ثبت نام تپسی اسنپ برگه سبز

()

ثبت نام بدون کارت ماشین را به ما کارشناسان بسپارید، در کمتر از ۵ دقیقه با برگه سبز یا با برگه کمپانی ماشین  شما را ثبت خواهیم کرد. خودتان تپسی اسنپ برگه سبز را ثبت نکنید، چون به مشکل  برمی‌خورید، اینکار را به ما بسپارید که با خیالت راحت کارهای مربوط به ثبت نام شما را انجام دهیم و تا وقتی که با خودروهای اینترنتی درحال کارکردن تمام‌وقت و یا کارکردن نیمه‌وقت هستید، پشتیبان شما خواهیم بود.

نحوه ثبت نام در تپسی و اسنپ بدون کارت ماشین

 

تپسی اسنپ برگه سبز
ثبت نام تپسی اسنپ با برگه سبز خودرو یا موتور

در اینجا امکان گرفتن پاداش از اسنپ و تپسی برای راننده‌هایی که تا حالا ثبت نام نکردند، وجود دارد 

ارتباط گرفتن با تلفن 09903726482

بعد از هماهنگی با تلفن بالا در شبکه‌ی اجتماعی گفته شده مثل  روبیکا یا پیام‌رسان بله که امکان فیلم احراز هویت پرحجم وجود دارد. یا در چت پایین سمت چپ این صفحه که قابلیت آپلود فیلم فقط تا ۳ مگابایت وجود دارد، مدارک مورد نیاز در عکس پایین را برای کارشناس ثبت نام ارسال کنید. تا بصورت غیرحضوری در ثبتنام همزمان اسنپ تپسی بدون مراجعه به مراکز ثبت نام تپسی اسنپ برگه سبز برای شما ثبت شود.

تپسی اسنپ برگه سبز
ثبت نام با برگه سبز یا برگه کمپانی بجای کارت خودرو

در تپسی اسنپ برگه سبز به توسط ما بازاریاب‌های اینترنی

یا جهت ثبت نام تپسی اسنپ برگه سبز تماس بگیرید و به آدرس یا لینک اس ام اس شده به گوشی خود، از طرف ما رجوع کنید و در آنجا عکس برگه سبز خودرو را بفرستید. راننده‌های عزیز اگر خودرو سواری تازه خریدید و مایل هستید در تپسی اسنپ برگه سبز ثبت نام کنید، به خودتان سخت نگرید. مااین کار را برایتان خیلی زود در کمتر از ۵ دقیقه انجام می‌دهیم.

چون اگر خودتان اینکار را انجام دهید، بعد از اتمام آپلودها، بعد از چندروز معطلی، ریجکت (برگشت) داده خواهید شد. و باید مجدد بعد از ساعت‌ها بلکه چند روز بعد برایتان دوباره‌کاری بشود. زیرا بعد از تایید کارشناسان تپسی و اسنپ، حساب شما فعال خواهد شد.  پس اینکار را به ما بسپارید تا توسط ما کارشناسان، هم آموزش‌های افزایش درآمد داشته باشید و هم اینکه سریع تایید شوید و فعالیت خودتان را شروع کنید.

تپسی اسنپ برگه سبز کارت ماشین
کارت وسیله نقلیه جایگزین تمامی مدارک ماشین است

ثبت نام اسنپ تپسی بدون کارت خودرو

حتی برای شما رانندگان عزیزی که می‌خواهید بدون کارت خودرو که بالا مشاهده کردید، در اسنپ  تپسی ثبت نام کنید، با برگه کمپانی هم در شرکت‌های تپسی اسنپ فعالتان می‌کنیم،  مراحل ثبت نام با برگه کمپانی به همان صورت که در بالا گفته شد می‌باشد.

عکس زرد رنگی که در پایین این پاراگراف قرار دارد مربوط به برگه کمپانی یا همان فاکتور خرید خودرو از شرکت خودروساز است. که جایگزین خوبی بجای کارت ماشین و سند اصلی ماشین که شناسنامه خودرو یا وسیله نقلیه و عموماً  (برگه سبز) هم نام گرفته هست.

خوشبختانه ثبت نام در تاکسی‌های اینترنتی این امکان وجود دارد که با برگه کمپانی هم ثبت نام را انجام داد. ولی اینکار نیاز به تخصص و تجربه دارد که باید درست اصولی انجام شود. چون همه برگه کمپانی‌ها مثل همدیگر نیستند، مثلا یکی پلاک خودرو درج نشده است و یا یکی دیگر شماره شناسه خودرو یا وسیله نقلیه ثبت نشده است.

تپسی اسنپ برگه سبز
تپسی و اسنپ با برگه سبز و با برگه کمپانی توسط ما امکان ثبت نام وجود دارد

سند کمپانی خودرو دقیقاً چیست؟

همانطور که در عکس بالا مشاهده کردید، این برگه در واقع سند قطعی ماشین است. لازم به ذکر است که سند کمپانی ماشین را نباید با برگ سبز ماشین اشتباه گرفت. برگ سبز خودرو هنگام پلاک شدن ماشین از طرف نیروی انتظامی به دارنده ماشین داده می‌شود. و در اصل سندمالکیت پلاک خودرو است. در حالی که سند کمپانی خودرو را قوه قضائیه صادر می‌کند، از نگاه قانون، سند خودروی شما به حساب می‌آید.

به همین دلیل نیز مفقود شدن سند قطعی خودرو بسیار موضوع حساسی است. گرفتن سند کمپانی المثنی نیاز مراحل قانونی ویژه‌ای مثل به روزنامه کثیرالنتشار دادن دارد. در تاکسی اینترنتی دیگر همچون ماکسیم هم این امکان هست که با برگه سبز و برگه کمپانی راننده فعال شوید.

برای کار کردن نیمه وقت با تاکسی‌های اینترنتی از خودت   سبقت می‌گیری!

5/5 – (1 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + ده =