماس با موبایل اعلام شده، می‌توانید با ارسالِ مدارک لازم جهتِ ثبت‌نام، بدون هیچ تلاش اضافه‌ای توسطِ ما بصورت غیرحضوری و آنلاین ثبت‌نام کنید. از پاداش‌های اولیه بصورت کامل استفاده کنید.

شماره تلفن ثبت نام فوری در تپسی

خیلی مهم: فیلم کارکرد باهم اسنپ تپسی را در برگه‌یِ مربوطه ثبتنام همزمان در هر دو شرکت، در جستجوی همین وب‌سایت سرچ کنید و فیلم کارکرد همزمان یک راننده در هر دو برنامه اسنپ و تپسی مشاهده کنید. با ارسال مدارک موردِ نیازی که بالاتر به آن اشاره کردیم، در پیام رسانِ روبیکا، ثبتنامِ شما خیلی فوری انجام می‌شود. سریع‌تر از ربات ثبتانم شرکت فعال می‌شوید.

شماره ثبت نام تپسی تلفن نقص مسدودی اسنپ
شماره ثبت نام تپسی بصورت غیرحضوری و آنلاین

ثبتنام غیرحضوری درتپسی با شماره ثبت نام تپسی

چرا در شرکت تپسی با شماره ثبت نام تپسی کارشناس، ثبت‌نام کنیم؟ برای جواب این سوال باید گفت که شرکت‌های تاکسی اینترنتی برای احراز هویت و ثبت نام‌ها، از یکسری فرمول پیچیده‌ای استفاده می‌کنند. که پیدا کردن این فرمول‌ها زمان و وقت راننده‌ی جدید را می‌گیرد. پس در نتیجه بهتر است از شماره ثبت نام تپسی استفاده شود که توضیحات، برایِ پاداش‌های اولیه و قوانین شرکت با توسط یک کارشناس شرکت انجام گیرد.

اما برعکسِ شرکتِ اسنپ و تپسی، شرکتِ ماکسیم با ارسال یک لینک دعوت این کار  را انجام می‌دهد. توسط  یک لینک دعوت از راننده‌یِ قبلی به راننده‌یِ جدید ورود و ادامه‌یِ ثبتنامِ آسان غیرحضوری. این فرایند را در برگه‌یِ مربوط به ماکسیم در پاراگرافِ بالا قرار دادیم تا رانندگانِ عزیز راحت با لینک دعوت ما در ماکسیم هم ثبت‌نام کنند. و راهنمایی‌هایِ لازم و آموزش‌ها را از ما درخواست کنند.

ثبت نام رایگان راننده در تپسی

تماس با شماره ثبت نام تپسی بصورت رایگان است و راننده‌ی جدید در کمتر از ۱۰ دقیقه توسط کارشناس فعال می‌شود و می‌تواند بعد از ثبت نام و آموزش توسط کارشناسِ ثبت نام از هر کجای کشور، سرویس بگیرد. در ضمن، کارشناسی که شما را ثبت نام می‌کند، هم پاداشی را از شرکت، بابتِ ثبت‌نام و آموزش دادن به شما می‌گیرد که برای هر دو، هم راننده جدید هم کارشناس دوسر بُرد است.

نقص مدارک اسنپ تپسی

ناقص بودن مدارک راننده اسنپ یا ماشین یکی از دلایل عمده در مسدودیِ اکانت کاربر راننده است. که منجر به عدم ارائه سرویس به اکانت فوق می‌شود. در چنین مواقعی هم رانندگان، شماره ثبت نام تپسی، درخواست کردند که با تپسی سفیران ادامه‌یِ فعالیت بدهند. علت اصلیِ نقصِ مدارک براین بوده که راننده‌یِ قبلیِ اسنپ به دلایلی مسدود  شده که مجدد خواسته با گواهینامه رانندگی دیگری روی همین خودرو که پلاکش بلاک شده کار کند. اینجور مواقع باید راننده قبلیِ مسدود شده، تائین تکلیف شود و بعد اقدام به ساختن اکانت دومی برای این پلاک انجام شود.

مسدود شدگان دائمی در شرکت اسنپ

راننده‌هایی که در شرکت اسنپ بصورت دائمی مسدود شده‌اند و دنبال شماره تلفن مسدودی هستند تا با یک نفر در اسنپ صحبت کنند. ولی موفق به صحبت نشدند، هم می‌توانند، با شماره ثبت نام تپسی تماس بگیرند و در تپسی به عنوان راننده ثبت نام کنند. علت مسدودیِ راننده‌یِ مسدود شده، می‌تواند به دلیل مواردی همچون؛ رعایت نکردن قوانین مربوطه به شرکت‌ها باشد که در مقاله شماره ثبت نام تپسی بصورت مفصل توضیح خواهیم داد.

شماره ثبت نام تپسی راهنمایی در ثبت مشخصات
تمامی خدمات بالا توسط سایت‌ما ارائه می‌شود

شماره رفع مسدودی اسنپ و تپسی

سوال اینست که آیا شماره‌ای از شرکت‌ها وجود دارد که بابت رفع مسدودی راننده اسنپ و یا تپسی که بتوان با شخص کارشناس صحبت کرد؟ جواب: بله، تلفن گویایِ شرکت اسنپ با ۱۵۵۱ و تلفن گویایِ تپسی با ۱۶۳۰ در رابطه با مسدودی و رفع مسدودی، جوابگو هستند. در غیر اینصورت می‌توانید در پیام رسان(بله) که لینک آن را بالاتر قرار دادیم، برایمان پیام ارسال کنید و ما شما را برای رفع مسدودی راهنمایی کنیم.

شماره ثبت نام تپسی و مسدودی به دلیل خود ثبت‌نامی
با شماره ثبت نام تپسی تماس بگیرید و راحت ثبت نام کنید

علت مسدودی راننده اسنپ و تپسی

همانطور که در عکس بالا مشاهده کردید، کاربری درحال ثبت نام غیرحضوری بوده که هنوز ثبتنام ایشان تمام نشده، مسدود شده است. یعنی این راننده اصلا هیچ سفری دریافت نکرده مسدود شده. دلیلش اینجاست که سیستم‌های ثبت‌نام شرکت‌ها توسط هوش مصنوعی اداره و انجام می‌شوند و چون از امنیت بالایی برخوردار است، اجازه خطا به کاربرانی که خودشان ثبت‌نام را انجام می دهند، نمی‌دهد. اگر بخواهید بدون مشاوره با شماره ثبت نام تپسی، ثبت‌نام کنید با خطاهایی از این قبیل که در بالا اشاره شد هم برخورد خواهید کرد که منجر به مسدودیِ پیش از فعالیت می‌شود.

رفع مسدودی اسنپ و تپسی

شرایط رفع مسدودی در اسنپ و تپسی اگر از نوع خطای سیستمی باشد قابل حل است ولی اگر دلیل رعایت نکردن قوانین باشد، شرکت‌ها اجازه فعالیت مجدد را به هیچ عنوان به راننده نخواهند داد. ما بازاریابانِ ثبت نام در تلاشیم  تا راننده را در هر تاکسی اینترنتی بصورتِ اصولی ثبت نام کرده باشیم و بابت توضیحِ آموزش و شرایط کارکرد و حتی آشنایی با قوانین، آنها را بصورتِ دائم  فعال نگه داریم. بلکه  راهنمایی و آموزشِ راننده جدید ورود به عهده ما هست. حتی تا مدتی پشتیبان آنها هستم که نحوه کارکردن را بطور کامل یاد بگیرند.

قوانین کارکرد در تاکسی های اینترنتی اسنپ تپسی ماکسیم

فرقی ندارد، راننده در کدام یک از برنامه و اپلیکیشن  فعالیت خود را آغاز کرده است. چه اسنپ باشد و چه تپسی یا حتی در ماکسیم هم قوانینِ مشترکی حاکم است. قبل از گرفتن درخواستِ سفر دقت کنید که سفری را گرفته باشید که آدرس مبدا یا مقصد و کرایه را قبول کرده باشید. چون لغو کردن‌های زیاد در نهایت باعثِ مسدودیتان می‌شود. بعد از اینکه  مسافر را در محل و نقطه  مورد اشاره سوار کردید، حق اعتراض کم بودن کرایه یا غیره، هیچ ارتباطی با مسافر ندارد. پس با مسافر بهتر است از قبیل این مشکلات صحبت نکنید و بعد از اتمام سفر با مسافر تماس نگیرید و پیامک ندهید.

شماره ثبت نام تپسی و نقص مدارک اسنپ تپسی
ثبت‌نام تپسی در فنی‌ها و فعالی مجدد رانندگان اسنپ

کسب درآمد بعد از مسدودی در تاکسی اینترنتی

کاربرانی که در شرکت‌های تاکسی اینترنتی کار می‌کردند ولی حالا به هر دلیلی مسدود دائم شدند. می‌توانند بصورت غیرحضوری با سایت فنی‌ها واقع در مکان فردیس کرج کسب درآمد داشته باشند. کارِ غیرحضوری به این صورت است که جهت ثبت تبلیغات برای هر کسب و کاری می‌توانید مشتری بفرستید و ۲۵ درصد پورسانت دریافت کنید.

بطور مثال:

  • اگر طراحی هر نوع وب سایتی خواستند،
  • برای افزایش درآمد تبلیغات در اینترنت بخواهند،
  • می‌خواهند در شبکه‌های اجتماعی دیده شوند.
  • فروشگاه اینترنتی برای  فروش محصول یا کالا،
  • و سایت معرفی خدمات و…