تعمیر جاروبرقی فردیس

()

پیش از اقدام هر کاری برای تعمیر جاروبرقی فردیس در کرج و اطراف به شماره های  09903726482  09355270498 پیامک دهید.

تعمیرات جارو برقی در فردیس کرج

تا اجرت کار قیمت قطعات و عیب یابی را انجام دهیم و بعد در صورت پذیرفتن شما آدرس محل منزل یا اداره در تعمیر جاروبرقی فردیس را ارسال کنید.

تعمیر جاروبرقی فردیس
تعمیر جاروبرقی فردیس و اطراف کرج درمنزل شما

تعمیر یا تعویض قطعات جاروبرقی

در تعمیر جاروبرقی فردیس در محله ارم هزینه قطعات به‌صورت جداگانه محاسبه می‌گردد و نیروی تعمیرکار موظف به ارائه فاکتور معتبر  به شما با گارانتی تعمیر یکساله می‌باشد.

در صورت عیب یابی (دست به آچار شدن متخصص) و پس از آن عدم توافق بین طرفین، متخصص مجاز به دریافت هزینه ۱۰۰/۰۰۰ تومانی تحت عنوان هزینه کارشناسی میباشد. اما اگر باهم توافق کردید، هیچ هزینه اضافی از قبیل کرایه ایاب و ذهاب یا عیب یابی دریافت نمی شود. با خیال راحت کار تعمیرات لوازم برقی در منزلتان را به ما بسپارید.

کارکرد انواع جارو برقی و تعمیر جاروبرقی فردیس

جاروبرقی دستگاهی است که توسط برق و توربین داخل و جلوی دینام، خلاء جزئی برای مکش گرد و غبار و خاک ایجاد می کند. برای این کار یک پمپ برای ایجاد خلاء و برای تمیز کردن کف ها استفاده می شود ، اما جاروبرقی می تواند سطوح دیگر را نیز تمیز کند. مثل کناره های دیوار ، مبل یا جاهایی در منزل که دست به آنجا نمی رسد.

آنچه که جاروبرقی به خود جمع می کند، به یک کیسه گرد یا یک سیکلون جمع آوری می شود و بعد از آن دفع می شود. امروزه اندازه ها و مدل های مختلفی از جاروبرقی وجود دارد که از انواع دستی ها که توسط باتری ها تغذیه می شوند و مدل های صنعتی که چند صد لیتر گرد و غبار را با استفاده از یک جاروبرقی که شکل یک کامیون است، برای تمیز کردن سطوح بزرگ یا حذف خاک آلوده، استفاده می شود، شامل می شوند.

تعمیر جاروبرقی فردیس

اختراع جاروبرقی

اولین جاروبرقی توسط شخصی به نام آیوز مک‌گافی اختراع گردید و در ۸ ژوئن ۱۸۶۹ این اختراع، در آمریکا به ثبت رسید. باوجوداین، برخی بر این باورند که سازندهٔ این دستگاه فردی آمریکایی به‌نام دنیل هس می‌باشد. جاروبرقی یک ماشین مدرن نیست (آغاز آن از قرن نوزدهم است)، و نیاز به آن از حدود 100 سال قبل در بین خانواده ها دیده می شود، اما امروزه بسیار پیشرفته تر از گذشته است و نیاز به نظافت از اهمیت بیشتری برخوردار است.

و بالتبع نیاز به جارو برقی های پیشرفته تر بیشتر احساس می شود. افرادی که جاروبرقی را به آنچه که امروز داریم، تبدیل کرده اند، که در واقع نوع و پس زمینه متفاوت از ظاهر خود دارند، برخی مهندسان طبیعی بودند و حتی بعضی از آنها سرایدار بودند. اما به کار خود ادامه دادند تا به مخترعان بزرگی تبدیل شوند.

تعمیر جاروبرقی فردیس
تعمیر جاروبرقی فردیس جدیدترین نوع دستگاه جارو سبک و راحت

اطلاعات جارو برقی جدید

در طول تاریخ، انواع مختلفی از جارو برقی ها وجود داشته است که دارای یک سری مشکلات بوده اند؛ ازجمله سر و صدای زیاد، بازده کم و قابلیت نظافت کمتر. اما تمامی آن ها به صورت مشابه کار می کردند. جاروبرقی ها یکی از محصولات ناشی از انقلاب صنعتی، (حالا به هر دلیلی)، هستند. یک راه حل برای برطرف کردن مشکلی از مشکلات به وجود آمده ناشی از انقلاب صنعتی، جارو برقی بوده است.

جهت سرویس و تعمیر جاروبرقی در محل خودتان با ارائه کننده سرویس خدمات فنی ماهان در شهرک ارم ارتباط بگیرید. و همچنین متخصصین هر نوع خدماتی هم میتوانند در خدمات فنی ماهان با صحبت با ما بصورت حضوری  استخدام شوند.

جدیدترین و راحت ترین جارو برقی

حالا دیگر مثل قبل نیست که دسته متصل به شلنگ را با خود به این ور و آن ور بکشیم. با پیشرفت تکنولوژی جارو برقی های هوشمند هم روانه بازار شدند. کار این نوع جاروبرقی ها بصورت هوشمند است که به توسط سنسورهایی که در قسمت جلوی دستگاه کار گذاشته شده است، آشغالها را تشخیص داده و خودش به سمت زباله راه میافتد و آن را جمع می کند. به توسط خدمات فنی ما در تعمیر جاروبرقی فردیس جدیدترین نوع دستگاه جاروبرقی سبک و راحت را مشاهده کردید. و نحوه کارکردش هم بصورت خلاصه توضیح داده شد.

5/5 – (1 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵


نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + یک =