پشتیبانی مسدودی تپسی

ثبت نام غیرحضوری تپسی نصب فوری

()

اگر به توسطِ ما ثبت نام غیرحضوری تپسی، یا در اسنپ ثبت‌نام کنید، ثبت نام بصورت کاملاً رایگان با جایزه و پاداش اولیه و هم آموزش‌ها بصورت رایگان ارائه می‌شود. همچنین برای رانندگان مسدودی اسنپی هم کمک می‌کنیم که رفع مسدودی بشوند. 09903726482

بلکه تا زمانی که همزمان با تپسی یا اسنپ کار می‌کنید، در برخی از موارد پشتیبانی هم به عهدهء ما خواهد بود. ثبت نام راننده تپسی با سایت بازاریابی ما خیلی به نفع‌تان خواهد بود. تجربه نشان داده است، رانندگانی که ثبت نام غیرحضوری تپسی را به توسط ما فنی‌ها انجام دادند، برایشان سود خوبی داده است.

دریافت سفر با مبلغ بالاتر

جهت دریافت سفر با مبلغ و کرایه بالاتر چکار باید کرد؟ برای مثال: راننده‌ای در تپسی یا اسنپ در حال کارکردن است و مشکلاتی از قبیل نرم‌افزاری در برنامه دارد یا درخواست سفرهای با مبلغ کم برایش ارسال می‌شود.

در این مواقع، ما تلاش می‌کنیم که راننده را کاملا از طریق تلفنی با برنامه و نحوه استفاده از آنها آشنا کنیم. وتجربه کارکرد چندین ساله‌ء خود را در اختیار راننده قرار دهیم. این در مواقعی امکان خواهد داشت که ثبت نام غیرحضوری تپسی را با ما انجام داده باشید.

در صورت ثبت نام راننده تپسی و فعال شدن حساب کاربری خود به توسطِ خودتان از داخل سایت‌های مربوط به شرکت‌ها، به غیر از سایت بازاریابی ما، هیچ آموزشی ارائه داده نمی‌شود. “اگربه توسط‌ ما ثبت‌نام نکردید، آموزش، راهنمایی و پشتیبانی نمی‌دهیم.”

مزایای ثبت نام آنلاین تپسی

ثبت نام انلاین تپسی چه مزایایی دارد؟ همانطور که در پاراگراف بالا به آن اشاره کردیم، نحوه دریافت پاداش‌های راننده تپسی، توسط شخصی که شما را ثبت‌نام می‌کند، به شما توضیح داده می‌شود. یک موضوع مهم‌تری هم در ثبت‌نام بصورت آنلاین وجود دارد که آموزش استفاده از برنامه رانندگان هست.

یعنی اگر رانندگان توسط ربات‌های ثبت‌نامی شرکت ثبت‌نام کنند، از مزایای ثبت‌نام آنلاین خیلی کمتر از آنهایی که با شخص بازاریاب اینترنتی ثبت‌نام می‌کنند، را دارند. بطور مثال؛ راننده‌ها گوشی‌های گوناگونی دارند که در ربات ثبت‌نام کننده تعریف نشده است. و ربات نمی‌تواند کمکی در راه‌اندازی اولیه به راننده کمک کند.

شرایط ثبت نام غیرحضوری تپسی راننده

در کمتر از ۱۰ دقیقه فقط بایک تماس، فعال شوید و از مزایای بی‌نظیرش استفاده کنید. ثبت نام انلاین تپسی فقط با  شماره‌تلفن‌های زیر انجام می‌پذیرد. پشتیبانی بعداز ثبت‌نام مهمترین کاریست که ما فنی‌ها برای راننده‌های جدیدی که با ما ثبت نام غیرحضوری تپسی کرده‌اند، درنظر گرفتیم. به شرطی که به توسط ما فنی‌های تپسی در برنامه تپسی راننده ثبت‌نام کرده باشید.

ثبت نام غیرحضوری تپسی
ثبت نام راننده تپسی بصورت آنلاین برای رانندگان تمامی شهرهای کشور با پشتیبانی آنلاین انجام می‌شود.

ایرانسلی‌ها 09355270498 همراه‌اولی‌ها 09903726482 اول باشماره‌ تلفن‌های بالا مربوط به کارشناسان بطور مستقیم تماس بگیرید. سپس با راه‌های ارتباطی راحت که مورد پسند خودتان است، مدارک خواسته‌شده را ارسال کنید. و خیلی راحت و آسان ثبت نام انلاین تپسی شوید.

مراحل ثبت نام تپسی

جهت ثبت نام انلاین تپسی راننده، حتماً نیاز نیست مراحل پیچیده‌یِ ثبت نام در داخل سایت تپسی را انجام دهید. روزها منتظر تماس از سوی اپراتور‌های مربوطه شوید. که در نهایت هم برایتان پیامک غیرفعالی نقص مدارک ارسال شود و بازهم مجدد همین کار را تکرار کنید، این کاملا به ضرر شما خواهد بود. ثبت نام غیرحضوری تپسی را فوری تایید می‌کنیم.

پس سعی کنید از طریق راهنمایی‌های ما ثبت نام انلاین تپسی را انجام دهید. و به‌راحتی و سریع فعالیت خود را بدون اختلال با تاکسی‌های اینترنتی دیگر، شروع کنید. که از نحوه کارکرد برنامه و گرفتن جایزه و پادش‌ها در برنامه جدید، آگاهی کامل پیدا کنید.

نحوه احراز هویت فیلم تپسی

فیلم احراز هویت ثبت نام انلاین تپسی

فیلم احراز هویت تپسی را در لینک بالا را مشاهده کنید. و طبق مراحل گفته شده در فیلم و یا راحت‌تر از آن با گفتن نام و نام خانوادگی” می‌خوام تپسی ثبت کنم و قوانینُ قبول دارم، “هم می‌توانید ضبط کنید.

حتی اگر کارت ملی و یا گواهینامه‌ی‌تان در دسترس‌تان نبود، با شناسنامه عکس‌دار یا کارت ملی قدیمی هم می‌شود. احراز هویت آسان را انجام دهید. توجه کنید که قبل از ضبط ویدیو لوازم شخصی از قبیل؛ کلاه، زنجیر، ماسک، عینک آفتابی و یا تتو اگر دارید، در فیلم احراز هویت تپسی دیده نشوند.

مسیریابی سخن‌گو در تپسی

اپلیکیشن تپسی سفیران، جدیداً در آپدیت جدید مسیریابی سخن‌گو داخل برنامه را راه‌اندازی کرده است. مسیریابی سخن‌گو در داخل برنامه‌های تاکسی اینترنتی مزایای خوبی دارد. در اینجا بطور مثال به چند نکته اشاره می‌شود.

 • صرفه‌جویی در مصرف اینترنت تلفن همراه.
 • در استفاده از باطری گوشی صرفه‌جویی می‌شود.
 • در حین رانندگی، راننده نیازی به سویچ کردن از برنامه به برنامه مسیریاب دیگری را ندارد.
 • کاهش حجم در برنامه‌های نصب شده در تلفن همراه راننده.
 • اجرا شدن دقیق نقطه مکان در نقشه برای مسافر و راننده تپسی.
 • گرفتن سفر لاین در تپسی را راحت کرده است.

پس رانندگان تپسی با وجود راه‌اندازی نقشه سخن‌گوی داخل برنامه تپسی دیگر نیازی به نصب برنامه‌هایی از قبیل نشان یا بلد را ندارند.

ثبت نام انلاین تپسی و اسنپ، دریافت پاداش

متاسفانه تعدادی از راننده‌ها فقط با شنیده‌هایشان از دوستان و آشنایان خود، خیلی راحت جَوّ گیر می‌شوند و توسط سایت مستقیم شرکت‌ها یا طرح معرفی راننده‌به‌راننده و غیره، در شرکت‌های اسنپ و تپسی ثبت نام را انجام می‌دهند.

این افراد، وقتی با مشکلاتی از قبیل مسدودی، کسر اعتبار، امتیاز، نگرفتن سهمیه بنزین و عدم دریافت پاداش، مشکلات نرم افزاری گوشی موبایل‌شان و غیره، مواجه می‌شوند.

ثبت نام راننده تپسی کارکرد هم‌زمان با اسنپ
ثبت نام راننده تپسی کارکرد هم‌زمان با اسنپ هم امکان‌پذیر است

کارکردن هم‌زمان تپسی با اسنپ

بسیاری از راننده‌هایی که در اسنپ فعال هستند، سوال می‌کنند که آیا کارکردن هم‌زمان تپسی با اسنپ امکان‌پذیراست؟ درجواب این دوستان باید بگوئیم که بله کارکردن هم‌زمان اسنپ با تپسی کاملاً درست اجرا می‌شود.

یک فیلم کوتاه برای کارکردن هر دو برنامه تهیه کردیم که از لینک پایین می‌توانید مشاهده کنید. باید به این نکته اشاره کنم که نه‌تنها کارکردن با هر دو برنامه اسنپ و تپسی مشکلی ایجاد نمی‌کند، بلکه به نفع راننده‌ها هم هست.

درفیلم زیر همانطور که مشاهده می‌کنید، یک راننده بصورت هم‌زمان درحال رسد کردن کرایه‌های بیشتر است. هرکدام از برنامه‌ها درآن لحظه کرایه بیشتر و مسافت کمتری را نسبت به آن یکی داشته باشد، راننده، درخواست را می‌پذیرد.

فیلم کارکرد هم‌زمان تپسی اسنپ

فرق ثبت‌نام باربات شرکت یا با بازاریابی ما

فرقی ندارد که شما رانندگان عزیز با سایت مستقیم اسنپ یا سایت مستقیم تپسی، ثبت‌نام کرده باشید. یا با بازاریاب‌های دیگر میدانی یا خیابانی و یا با قوم و خویش خودتان که راننده هست، ثبت نام کرده باشید،. هیچ گونه توقع از ما نداشته باشید که پشتیبان شما باشیم. ما در محل میدانی ثبت‌نام، تلفنی و اینترنتی، فقط مسئول پاسخگویی به ثبت نامی‌هایِ خودمان در فنی‌ها هستیم. و تا زمانی که راننده‌ها بخواهند، پشتیبان‌شان خواهیم بود.

منافع ثبت‌نام تپسی اسنپ برایمان چیست؟ چرا ثبت نام غیرحضوری تپسی را انجام می‌دهیم؟ از نظر اینکه اگر ما شما را ثبت نام کرده باشیم ذینفع بوده‌ایم. چون پورسانت بازاریابی از شرکت‌های ذکر شده دریافت کرده‌ایم. پس نگران هیچ چیز نباشید. اگر شما را ما ثبت نام کنیم، پشتیبان شما در هر دو برنامه تپسی و اسنپ خواهیم بود. تازمانی که شما کارکردن هر دو برنامه تپسی و اسنپ را بصورت کامل آموزش ببینید.

تسهیلات ثبت نام تپسی برای رانندگان تاکسی اینترنتی

رانندگان “سفیران” به‌عنوان همکاران تپسی، جایگاه ویژه‌‌ای  برای شرکت دارند. ثبت نام غیرحضوری تپسی را با ما انجام دهید. به همین‌ دلیل مزایا و تسهیلات مختلفی برای شما رانندگان در نظر گرفته شده است.

وقتی یک راننده ثبت نام انلاین تپسی را در پیام‌رسان با شخص بازاریاب انجام می‌دهد. تا زمانی که برنامه را بصورت کامل یاد بگیرد، شخص ثبت‌نام کننده به راننده ثبت‌نام شده تمامی محتوای کار تپسی را به رایگان آموزش خواهد داد.

بطورمثال؛ در عکس زیر مشاهده می‌کنید که برنامه تپسی از راننده می‌خواهد تخته گاز برود! آیا این درست است؟ جواب را بعد از ثبت نام شما بصورت کامل توضیح خواهیم داد.

ثبت نام غیرحضوری تپسی ثبت نام انلاین تپسی تخته گاز رفتن
تخته گاز رفتن تپسی راننده در برنامه سفیران

کسب درآمد روزانه از تپسی و اسنپ، پایدار و بدون محدودیت

 • امکان تسویه‌‌ی اعتبار در هر ساعت از شبانه‌ روز
 • طرح‌‌های تشویقی، ماموریت‌‌ها‌، پاداش و اعطای وام‌‌های  قرض‌‌الحسنه به‌ طور دوره‌‌ای.
 • نمایش مکان‌‌های پردرخواست در اپلیکیشن و دریافت سفرهای طلایی.
 • گردونه شانس با انجام حتی یک سفر از تپسی.
 • تضمین امنیت و پشتیبانی رانندگان

پشتیبانی ۲۴ساعته گویا و تماس با اپراتور در حین انجام سفر بصورت تلفنی. امکانات امنیت سفر شامل تماس اضطراری با واحد امنیت و پشتیبانی۲۴ساعته تیم امنیت.

ثبت نام راننده تپسی با بنزین
سهمیه بنزین تپسی توسط سایت سماس ثبت نام راننده تپسی

ثبت نام راننده تپسی با سهمیه بنزین

اول نمایش میزان پیمایش ماهانه درون اپلیکیشن برای ثبت نام راننده تپسی نمایش داده می‌شود. بعد محاسبه‌‌یِ مسافت طی شده تا مسافر در پیمایش هر یک سفر انجام می‌دهند.

رانندگان تپسی میزان حداقل پیمایش در هر دوره یک ماهه کمتر از ۲۰۰کیلومتر نباید باشد و حداکثر پیمایش در هر ماه بیشتر از ۳۰۰۰کیلومتر باشد، یعنی در تمامی تاکسی‌های اینترنتی فقط تا سقف پیمایش ۳۰۰۰کیلومتر در ماه سهمیه بنزین تعلق می‌گیرد.

استفاده از مزایای باشگاه رانندگان در ثبت نام انلاین تپسی

اولین تخفیف روی خدمات خودرو مانند بیمه، سرویس‌های دوره‌ای، خرید لاستیک، خرید گوشی‌های مختلف وغیره را دارد. دومین تخفیف برای راننده‌ها روی خدمات رفاهی مانند؛ وام قرض‌الحسنه، خدمات درمانی، خرید اقساطی اجناس مربوطه وغیره، اجرا می‌شود. طرحی جدید برای راننده‌های تپسی فراهم شده که تپسی گاراژ نام دارد. که پیام‌هایی از قبیل تعمیرات خودرو و خرید لوازم مصرفی تعمیراتی پر استعلاک خودرو در تپسی‌گاراژ در لوکیشن نزدیک منزل با تعمیرات فنی خودرو به راننده تپسی  معرفی می‌شود.

تپسی گاراژ: ثبت نام راننده تپسی با مزایای تپسی گاراژ  به عنوان مثال: تعویض روغن که در سال ۱۴۰۲ کمتر از ۶۰۰ هزار تومان برای روغن 20، 50 خودروهای معمولی مثل پراید وغیره نمی‌شود، در تپسی گاراژ  با ۴۰۰ هزار تومان عرضه میشود و یا همچنین گاز کولر را ۴۰۰هزار تومان شارژ می‌کنند.

خرید کد اعتبار از پاداش اولیه تپسی و اسنپ

کد اعتبار پاداش اولیه اسنپ و تپسی امکان استفاده از تخفیف یک تا ده درصدی سفر با تپسی را برای کاربران، کسب و کارها و سازمان‌ ها فراهم می‌کند. تنها با صرف چند دقیقه می‌توانید این کد را تهیه کنید. تا هزینه سفرهایتان با تپسی را کاهش دهید. یا آن را در اختیار کارکنان و مشتریانتان بگذارید.

این امکان در برنامه یا اپلیکیشن مسافر هم فعال است. مسافران تپسی هرچقدر بیشتر از اپلیکیشن تپسی سفر بگیرند، تخفیف‌های بیشتری برایشان اعمال می‌شود. البته لازم به ذکر است، در حال حاظر مسافران برای دریافت کدهای تخفیف از هر دو برنامه اسنپ و تپسی استفاده می‌کنند.

ثبت نام غیرحضوری تپسی
تپسی گاراژ برای ثبت نام راننده تپسی تخفیف ویژه دارد

لاستیک خود را پایین‌تر از نرخ دولتی تعویض کنید

سفیران عزیز تپسی در همه شهرهای ایران. تپسی با همکاری شرکت لاستیک کویر و بارز، طرح خرید لاستیک بارز، پایین‌تر از نرخ دولتی را برای شما سفیران درنظر گرفته است.

اولویت ارایه لاستیک با قیمت پایین‌تر، با سفیرانی است که زودتر ثبت نام کنند. برای ثبت نام آنلاین و استفاده از این طرح لینک زیر را لمس کرده و اطلاعات خود را وارد کنید. تخفیف خرید لاستیک بارز لاستیک نقش بسیار مهمی در ایمنی خودرو دارد.

همچنین استفاده از لاستیک مناسب موجب بهبود عملکرد و  بهینه‌ سازی مصرف سوخت خودرو می‌شود. کیلومتر تعویض لاستیک وابسته به کیفیت لاستیک و نوع رانندگی از ۵۰ هزار کیلومتر تا ۸۰ هزار کیلومتر متغیر است.

استاندارد سایز لاستیک‌ها چقدر هستند

سایز لاستیک با سه عدد مشخص می‌‌شود. به عنوان مثال؛ سایز استاندارد لاستیک پراید ۱۳/۶۵/۱۶۵است. که عدد اول قطر رینگ به اینچ، عدد دوم درصد طول فاق لاستیک به پهنای آن هست. و عدد سوم طول پهنای لاستیک در واحد میلی‌متر است. همچنین سال و هفته تولید لاستیک در قسمت فاق درج می‌شود که لازم است در زمان خرید توجه کافی به آنها داشته باشیم.

ثبت نام راننده‌های تپسی در بورس

راننده عزیز، به جهت ثبت نام انلاین تپسی برای اولین بار با شماره 09355270498 تماس بگیرید. ثبت نام راننده‌های تپسی را بصورت آنلاین و بدون هزینه انجام می‌دهیم. ثبت نام راننده تپسی باما. کارکردن باشما. معمولا در هر کسب وکاری “تجربه” حرف اول را می‌زند. مطمئن باشید که ما تجربه زیادی در زمینه ثبت نام و نحوه کارکردن با این چنین برنامه‌ها را داریم.

دقیقاً انگیزه‌ ورود تپسی به بورس از کجا شروع شد؟ تغییر قوانین حسابداری و IFRS15 در خرداد 1398 شرایط ورود استارتاپ‌ها به بورس هموارترشد. و با توجه به راهبردهای تپسی برای ورود به بورس، پس از این تغییر در قوانین تپسی حسابرسی ویژه شد. تا مشخص شود آیا شیوه‌ی حسابداری این شرکت با IFRS15 مطابقت دارد.

صمدزاده گفت: “قبل از پذیرش، مدارکی همچون امیدنامه را باید به شرکت فرابورس ارائه می‌کردیم و طی آن یک نامه‌ی پذیرش با قید شروط و تعهدات از سازمان بورس دریافت کردیم. از طرفی چون با پذیرش اولین استارتاپ، استارتاپ‌های دیگر نیز تمایل ورود با بورس را پیدا می‌کردند، یک سری قوانین باید برای آن تعریف می‌شد که چارچوب کلی برای پذیرش استارتاپ‌ها به بورس باشد. این سیاست‌گذاری‎ها از زمستان ۹۹ آغاز شد و تا پذیرش تپسی در بورس طول کشید که البته مواردی از این دست در نامه‌ی پذیرش نیز وجود داشت.

جریمه بدحجابی مسافران به حساب رانندگان اسنپ و تپسی

به گزارش تجارت‌نیوز، لایحه حمایت از عفاف و حجاب، لایحه‌ای پیشنهادی از سوی قوه‌ قضائیه بوده که پس از انجام اصلاحاتی توسط دولت به مجلس شورای اسلامی داده شد. در این لایحه بجای استفاده از روش‌های پیشین مقابله با بد حجابی که توسط آمرین قضایی مانند پلیس انجام می‌شد، از فناوری‌های نوین مانند استفاده از دوربین‌های تشخیص پلاک و چهره برای جریمه بدحجابی استفاده می‌شود و اشخاص در صورت عدم رعایت قوانین نوشته شده در لایحه، در ابتدا تذکر می‌گیرند و پس از آن جریمه نقدی می‌شوند.

متن ماده مربوط به رانندگان تاکسی‌های اینترنتی: «ماده ۵۴- هرکس در حال رانندگی با وسایل نقلیه موتوری مرتکب بی‌عفتی، کشف حجاب، بی‌حجابی یا بدپوششی شود یا فردی سوار کرده که مرتکب جرائم مذکور شود، توسط پلیس راهنمایی و رانندگی پنج میلیون ریال جریمه می‌شود. همچنین صدور برگ جریمه برای وسیله نقلیه مذکور نافی اعمال مجازات‌های مقرر برای مرتکب نیست. حکم این ماده در خصوص تاکسی‌ها و مسافر بر‌های اینترنتی نیز جاری می‌شود.»

مشکلات رانندگان تپسی و اسنپ

فشار چندجانبه بر تاکسی‌های اینترنتی در ثبت نام راننده تپسی: ازشروع سال جدید تاکنون به گفته رانندگان تاکسی‌های اینترنتی با مشکلاتی فراوانی مانند واریز نشدن سهمیه بنزین، کمیسیون بالا، کرایه کم دست و پنجه نرم کرده‌اند که بسیاری از آنان به دلیل همین مشکلات شغل‌شان را رها کرده‌ و یا در حال رها کردن هستند. اگر قوانین لایحه عفاف و حجاب تصویب شود و جریمه بدحجابی به حساب رانندگان تاکسی‌های اینترنتی نوشته شود احتمالا تعداد افرادی که این شغل را رها می‌کنند بیبشتر و بیشتر شود.

بدحجابی رانندگان یا مسافران تاکسی‌ها چگونه ثبت می‌شود؟ به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از تسنیم، سردار محمدحسین حمیدی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره رصد موارد کشف حجاب توسط دوربین‌های ثبت تخلفات و جرایم رانندگی که در سطح شهر وجود دارند، اظهار کرد: بله تمامی سامانه‌هایی که در سطح شهر کار می‌کنند، بهره‌برداری‌های چند منظوره دارند و هر اطلاعاتی را در خود ذخیره می‌کنند.

وی افزود: البته دوربین‌های نظارتی که در سطح شهر وجود دارد را شهرداری تهیه کرده است و مسئولیت نگه داشتن آنها هم با شهرداری است، اما این دوربین‌ها بانک‌های اطلاعاتی مختلفی دارند که هر نهاد و سازمان می‌تواند اطلاعات مربوط به خود را از این بانک‌ها استخراج کند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ یادآور شد: پلیس راهنمایی و رانندگی داده‌های مربوط به حوزه ترافیک را از این دوربین‌ها بهره‌برداری می‌کند و بخش‌های دیگر هم اطلاعاتی که مورد نیاز دارند را برداشت می‌کنند.

سرویس بین شهری تپسی برای کدام شهرها فعال است؟

نکته مهم: سفرهای از تهران به کرج و بالعکس جزو سفرهای بین شهری محسوب نمی‌شوند. مسافران تپسی می‌توانند، در مسیرهای شهرهای مشخص‌شده زیر، درخواست تپسی دهند. همچنین راننده‌گان هم می‌توانند در بسیاری از شهرهای زیر ثبت نام غیرحضوری تپسی را به توسط ما انجام دهند.

بعد از نصب برنامه تپسی: نام شهر مبدا، در اول هر پاراگراف هست و بقیه پاراگراف مقصد هستند.

تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، چهارمحال و بختیاری، زنجان، سمنان، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه،گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان، یزد.

البرز تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، چهارمحال و بختیاری، زنجان، سمنان، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان، یزد.

اصفهان تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، زنجان، سمنان، فارس، قزوین، قم، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان، یزد.

بجنورد خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، سمنان، گلستان، مازندران.

مشهد خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، سمنان، سیستان و بلوچستان، گلستان، مازندران، یزد.

نیشابور خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، کرمان، یزد.

سبزوار خراسان جنوبی، خراسان شمالی، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان، کرمان، یزد.

تبریز تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، ایلام، زنجان، قزوین، قم، کردستان، گیلان، همدان.

ارومیه تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، ایلام، زنجان، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، لرستان، همدان.

اردبیل تهران، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، قم، کردستان، گیلان، مازندران، همدان.

اهواز اصفهان، ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، فارس، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، همدان.

زنجان تهران، البرز، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، ایلام، چهارمحال و بختیاری، زنجان، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان.

شیراز اصفهان، ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، فارس، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، هرمزگان، یزد.

قزوین تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان.

قم تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد.

کرمان اصفهان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، هرمزگان، یزد.

کرمانشاه تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان غربی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، لرستان، مرکزی، همدان.

گرگان تهران، البرز، خراسان شمالی، خراسان رضوی، سمنان، قزوین، قم، گلستان، مازندران.

رشت تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، سمنان، قزوین، قم، کردستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان.

خرم‌آباد تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان غربی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، زنجان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مرکزی، همدان.

مازندران تهران، البرز، اصفهان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، اردبیل، زنجان، سمنان، قزوین، قم، گلستان، گیلان، مازندران، مرکزی، همدان.

اراک تهران، البرز، اصفهان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، زنجان، سمنان، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد.

همدان تهران، البرز، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، ایلام، چهارمحال و بختیاری، زنجان، سمنان، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان.

یزد تهران، البرز، اصفهان، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قم، کرمان، مرکزی، هرمزگان، یزد.

5/5 – (5 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

6 پاسخ به “ثبت نام غیرحضوری تپسی نصب فوری”

 1. ناشناس

  نقشه آنلاین تپسی بصورت صوتی شد.

 2. سلام انشالا بزودی راه اندازی میشه

 3. مهرداد شفیعی

  با سلام چرا در شهرستان بهبهان از توابع خوزستان تاکسی تپسی رااندازی نمیشه

 4. امین احمدی

  سلام و وقت بخیردوستان جهت ثبتنام همراه باپاداش و مزایا کدملی و اسم وفامیلی خودرا برای بنده پیامک نمائیدویا تماس حاصل فرمائید باتشکر کارشناس احمدی 09903726482

 5. آیدین

  سلام و ارادتمند جناب حیدری بزرگوار با اجازه شما اگر دوستانی که سمت هفت جوی شهریار و محمد شهر و مشکین دشت و … هستن د. خدمتشون باشیم 09355270498

 6. امیرعباس تجلی

  دوستان باثبت نام درتپسی از طرحهای تشویقی وباشگاه رانندگان برای خریدلاستیک، لنت، روغن ماشین، ودیگرملزومات ماشین باتخفیف ویژه ویژه بهرمند شوید درضمن وسایل دیجیتال از انواع گوشی تبلت اپل واچ باتخفیف ویژه برخوردارشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + شانزده =