حسابدار روزت مبارک

()

حسابداری از حرفه‌های پر حساسی هست و مثل طراحی سایت وردپرس نیاز به دقت، تمرکز و هوش بالایی دارد.

تبریک 15 آذر ماه روز حسابدار

حسابرسی به نوعی با عنوان زبان تجارت شناخته شده است شغل حسابداری است. این شغل در به موفقیت رسیدن یک شرکت نقش بسیار با اهمیت‌و حیاتی دارد. چراکه اکثر شغل‌ها و کارها بدون داشتن حسابدار مورد اعتماد با شکست مواجه شده‌اند. بنابراین لازمه یک پیشرفت چشمگیر در یک حرفه وجود افرادِ قَدَر و کاردان هست.

حسابدار

حسابداران از هیچ چیز نمی‌ترسند!

انقدر با تعصب هستند که نمی‌گذارند قانونی شدن ضمانت اجرایی لطمه‌ای به جایگاه حرفه‌ای آنان بزند. آنقدر اطلاعات به روزی دارند که نمی‌گذارند هیچ نوع بخشنامه‌ای از جلوی چشمان تیزبین آنها عبور کند. به اندازه‌ای جسارت دارند که حاضرند برای پیشبرد تجربیات خود شده، چند سال رایگان کار انجام دهند. خیلی پرستیژ کاری درست دارند که حاضر نیستند، بصورت اپراتوری با هر نوع حقوق بی‌ارزش مشغول به کار شوند.

از بس ثروتمند هستند که نیازی به انجام پروژه‌هایی که بوی دردسر می‌دهد، داشته باشند. بس که شهامت دارند که اگر اشتباهی هم از جانب آنها سر بزند بر گردن شخص و یا رویدادی نیاندازند. انقدر افراد با احساسی هستند که برای عزیزان خود وقت کافی می‌گذارند و آنها را فدای کار خود نمی‌کنند. به قدری با دقت هستند، که در سال‌های آتی آماده پاسخگویی به تمامی نیازهای مالیاتی مودیان خواهند بود.

حسابدار باهوش

آنها  باهوش  هستند

خیلی باهوش هستند اگر هم می‌بینید صرفا به حقوق کارمندی بسنده نمی‌کنند. تا خیلی سریع کار مستقلی داشته باشند. پرتحرک هستند که نمی‌گذارند بی‌تحرکی، بدخوردن غذا باعث بیمار شدن و از کارافتادگی آنان شود. خوش تیپ هستن که اگر وارد جلسه‌ای شوند همه حضار محو تیپ و عطر و بوی انان می‌شوند. مشکل پسند هستند که شاید ماشین‌های تولید داخل نتواند رکاب خوبی برایشان داشته باشد.‌ از بس با انصاف هستند که به هیچ وجه دستمزد نجومی و نامربوط از افراد یا از شرکت‌ها دریافت نمی‌کنند.

انقدر باغیرت هستند که اگر همه گفتند ما کارمند نمی‌خواهیم تازه با لبخند می‌گویند پس خداروشکر که به کارهامون می‌رسیم. هدفمند هستند که می‌دانند اگر حالا این کار را انجام می‌دهند صرفاً برای رسیدن به هدف اصلی خود هستند. در موفقیت عجول هستند که حاضر نیستند ثانیه‌ای از وقت خود را بیهوده هدر دهند. با ادب هستند که  وقتی در محفلی شروع به صحبت می‌کنند همه از نحوه صحبت کردن آنها فقط لذت میبرند.

روابط عمومی بالایی دارند که کافیست میدانی به انها بدهید در عین ناباوری می‌توانند پروژه را در چند دقیقه جذب کنند. اصالت ایرانی هستند که حتی با حقوق بالا در دیگر کشورها، افتخار می‌کنند در کشور ایران بهترین خدمات مالی و مالیاتی را ارائه کنند. با انگیزه هستند که اگر به انها بگویید کار نیست با عصابنیت به شما پاسخ می‌دهند شما بی‌عرضه اید. به شدت  بلندپرواز هستند که اگر چند دقیقه با انها در دل کنید انرژی شما ۵ برابر می‌شود. و…

حسابدار پرمشغله

درباره نویسنده مقاله: محمدحیدری

این مقاله اوایل وب‌سایت فنی‌ها توسط خودم ایجاد شد که از شغل حسابداری فاصله گرفتم. شروع به‌بازاریابی و تبلیغات وطراحی سایت به صورت شب روز تلاش و کوشش پرداختم. و حالا بعد از گذشت سه سال این مقاله را ویرایش کردم وبا افتخار می‌گویم. که سایت فنی‌ها، تبدیل‌به یکی‌از  سایت‌های باقدرتِ تبلیغاتی، بازاریابی‌و فنی خدماتی در استان البرز ودر کشور عزیزم ایران شده است.

در گول می‌توانید سرچ کنید: ثبت تبلیغ در کرج یا آموزش رایگان وردپرس و یا ثبت نام اسنپ تپسی خودتان متوجه می‌شوید.

حسابدار خدماتی تبلیغاتی
شروع کار خدماتی تبلیغاتی فنی‌ها دراستان البرز درمرکز کرج فردیس

و برای اینکه یک وب‌سایت خوب داشته باشید مقاله‌های هاستینگ وطن دیتا را بخوانید و دامنه و هاست را از وطن دیتا تهیه کنید.

5/5 – (1 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵