ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان فارسی

()

دوستان عزیز؛ پیشنهاد می‌کنم با آموزش رایگان وردپرس فارسی به ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان فارسی بپردازید.

ساخت رایگان یک یا چند فروشگاه اینترنتی

با 09355270498  تماس بگیرید ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان شاید فقط ۱۰ دقیقه زمان ببرد، ولی آیا بازخورد دارد؟ جواب؛ بله در اینجا ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان را کاملا آموزش می‌دهیم پس از این فرصت استفاده کنید و کسب و کارتان را راه‌اندازی کنید.

ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان فارسی راه اندازی راحت
ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان فارسی راه اندازی راحت و خیلی فوری

تاکنون، چندبار به راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی فکر کرده‌اید؟

ساخت فروشگاه اینترنتی آن هم در کمترین زمان و با حداقل هزینه چگونه انجام می‌شود؟ اصلا چرا باید فروشگاه اینترنتی داشته باشیم؟ در دنیای امروزی، مصرف‌کنندگان دیگر محدود به مکان‌های جغرافیایی نیستند. ضمن اینکه در زندگی شهرنشینی، افراد دیگر تمایل ندارند زمان خود را در ترافیک خیابان‌ها تلف کنند.

فروشگاه‌های سنتی، رقیب قدرتمندی به نام فروشگاه اینترنتی پیدا کرده‌اند. بسیاری از افراد، خرید از فروشگاه آنلاین را به فروشگاه‌های سنتی ترجیح می‌دهند. اول از همه برای تست فروش اینترنتی خودتان به سایت های ثبت تبلیغات که در صفحه اول اشاره کردیم ارزان قیمت و بلکه رایگان هم هستند، رجوع کنید.

ساخت فروشگاه اینترنتی، برای شما هم می‌تواند مزیت جالبی داشته باشد

مهم‌تر از همه، اینکه نیاز به مکان فیزیکی برای ارائه محصولات نخواهید داشت و نیاز نیست بخش قابل توجهی از درآمد خود را صرف اجاره یک مکان کنید. در فروشگاه اینترنتی، شما می‌توانید در لحظه به هزاران نفر خدمات ارائه دهید. با ایجاد فروشگاه اینترنتی شما می‌توانید به یک بازار بسیار گسترده با مشتریان بسیار زیاد دست پیدا کنید، ضمن اینکه فروشگاه شما بصورت ۲۴ ساعته، باز خواهد‌بود.

اولین گام در راه‌اندازی سایت فروشگاه

تعریف درست محصول

حتما به اینکه چه فروشگاهی راه‌اندازی کنید، چه محصولاتی را ارائه دهید و چه شرایطی برای ارائه محصول داشته باشید فکر کرده‌اید. ولی اگر هیچ ذهنیتی از فروشگاه خود ندارید، دست بکار شوید و به محصول یا محصولات مورد علاقه برای ارائه خود فکر کنید. سپس از این آموزش ساخت سایت فروشگاهی استفاده کنید. پیش از اقدام به ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان یا اقساطی، در ابتدا، تصمیم بگیرید قصد دارید دقیقا چه‌چیزی را به فروش برسانید.

برای اینکه بهتر بتوانید قدم اول را طی کنید، بهتر است به سوالات زیر پاسخ دهید؛

  • آیا محصولات شما فیزیکی هستند و باید برای مشتری ارسال شوند؟
  • آیا در خصوص نحوه تحویل محصول به مشتری، تصمیم‌گیری کرده‌اید؟
  • آیا برای تمامی محصولات خود باید یک انبار کامل داشته باشید؟
  • قصد دارید انواع متنوعی از محصولات را به فروش برسانید، یا اینکه بر روی محصولات خاصی فعالیت می‌کنید؟
  • مشتریان شما از چه گروهی هستند؟

قبل از ساخت یک یا چند فروشگاه اینترنتی یا آنلاین، می‌توانید محصولات خود را در سایت‌های فروشگاهی بزرگ، بصورت واسطه جهت فروش قرار دهید و نحوه بازخورد مشتریان را بررسی کنید. محصول ارائه‌شده شما مورد استقبال عموم مردم قرار می‌گیرد یا فقط قشری خاص را شامل می‌شود؟

نکته؛ بعد از پاسخ به سوالات بالا، رقبای خود را ارزیابی کنید. آنها را بشناسید و پتانسیل فروش خود در فروشگاه اینترنتی را اندازه‌گیری کنید.

برای دیدن  نمونه کار ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان و پیشرفته ویترینو به فهرست رجوع کنید.

فروشگاه اینترنتی ویترینو مسلط به ۹ زبان دنیا، دارای کیو‌آر QRکد و باشگاه مشتریان و خیلی واکنشگرا هست و دقیقا مثل یک اپلیکیشن عمل می‌کند که نیاز به نصب کردن برنامه ندارد. دسترسی ادمیناتوری راحت و رایگان دارد و برای استفاده افرادی که در تجارت الکترونیک، تازه وارد هستن، تهیه و تنظیم شده است. از این رو هر فرد مبتدی، توان کار کردن و ویرایش با آن‌را دارد.

ساخت فروشگاه اینترنتی رایگان با وردپرس
سلامت سایت فروشگاه اینترنتی رایگان با وردپرس

در ساخت فروشگاه اینترنتی، همیشه از رقبا سبقت می‌گیری!

امتیاز دهید post

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =