راهکار رفع مسدودی اسنپ سواری تپسی سواری

()

راهکار رفع مسدودی اسنپ چیست و چطور باید از حساب مسدودی در اسنپ یا تپسی نجات پیدا کنیم و چه راهکارهایی برای رفع مسدودی داریم؟

راهکار رفع مسدودی حساب کاربری اسنپ تپسی رانندگان

راهکار رفع مسدودی اسنپ راننده‌های اینترنتی
راهکار رفع مسدودی اسنپ رانندگان جهت تکمیل مدارک راننده

رانندگان عزیزی که با عکس بالا مواجه می‌شوند، برای بازگشایی سریع حساب کاربری‌شان پیام دهند. جهت مشاوره در روبیکا، یا در پیام‌رسان ایتا و پیام‌رسان‌های داخلی یا اگر بیشتر از یک هفته است مسدود شدن.

در چت پشتیبانی پایین همین سایت،  پیام ارسال کنند. و منتظر مشاوره و جواب باشند. درصورتی که رفع مسدودی حساب کاربری در اسنپ دائم باشد، باید چکاری انجام داد؟

لازم به ذکر است رانندگان درصورت مسدودی یا در حال فعالیت در اسنپ هم می‌توانند در تاکسی‌های اینترنتی‌ دیگری نیز ثبت‌نام کنند.

راهکار رفع مسدودی اسنپ با کارشناسان اپراتور شبکه
راهکار رفع مسدودی اسنپ با اپراتورها طول می‌کشد

رفع مسدودی حساب راننده اسنپ

راهکار رفع مسدودی اسنپ و تپسی (در صورت عدم رعایت قوانین اسنپ وتپسی. حساب کاربری مسافران‌و رانندگان توسط این شرکت‌ها مسدود می‌شود و آن‌ها دیگر امکان استفاده از خدمات را ندارند.) در مسدودی حساب کاربری رانندگان اسنپ گزارش‌ های مسافرانش را جدی می‌گیرد.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام اسنپ، شاید برای هر مسافری که دست‌ کم یک‌ بار در روز از اسنپ استفاده می‌کند، این داستان آشنایی باشد که به‌ نوعی آن را تجربه کرده؛ اینکه به‌هردلیلی ازسفر اسنپی‌اش راضی نبوده و بنای اعتراض برداشته.

در تماس با پشتیبانی و گزارش مورد پیش‌ آمده، جواب می‌شنود که «راننده مذکور تامشخص شدن نتیجه بررسی‌ها غیرفعال می‌شودو امکان فعالیت درسامانه اسنپ راندارد.» این پیام در قدم اول مثل آب‌ خنکی عمل می‌کند که در فروکش کردن عصبانیت مسافر تأثیر خوبی دارد. نیمه‌ تاریک اما باوری است که بین بعضی‌ از مخاطبان شکل‌ گرفته است.

ادامه گزارش ایسنا در مورد مسدودی راننده‌های اسنپ

آیا راهکار رفع مسدودی اسنپ در شرایط تکرار اشتباه راننده وجود دارد؟ این بلاک کردن‌ ها صرفاً یک واکنش نمایشی از سوی اسنپ است و این راننده‌ ها دوباره فعال می‌شوند. طبیعتاً توقع زیادی است که فکر کنیم هر راننده‌ای که کوچک‌ترین خطایی در سفر اسنپی‌اش انجام داد، مثلاً یک‌ بار پول نقد از مسافرش خواست، باید برای همیشه بلاک شود.

قاعده درست بازی این است که هر خطایی بسته به نوع، میزان و تعداد تکرارش، اخطار متفاوتی داشته باشد. ممانعت از فعالیت راننده‌ قطعاً اولین و آخرین انتخاب اسنپ نیست.

اما وعده این سامانه به مسافرانش ارائه بهترین خدمات حمل‌ و نقلی است و برای این‌ که به وعده‌ اش عمل کند، هر اعتراضی را موشکافانه بررسی می‌کند و در قبالش واکنش نشان می‌دهد. یکی از این اقدامات غیرفعال کردن رانندگانی است که حدود فعالیت در اسنپ را رعایت نمی‌کنند.

ساز و کار غیرفعالی راننده اسنپ

اما ساز و کار غیرفعال کردن راننده‌ها در اسنپ به چه صورت است؟ کدام دسته از راننده‌ها و به دلیل ارتکاب کدام خطا به‌طور دائمی بلاک می‌شوند و کدام دسته بلاکی‌شان موقتی است؟

رفتار نامناسب، گزارش حاد و چند خطای دیگر

غیرفعال شدن راننده‌ها در اسنپ کلاً به دو صورت انجام می‌شود: یکی موقت و دیگری دائمی. هر خطایی بسته به نوع و تعداد تکرارش یک واکنش متفاوت از سوی سامانه اسنپ را به همراه دارد.

معمولاً راننده‌ها به دلایلی مانند:

  • ضعف عملکرد
  • تقلب در سیستم
  • رفتار نامناسب
  • تعدد گزارش منفی از سوی مسافران
 • نقص مدارک
 • ضعف آموزش
 • عدم تأییدیه از سوی ناجا
 • لغو بیش‌ازحد سفر
 • دریافت گزارش حاد از سوی پشتیبانی و امتیاز پایین‌تر از ۳.۴ غیرفعال می‌شوند.

متقاضیانی که از سوی ناجا تأیید نشوند، از همان ابتدا امکان ورود به ناوگان اسنپ را ندارند.

تقلب در سیستم اسنپ

بعضی‌ موارد مانند تقلب در سیستم و دریافت گزارش حاد از سوی پشتیبانی منجر به غیرفعالی دائم می‌شود. اما در بعضی موارد بسته به شرایط ممکن است به راننده فرصت دوباره‌ای داده شود.

نکته مهم این است که در تمامی این موارد سامانه اسنپ تا بررسی دقیق موضوع راننده را غیرفعال می‌کند، و بعد از بررسی تمامی زیروبم‌ها، بسته به مورد، حساب راننده را چند ساعت، چند روز و حتی به‌ صورت دائمی غیرفعال نگه می‌دارد.

راهکار رفع مسدودی اسنپ

راهکار رفع مسدودی اسنپ در غیرفعالی موقت، و مسدودی دائمی

یکی از راهکارهایی که سامانه اسنپ و تپسی برای بهبود کیفیت سفرهایش استفاده می‌کند، سیستم امتیازدهی بعد از سفر است. به‌ این‌ ترتیب هر مسافری می‌تواند از یک تا ۵ به سفرش امتیاز دهد و حتی با ذکر جزئیات نکات مثبت و منفی را هم ثبت کند؛

اگر مجموع امتیاز راننده در ۱۰۰ سفر آخر پایین‌تر از ۳.۴ شود، راننده به‌ صورت خودکار غیرفعال می‌شود. یکی از راهکار رفع مسدودی اسنپ این است که هیچ وقت نگذارید امتیازتان پایین بیاید.

پایین بودن امتیاز می‌تواند به دلایلی مانند؛

 1. روشن نکردن کولر
 2. رفتار نامناسب
 3. درخواست مبلغ اضافی
 4. درخواست پرداخت نقدی
 5. مسیریابی نامناسب
 6. رانندگی پرخطر
 7.  استعمال دخانیات
 8. دیر رسیدن به مبدأ
 9. موزیک ناخوشایند
 10. شرایط نامناسب خودرو
 11. پلاک عدم تطابق خودرو
 12. حضور فرد دیگری در خودرو صورت بگیرد.

رفع نمره منفی دراسنپ تپسی

هر کدام از این موارد یک نمره منفی به‌حساب می‌آید که در امتیاز راننده تأثیرگذار است و می‌تواند سرنوشت او را برای ادامه فعالیت در ناوگان اسنپ تحت‌الشعاع قرار دهد. معمولاً هنگام بروز هرکدام از این موارد، ابتدا از طرف پشتیبانی به راننده اخطار داده می‌شود و در صورت تکرار، روند تصمیم‌گیری درباره ادامه فعالیت راننده تغییر پیدا می‌کند.

طبق گزارش پشتیبانی اسنپ، ماهیانه چیزی حدود ۱۰۰ هزار اخطار به رانندگان داده می‌شود. همچنین گاهی مسافران گزارش‌های سفر خود را طی تماس تلفنی به پشتیبانی گزارش می‌دهند. تمامی این گزارش‌ ها در سوابق راننده ثبت می‌شود. این مواقع پشتیبانی بسته به حاد بودن گزارش یا تعداد تکرارش راننده را تا بررسی دقیق موضوع غیرفعال می‌کند.

غیرفعالی موقت و مسدودی دائمی

شانس فعالیت دوباره و مشاوره رایگان در خصوص راهکار رفع مسدودی اسنپ، ارسال پیام در روبیکا و پیامرسان‌های معرفی شده امکان‌پذیر است. پیام بدهید و حداقل راهکار رفع مسدودی اسنپ را بپرسید.

زمانی ‌که متوسط امتیاز راننده به دلیل تعداد گزارش منفی از۳.۴ پایین‌تر شود، سیستم اسنپ به‌ صورت خودکار راننده را غیرفعال می‌کند. تعداد گزارش منفی ممکن است به دلیل درخواست مکرر پرداخت نقدی یا شکایت از روشن نکردن کولر باشد. فرقی نمی‌کند اما؛ وقتی تعداد خطا در یک تعدادمشخص سفر زیاد شود، راننده غیرفعال می‌شود.

یکی دیگر از راهکار رفع مسدودی اسنپ در امتحان دادن مجدد راننده است که همزمان با ارسال پیامک اطلاع‌ رسانی غیرفعالی به راننده، به او پیشنهاد می‌شود برای آموزش مجدد به واحد پشتیبانی مراجعه کند.

پیام به روبیکا جهت راهنمایی مسدودی

حتما جهت راهکار رفع مسدودی اسنپ به روبیکا پیام بدهید تا لینک آزمون اسنپ را برای شما ارسال کنیم. اگر راننده ظرف مدت تعیین‌شده در کلاس‌های آموزشی حاضر شود به او فرصت دوباره‌ای داده می‌شود. در این فرصت یک‌ماهه، راننده باید تلاش کند با جلب رضایت مسافران امتیاز خود را از عدد ۳.۴ افزایش دهد.

ودر غیر این صورت شانس خود را از دست می‌دهد و برای همیشه غیرفعال می‌شود. همچنین در مورد گزارش‌های حادی که به پشتیبانی ارجاع داده می‌شود، غیرفعالی دائمی است. و راننده‌ای که احتیاج به کسب درآمد دارد هیچ‌ وقت دیگر نمی‌تواند در ناوگان اسنپ فعالیت کند.

طبق گزارش‌ های رسیده از پشتیبانی اسنپ، هرماه به‌طور متوسط هزار راننده در سامانه اسنپ به‌ صورت موقت و ۴۰۰ راننده برای همیشه غیرفعال می‌شوند. هیچ‌ وقت فرصت همکاری دوباره با این سامانه را نخواهند داشت. اگر با راهکار رفع مسدودی اسنپ، نتوانستید فعال شوید، می‌توانید در تپسی یا ماکسیم هم ثبت‌نام کنید.

راهکار رفع مسدودی اسنپ

رفع مسدودی اسنپ تپسی امکان دارد

در این مقالهء رفع مسدودی اسنپ تپسی، با دلایل مسدودی سفیران تپسی و رانندگان اسنپ مواردی که جزو خط‌ قرمزهای شرکت‌ها بوده است. منجر به مسدود شدن حساب کاربری رانندگان و حتی لغو همکاری با آنها خواهد شد آشنا می‌شوید.

در رفع مسدودی اسنپ تپسی در رانندگان، بهتر است قبل از مطالعه کامل برگه رفع مسدودی اسنپ تپسی که شاید کمی گیج‌کننده بنظر برسه، برای رفع مسدودی سریع  توضیح مشکل‌تان را در چت پایین سمت چپ همین سایت، یا در پیام‌رسان بله ارسال کنید.

“مسدودیت تنها در صورت احراز صحت موضوع انجام می‌شود”

رفع مسدودی اسنپ تپسی باید فقط موقت باشد. راننده فقط یک بار می‌تواند در اسنپ تپسی ثبت‌نام کند. برای رفع مسدودی اسنپ تپسی در سفیران تپسی، شرکت پیشگامان فناوری و دانش آرامیس که با نام تاکسی آنلاین تپسی شناخته می‌شود، مثل سایر شرکت‌ های معتبر قوانین و دستورالعمل‌ های تعریف شده و مشخصی در جهت هرچه بهتر شدن خدمات به مسافران و سفیران عزیز تپسی دارد. زیرا یکی از اهداف مهم این شرکت ارایه خدمات رضایت‌ بخش و با کیفیت برای همه‌ ی کاربران این سامانه هوشمند حمل و نقل آنلاین است.

از جمله مهم‌ ترین مسایلی که سفیران تپسی باید از آن اطلاع داشته باشند،  دلایل مسدودی  سفیران  و دستورالعمل مربوط به آن است. این قوانین شامل مواردی هستند که جزو خط‌ قرمز های شرکت تپسی بوده و منجر به مسدودی و حتی لغو همکار با سفیران خواهد شد.

مواردی که منجربه مسدودی می‌شود

رفع مسدودی اسنپ تپسی مواردی که منجر به مسدودی حساب کاربری سفیران می‌شود و به طور کلی دلایل مسدودی سفیران و مواردی که ممکن است براساس آن حساب کاربری سفیران مسدود شود را براساس نوع و شدت تخلف، می‌توان به دسته‌های زیر طبقه‌ بندی کرد:

 • نقض قانون، نا‌امنی جسمی یا روحی مسافر
 • دخالت در حریم خصوصی مسافر.
 • عدم رعایت استاندارد های ایمنی خودرو
 • مغایرت اطلاعات خودرو و نقص مدارک.
 • خسارت مالی و پرداخت
 • کیفیت سرویس
 • قانون شکنی، نا‌امنی جسمی یا روحی مسافر.
 • اقدام به قتل، تجاوز، تعرض، آدم‌ ربایی، زورگیری و کودک‌ آزاری.
 • همراه داشتن اشیا و مواد غیر‌قانونی در خودرو مانند: سلاح گرم (اسلحه)، سلاح سرد (مانند چاقو)، افشانه‌ های اشک آور و خواب آور، شوکر الکتریکی و مشروبات الکلی.
 • مصرف نوشیدنی الکلی، مواد مخدر و روان‌ گردان در‌حین سفر.
 • به‌همراه داشتن شخص دیگر در خودرو.
 • سوار‌کردن شخص جدید در مسیر
 • دزدی از مسافر
 • راننده مشکوک به اعتیاد و حالت غیرعادی سفیر.
 • درگیری فیزیکی با مسافر.
 • خودرو فاقد پلاک
 • فحاشی به پشتیبانی
 • تهدید مسافر
 • فحاشی و توهین به مسافر و پیاده کردن مسافر در میان راه.
 • نقض حریم خصوصی مسافر
 • درخواست دوستی
 • مراجعه به مبدا و یا مقصد مسافر بعد از سفر.
 • تماس با مسافر بعد از سفر و ارسال پیام با مضامین نامناسب برای مسافر (توهین، تهدید وغیره…)
 • پرسیدن سوالات شخصی از مسافر
 • نگاه آزار‌دهنده در آینه.

(در صورت تکرار دومین مرتبه‌ ی موارد ۴ و ۵ حساب کاربری سفیر مسدود و با آموزش مجدد و بررسی وضعیت بازگشایی خواهد شد)

عدم رعایت استاندارد های ایمنی خودرو

یکی دیگر از دلایل مسدودی سفیران، رانندگی خطرناک و تجاوز از سرعت مجاز، حرکت مارپیچ و عدم رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، خواب آلودگی، عدم مهارت رانندگی (در این مورد در صورت تکرار گزارش از مسافرین به تعداد ۷ مرتبه حساب کاربری سفیر مسدود و با آموزش مجدد و بررسی وضعیت بازگشایی خواهد شد.)

مشکل ایمنی، فنی خودرو، شیشه شکسته، صندلی شکسته، نداشتن کمربند ایمنی، برف پاک کن، مشکل ترمزها، چراغ‌ها، راهنما و آینه (در این مورد در صورت تکرار اعلام مشکل از مسافرین به تعداد حداقل ۵ مرتبه و عدم اصلاح موارد گزارش شده حساب کاربری سفیر مسدود و تنها با اخذ معاینه فنی بازگشایی خواهد شد).

تصادف حین سفر (در صورتی که تصادف منجر به صدمه دیدن مسافر شده و سفیر بر‌طبق کروکی پلیس مقصر باشد و یا از صحنه حادثه گریخته باشد، یکی از دلایل مسدودی سفیران خواهد بود و جهت بازگشایی حساب کاربری، سفیر موظف است در صورت شکایت قضایی مسافر، خسارت مالی را پرداخت نماید تا با اخذ تعهد حساب کاربری ایشان مجدد بازگشایی شود.)

مغایرت اطلاعات خودرو و نقص مدارک و راه حل مسدودی اسنپ

مغایرت اطلاعات خودرو با اپلیکیشن (در صورتی‌که این موضوع ۳ مرتبه تکرار شده باشد، حساب کاربری سفیر مربوطه مسدود و پس از آموزش می‌تواند مجددا فعالیت داشته باشد.) نقص مدارک سفیر (در این مورد حساب سفیر تا تکمیل و تصحیح مدارک مسدود خواهد شد.)

خسارت مالی و پرداخت و رفع مسدودی اسنپ تپسی. دریافت هزینه اضافه از مسافر یکی از دلایل مسدودی سفیران است. دریافت هدیه و یا تخفیف سفر. درخواست از مسافر جهت اضافه کردن مقصد یا وارد کردن زمان توقف غیر واقعی. اتمام سفر بدون سوار کردن مسافر. دریافت همزمان نقدی و اعتباری هزینه سفر. در صورت ارتکاب ۵ مرتبه و بالاتر این دسته، حساب کاربری سفیر مربوطه مسدود و لازمه‌ بازگشایی و فعالیت مجدد سفیر آموزش مجدد ایشان است.

برخی از رانندگان تاکسی اینترنتی اسنپ  به مسدودسازی بی‌‌علت حساب خود اعتراض کردند و شماره رفع مسدودی اسنپ، ثبت نام غیرحضوری تپسی و ماکسیم خواستند.

ارتباط با شماره رفع مسدودی اسنپ

شماره رفع مسدودی اسنپ چیست و مشاوره بازگشایی سریع مسدودی امکان‌پذیر است. درقسمت چت سایت در پائین سمت چپ این صفحه و مشاوره روبیکا جهت غیرفعالی و رفع مسدودی اسنپ و تپسی فقط مشکلتان را توضیح دهید. و  منتظر تماس و پیامک به شماره تلفنی که گذاشتید، باشید.

بازگشایی مجدد رانندگان فقط در شرایطی باید باشد که پلاک خودرو بلاک نشده باشد. مشاهده شده است که راننده اسنپ بعد از اینکه در اسنپ مسدود شده، مثلا به برادر یا دوست خود رجوع کرده است.

و با مدارک و تایید هویت آن شخص خواسته مجدد با همان ماشینی که مسدود شده، شروع بکار کند. در چنین مواردی، مدارک شخص دومی مورد تایید شرکت اسنپ قرار نمی‌گیرد و همیشه در حالت نقص مدارک باقی می‌ماند. پس لطفا کار غیرقانونی انجام ندهید. فقط سواری و موتور 🚙 لطفا تماس نگیرید. وانت کامیونت را باید به شرکت رجوع کنید.

اعتراض رانندگان مسدود شده

رانندگان شماره رفع مسدودی اسنپ خواستند تا مشاوره بگیرند. برخی از رانندگان تاکسی اینترنتی اسنپ و تپسی به مسدودسازی بی‌ علت حساب خود اعتراض کردند.

میگه نقص مدارک همه مدارک فرستادم ولی هیچ جوابی نمیدن. شماره رفع مسدودی اسنپ میخوام. منو مسدود کردن بخاطر همین پاداشا و این سیستم مسخرشون. بخاطر سفرای کوتاهی که تو شهرم لاهیجان انجام دادم مسدود دائمم کردن.!

مسدودی موقت: اعتراض شدید یکی از راننده‌های اسنپ

هیچ کار دیگه ندارم؟ من راننده اسنپ هستم بعد از یک ماه  بدون دلیل مسدود کردن صدبار زنگ زدم اپراتور ولی جواب سربالا میدن حتی یکباراخطار نگرفتم، یهویی مسدود دائم شدم. اخه این‌چه عدالتی هست چرا مردم رو مسخره خودتون کردین. مسدود دائم می‌کنین، اکثر کم بودن راننده اسنپ اینه که مسدود دائم هستن.!

اسنپ چون پولشو از مشتری می‌گیرن حق رو به اونا میدن. اصلا به اعتراض و شکایت راننده اهمیت نمیدن.!

در جواب این عزیزان باید گفت؛ که باید با شرکت تماس بگیرند و دلیل مسدودی خودشان را بدانند اگر اینکار برایشان سخت است، می‌توانند در شرکت‌های دیگر تاکسی‌های اینترنتی بصورت هم‌زمان فعالیت کنند.

شماره رفع مسدودی اسنپ و تپسی

اعتراض رانندگان به اسنپ باعث مسدودسازی می‌شود؟ علاوه براینکه عدم رعایت قوانین شرکت‌های تاکسی‌ اینترنتی باعث مسدودسازی حساب‌‌کاربری مسافران و رانندگان می‌شود. تعدادی از رانندگان علت مسدودسازی حساب خود را اعتراض به اسنپ عنوان کردند.

من برای کم‌بودن کرایه‌ها به اسنپ شکایت کردم صبح دیدم حسابم مسدود شده زنگ زدم میگن تحت هیج شرایطی باز نمیکنن حساب رو. جوری راننده رو  مثل اشغال میندازن بیرون انگار نه انگار که ۵ شیش سال براشون کار کردیم.!

سلام اگر امکان داره رانندگان مسدود شده را دوباره شروع به کار نمایید بخاطر حق وحقوقشان که دفاع کردند مسدود شدن یک ساله خدارا خوش میاد لطفا رسیدگی نمایید.!

اسنپ فقط به‌فکر جیب خودشه اعتراضم می‌کنی، حساب کاربریتو مسدود می‌کنه. با این گرونی و… باید بیشتر به فکر راننده باشن.!

مسدودی قوانین و سرویس دهی

قوانین استفاده از سرویس اسنپ در سایت این شرکت ذکر شده‌است، که در صورت عدم رعایت این قوانین افراد نمی‌توانند از خدمات آن استفاده کنند. اما با توجه به  پیام‌های رانندگان به نظر می‌رسد در برخی از موارد مسدودی حساب بدون توضیح از سمت پشتیبانی اسنپ اتفاق می‌افتد.

راننده عزیز؛ اینجا جاییست که از خودت سبقت می‌گیری!

با وجود پیگیری تجارت‌نیوز از اسنپ در مورد دلیل مسدودسازی حساب کاربران راننده، این شرکت پاسخی به این پرسش نداد.

برای رونق کسب و کارتان به رایگان یک وب‌سایت طراحی کنید و راحت کالا بخرید و بفروشید یا خدمات به مشتری ارائه بدید و کسب درآمد راحت داشته باشید.

تماس با شماره تلفن‌های رفع مسدودی اسنپ راننده‌گان از دو روش می‌توانید اقدام کنید!

جهت تماس با شماره مسدودی اعلام شده، اول مطالب را به دقت بخوانید، بعد اقدام به تماس فرمایید.

راه حل مسدودی اسنپ نهایی

با تشکر از همراهی شما راننده گرامی؛ جهت:

مسدودی موقت

رفع مسدودی دائم

مسدودی موقت؛

پیام به روبیکا و مشاوره رایگان 09903726482 روبیکا ایتا

رفع مسدودی دائم؛

با شماره سراسری ناوگان تماس بگیرید.

02191039000

اسنپ مانند همه مجموعه‌ها، قوانین و مقررات مخصوص به خود را دارد که احترام به این قوانین پیش از هر چیزی نشان‌دهنده حرفه‌ای بودن کاربران راننده فعال در ناوگان است.

در این مطلب قصد داریم از خط قرمزهای اسنپ بگوییم و برخی از مهم‌ترین قوانین اسنپ را که رعایت نکردن‌شان می‌تواند سبب مسدودی موقت و حتی دائم حساب کاربری کاربران راننده شود با هم مرور کنیم.

بیش از حد مجاز سفرهای خود را لغو نکنید. همیشه به تعداد سفرهایی که لغو کرده‌اید توجه کنید و مراقب باشید که از تعداد مجاز عبور نکند.

درصورتی‌که چند لغو سفر در روز داشته باشید، پیامکی برای یادآوری از سوی اسنپ برای شما ارسال می‌شود. بدون دلیل کافی سفر را لغو نکنید. تکرار لغو سفر بدون ارائه دلیل می‌تواند باعث مسدودی موقت و نهایتا مسدود شدن دائمی حساب کاربری شما شود. پس توجه داشته باشید تا حد امکان اگر سفری را قبول کرده‌اید آن را به‌سرانجام برسانید و در صورتی‌که سفری را اشتباها قبول کرده‌ یا به هر دلیل دیگری ناچار به لغو سفر شده‌اید، دلایل خود را پس از لغو سفر در اپلیکیشن راننده به اسنپ اعلام کنید.

حتما پیش از قبول سفر، به مبلغ کرایه و مسافت سفر دقت کنید. شماره مسدودی اسنپ فقط جهت راننده‌هایی که در سایت فنی‌ها ثبت نام کردند، امکان‌پذیر است. راه حل مسدودی اسنپ همین‌ها هستند.

3.9/5 – (13 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

54 پاسخ به “راهکار رفع مسدودی اسنپ سواری تپسی سواری”

 1. مجتبی قربانپور

  سلام من هیچ کاری نکردم اسنپ موتوری بودم اما از طرف ناجا مسدود شدم ن کاری کردم ن سابقه ای دارم.قبلا ک پیگیری کردم گفتن ارور کامپیوتری بوده منم چون اومدم شهرستان دیگ پیگیر نشدم اما الان ک می‌خوام اسنپ وانت ثبت نام کنم میبینم ک مسدود هستم هنوز و نمی‌دونم باید چکار کنم ک از مسدودی در بیام

 2. سجاد اهواز

  چند کارشناس بیسواد مسخره پشت میز اسنپ نشستن هیچی هم حالیشون نیست فقط رو اعصاب رانندگان بدبخت که دار و ندارشون همین مسافرکشی و همین ماشین های مستهلک با اون عذاب خرابی و تعمیر قطعات و لاستیک و غیره ، یک موردش تا مبدا اومدم مسافر لغو سفر زد با پیامک بحثمون شد اون مسافر پیام های که از خودش بود پاک میکنه و عکس صفحه میفرسته برای اسنپ اینا هم بدون اینکه از من مدرکی چیزی بخوان درجا مسدود دائم میزنن . این نشانه جز خنگی و بیسوادی اون کارشناسان نیست . اخه دو نفر به هم پیام بدن دعوا کنن به اسنپ چه رابطی داره . راننده در طول روز با انواع و اقسام مردم با اخلاق و رفتارهای گوناگون برخورد میکنه اما مسافر در بیشتر موارد شاید دو بار رفت وبرگشت از اسنپ استفاده میکنه اونم راننده خشگل و قشنگ تا دم چهارچوب منزلش در خدمتش هست . حالا اسنپ باید بیشتر هوای چه کسیو داشته باشه ؟ درآمد وحقوق کارشناسان وهمه عوامل شرکت اسنپ هم از همین راننده بدبخت هستش . نوننون حلال !

 3. شاهرخ

  سلام من مدت یکسال است که فعالیت داشتم مورخه ۱۴۰۲/۰۸/۲۶ بصورت دائم مسدود شدم قبل از آنهم‌ موقت بود تماس که گرفتم پیگیر شدم مسدود دائم شدم من از این طریق نون زن و بچه ام را میدادم اسنپ خیلی طرفدار مسافر است کارشناس هایی که داره هم تعدادی کم سن و سال است که بدون در نظر گرفتن قوانین برخورد میکنن دز صورتیکه امتیاز من ۴۵_۴ بود و موال راننده راه بلد ، خودرو خوشبو ، استفاده کولر را داشتم ولی درنهایت حساب کاربری من رو بصورت همیشه عیر فعال کرد

 4. امیر

  لطفا فکری برای مسدود دائم شود
  که هرکی الکی گزارش ندهد واسنپم سریع غیرفعال کند تحقیق کنید
  تا با اکانت فیک کسی کارنکند

 5. مسعود کریمی

  سلام من ۵ ساله واسه اسنپ کار کردم تشویقی پر کردم یه مسافر سوار شد شروع به تهدید کرد من ترسیدم پیاده کردم اسنپ مسدود دائم کرده منو حیف اون همه وقتی که برای اسنپ گذاشتم

 6. سعید

  خیلی متاسفم برا این که مسوفر باعث شده روکش صندلی پاره بشه یا یوقتایی 4 نفر شدن بردیم دلمون سوخته تو خیلی مسایل پول کمتر داشتن گرفتیم ..خلاصه خداشاهده هیچ وقت نشده بود که بخوایم بهشون یزره بی احترامی کنیم ..الان دوروزه سر یه مسافر خانم که چه عرض کنم حیف کلمه خانم که سر این که کوچه تنگ بود داشتن بنایی میکردن وساختمان سازی منم تازه برده بودم ماشینو کارواش زنگ زدم بگم میشه لطفا یه 10 قدم بیاید بالاتر که برنداشتن اولش بعد چند دقیقه اومدن نق نق زنون که چرا اقا نیومدید که بهشون گفتم بهشون برخورد وباهاشون بحثم شد بلافاصله گوشیشو برداشت زنگ زد منم زنگ زدم گفتم ولی پشتیبانی قربونش برم به مسافر حق دادن ..ومسدود کردن برامم زیاد مهم نیست فقط خواستم بگم خدا شاهده زیاد نباید حساسیت نشون بدید چون هرچی ببشتر به این شغل حساس باشید بیشتر ازار میبینی وحقت خورده میشه ..بنزین که نمیدن الان چندماه قربونش برم نازم میکنن ..یکم ارزش قایل نیستن برا راننده که روزی 100 کیلومتر یا بیشتر میرن بعد برا یه مسیر 15هزار تومنی که مسافر بهشون اعتراض میکنه سریع چشماشونو میبندن وسریع مسدود ..

 7. ناشناس

  مردمومسخره داره اسنپ وتپسی من 5ساله کار میکردم الان حساب دوماهه ک مسدود دائم شدم نه میشه شکایت کنی نه هیچی

 8. چه جریمه‌ای شدید مهدی جان؟!
  کمی با آرمش صحبت کنید. ممنونم

 9. مهدی

  حرومتون بشه این جریمه هایی ک میکنین مملکت صاحب نداره ک شما هرکاری میخوایین میکنین

 10. اکبر بی ریبی

  سلام
  بعضی از مسافران توقعات بی جا از رانندگان دارند بخاطر همین نمره منفی میدهند
  این کار آنان به هیچ وجه درست نیست
  همیشه حق با مسافر نیست

 11. لطفا بی‌ادبی نکنید آقای بهروز.

 12. بهروز

  بخاطر راحتی مسافر باید سکوت کرد
  بخاطر امنیت اخلاقی باید شیشه ها ماشینو دودی کرد
  تهشم مسدود دائم میشی
  تف تو اسنپو تیم پشتیبانیش که انقدر بدبخته که راننده رو مسدود میکنه شمارشم میذاره بلاک لیست

 13. سلام لیست آزمون اسنپ انجام بدید

 14. خلیل‌ کردستانی‌

  سلام‌ ۱۰روزه‌ حساب‌ کاربریم‌ مسدوده‌ علتشو‌ نمیدونم‌ توی‌اپ‌ اسنپ‌ هرکاری‌ کردم‌ نشون‌ ندادازهکارای‌ کنار‌ خیابون‌ پرسیدم‌ گفتن‌ کارمانیست‌ …لطفا‌ راهنمایی‌ کنید..سپاس

 15. حسین محمدی

  همه برین تپسی خودتون اسنپ شلوغ کردین انداختین تو سرشون حساب منم الکی مسدود دائم کردن میگن شرکت اسنپ دیگه نمیتونه با شما کار کنه ما راننده ها هستیم میندازیم تو سرشون فکر میکنن کی هستن همه برین تپسی خیلی هم بهتره

 16. سلام سعی کنید این موضوع را به شرکت اطلاع بدید و اگر مسدود بودن بصورت دائمی بود و هیچ راه‌کاری از سوی شرکت ارائه نشد با لینک پایین در ماکسیم ثبت‌نام کنید.

  https://faniheidari.ir/maxim-karaj-ferdis-tehran/

 17. سلام حسابم الکس مسدود دائم شده بخاطریه پدر نیامرزی

 18. سلام در قسمت تکمیل مدارک مجدد پر کنید ، متاسفانه بعضی از دوستانی که بازاریاب میدانی هستند ، تجربه کافی برای ثبت نام‌های اینترنتی را ندارند

 19. پدرام سلطانی

  سلام خوب هستید تو میدون یکی ثبت نام کرد مثلا منو دو روز وصل بود بعد مسدود شد بخاطر نقص مدارک و ناقص بودن قرارداد

 20. وحید مرادی

  سلام من حدود ۶سال اسنپ کار کردم ولی دو ماهه مسدود دائم شدم لطفا یه راهکار برای رفع مسدودی بگین ممنون

 21. مهدی

  سلام مسافر همراه خودش سگ داشت من هم اجازه ندادم دعوامون شد.سه ساله مسدود دائمی شدم.

 22. ناشناس

  ول کنین بخدا اسنپ چیه یه مشت رشقالی نشستن اهمیت ب راننده نمیدن

 23. ناشناس

  همش الکیه منم مسدودکردن همین حرفای بتومیزنن ب منم میزنن ولش ب درک روزی رسون بالایه اینانیستن یه مشتی نسشتن پشت کامپیوتراتلفنا ازهچی خبرندارن

 24. سید حسن

  سلام ۴ساله بخاطر دروغ مسدود شدم اخه این امامان هستند که مرتکب جرم را میبخشند

 25. رحیم

  سلام حساب کاربری من مسدود لطفا ازادش کنید

 26. ساسان

  زندگی تووو پای انحرافات دستگاه تبلیغاتیmi19 انگلیس نگذار..
  سید یمانی یه جریانِ نه شخص خاص،نه فرستاد امام زمان!..
  دل داده مهدی ع ، لطفاً برای رفع شبهات در ایتا ، تلگرام و غیر، کلید واژه مهدیاران و مصاف رو سرج بفرمایید ..

 27. ناشناس

  چرااسنپ همش حق به مشتری میدید.یکم حق به راننده بدید.کرایه نمیدن تقاصای کمک دارن پروهستن آخه کرایه وانت۵۰هزار.هرکه مسدودشده بریدتپسی ثبت نام کنیدبهترازاسنپ هست که همش مسدودمیکنه برای مشتری زبون درازپرو

 28. ناشناس

  آخه اینهمه دردودل کردن چه فایده .آخه کرایه وانت بایدباشه۵۰هزارتومان جالبه مردم انتظاراسباب کشی وکمکم دارن ازماوکلامیخوان ۵۰هزارتومان تا۸۸هزار تومان بدن عجبببببب

 29. اسماعیل خواجه

  سلام به قران هیچ وقت طرفدارمسافرنباشیدمن الان دوهفته هست مسدوددائم کردین میگیدبه خاطر بی انضباطی اخ هرمسافری زنگ بزن یچی بگه شماباید به حرفش باشین

 30. حسین آقابزرگی

  من حتی واسه خانوادم اسنپ پاک کردم و تپسی ریختم ..همین کارو دارم تو کرج انجام میدم الان نزدیک ۱۵۰ نفر شدیم که داریم اسنپ رو تحریم میکنیم سر این مسخره بازی هایش

 31. حسین آقابزرگی

  سلام دوستان منم کلی کار کردم مسدود داعم شدم ..الان تو تپسی هم مشغول هستم و راضیم تازه مسافرها هم افراد خاص هستن ..تا امید نشید

 32. برو اماکن ی نامه بگیر بفرست برا اسنپ

 33. Mustapha

  این تایید نشدن توسط ناجا دیگه چی بود، یهو برنامه رو باز کردم تا تسویه انجام بدم، دیدم نوشته مسدودیت دائمی به دلیل عدم تایید ناجا، پشتیبانی هم که دیگه جواب نمیده، موندم ناجا چطور وسط کار یهو عدم تایید داده، اسنپ میگه برو پلیس اماکن،

 34. Mustapha

  این تایید نشدن توسط ناجا دیگه چی بود، یهو برنامه رو باز کردم تا تسویه انجام بدم، دیدم نوشته مسدودیت دائمی به دلیل عدم تایید ناجا، پشتیبانی هم که دیگه جواب نمیده، موندم ناجا چطور وسط کار یهو عدم تایید داده، اسنپ میگه برو پلیس اماکن،

 35. محمودزحمتکش

  سلام برگزارش کذب از سوی مسافر داده می‌شه کسی بررسی نکرده راننده محکوم میشه

 36. توحید

  خواهش میکنم حسابمو باز کنید امروز مسدود شده نمیدونم چرا ولی من بیکارم تنها درآمدم از اسنپه اینکارو نکنید

 37. ناشناس

  ببینین سفیران عزیز،اینا فقط به فقط فکر درآمد و پول خودشونن و بس،،،،،،،،از از بنیاد اسنپ با موتور بودم و پدرم در اومده،،،،حالا که ماشین گرفتم ومیخوام باماشین ثبت‌نام کنم،میگن چون موتور ثبت‌نام کردی نمیشه،گفتم خوب موتور رو کنسل کنید و ماشین ثبت‌نام کنید،الان که چند هفته هست که رفتن خبر بدن،،،،،،،،،،،خدا ازشون نگذره،،،،،،

 38. سیدمهدی ظهورنامی

  واقعأ حق گفت

 39. یک سوپیشینه با یک نامه عدم اعتیاد آپلود کن

 40. ناشناس

  سلام منم یع مسافر ب دروغ گفته ک من چیزی مصرف میکنم خدا لعنتشون کنه خدا نونشونو ببره حسابم خود ب خود مسدود کرد

 41. عطا زارعی

  اسنپ کلاهبردار هست هر مسافری بی حجاب باشه مشکلی نداره ولی راننده که ماشین کولر روشن نشده سریع جوابگو هستن عزیزان اینها راننده براشون مهم نیست.

 42. عطازارعی

  بنظرم اسنپ ب نفع خودش کار میکنه ن راننده.مسافر زنگ زده الکی حسابم مسدود کرده ایناهم میگن حق با مسافر هست چرا با حق مسافر دلیلی نمی بینم بدون اینکه اطلاع داشته باشم حسابم مسدود کردن

 43. یاسین

  اسنپ بدون اینکه حتی یکبارم بهم تذکر بده مسدود دائمم کرده

 44. محمد خرمی

  بنام خدا…احتراما به عرض شما می‌رسانم.. ضمن تبریک سال نو خدمت شما و همکاران محترم شرکت اسنپ.به عرض می‌رسانم از تاریخ ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ حساب کار بری این جانب قطع میباشدو چندین بار به اطلاع مدیریت رساندم چون بنده دارو تحت نظری استفاده میکنم آزمایشگاه عدم اعتیاد انجام نمی‌دهد تا قطع کاملگواهی ارسال شده و از شب عید بنده بیکار هستم وکسیمشکل راننده ها را حل نمی‌کند فقط اگر خانمی اعلان کند راننده کولر روشن نکرد سریعا دستور قطع کاربری صادر می‌گردد….ولی خانمی که توی ماشین حجاب رعایت نمی‌کند ما بیشتر هوای او را داریم تا راننده ای مثل بنده که ۱/۵ سال است خدمتگزار مردم هستم ولی کدام مدیر حامی راننده هست اگر شخصی با اظهارات گذب باید ۵ماه خانواده او کشته بماند و زندگی خانواده از هم پاشیده. .شود….مگر انسانیت به پول و مال است ..مگر مال دنیا آنقدر ارزش دارد بخدا انسانیت بالاترین ارزش مالی است.امروز درد راننده ها را کدام مدیری حل کرده ولی مسافر .مسافر می کنید…مسافر اگر درست باشه با شلوارک داخل ماشین راننده اسنپ نمایند و یقه و بقیه لباس‌هایش را در بیاورد..چیزی هایی دیدیم که هنوز جایی نگفتیم همش راننده راننده می گوید چرا کثفتهای کف خیابانهارا نمی گوید…

 45. امیر باغبان نژاد

  من حدود سه سال برای اسنپ کار کردم بیخود و بی جهت مسدود دائم اسنپ شدم به گفته ی خودشون مسدودی سیستمی و الان یکساله که مسدود هستم و کارمم همین رانندگی هست فقط خدا بزرگه

 46. امیر باغبان نژاد

  دقیقا حرفت درست بود منم بیخود بی جهت اسنپ مسدود دائمم کرده الان یکساله سعی میکنم برام مهم نباشه

 47. ناشناس

  دقیقا حرفت درست بود منم بیخود بی جهت اسنپ مسدود دائمم کرده الان یکساله سعی میکنم برام مهم نباشه

 48. یمانی

  بزرگشده های قبرستون
  من فقط به خاطر ایمان به فرستاده امام مهدی ع سید احمدالحسن یمانی ع اخراج شدم
  خدا بزرگه و بندش رو تنها نمیزاره

 49. حمزه سواری

  سلام من چند ماه اسنپ کار نکردم الان خاستم فعلا ش کنم

 50. ابراهیم تاج آبادی

  باسلام اینجانب حساب کاربری مسدودوچندروزی هست خواهشمند هستم اقدام بفرماید دم عیدهست مشکل دارم اقدام بفرماید

 51. ابراهیم تاج آبادی

  باسلام اینجانب حساب کاربری محدودند چندروزی هست خواهشمند هستم اقدام بفرماید دم عیدهست مشکل دارم اقدام بفرماید

 52. نادر صدیق

  سلام بنده ۳روز هست که مسدود شدم مدارک هم فرستادم ولی هیچ کاری انجام نشده دم عیدی به مشکل افتادم خواهشمندم اقدام فرمایید تشکر

 53. رضا میرزاخانی نافچی

  سلام حساب کاربریم مسدودخ از چهار شنبه تا حالا تماس میگیرم میگه مدارک تکمیل نیست یه لار دیگه میگه تو ازمون شرکت کن یه بار دیگه میگه ۴۸ساعت دیگه وصل یه بار میگه ۹۹۰به ۱۰۰۰۵۵۰بفرست فرم تکمیل کن وصل میشه والا نمیدونم چرا اینجوری میکنن من تموم کارا رو کردم باز وصل نیست

 54. محمد خیری فرد

  سلام
  عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 1 =