تحلیل بازار بورس جهانی

()

اگر بخواهیم به تاریخچه بورس نگاه کنیم راحت می‌شود تحلیل بازار بورس جهانی انجام داد. می‌توانیم بگوییم که قدمت آن به  ۴۰۰ سال پیش و به بورس اوراق بهادار برمی‌گردد؛ اما امروزه حدود ۶۰ بازار بورس بزرگ در جهان وجود دارد که ورود به هریک می‌تواند  جذابیت‌ها و فرازو فرودهای مختص به خود را داشته باشد.

البته در حال حاضر به‌جای تالارهای بورس، تحلیل‌ها سرمایه‌گذاری‌ها در وب‌سایت‌ها انجام می‌شود که تحلیل‌گران یک سایتی را طراحی می‌کنند و در آنجا جذب سرمایه یا تبلیغات می‌کنند ما هم در اینجا می‌توانیم با آموزش رایگان وردپرس و طراحی سایت در خدمت تحلیل‌گران باشیم.

تحلیل بازار بورس جهانی
کندل تحلیل بازار بورس جهانی در داخل وب‌سایت

بررسی بورس جهانی

در این مقاله قصد داریم در مورد ورود به بازار بورس ارز جهانی بپردازیم. برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید. از ریسک سرمایه‌گذاری در بورس صحبت کنیم. حدود سه سال پیش در یک سایتی بنام یونیک فاینانس سرمایه‌گذاری کردیم که مدعی بود در بازار بورس جذب سرمایه می‌کند ولی حالا هیچ خبر جدیدی از بازگشت سرمایه‌هایمان وجود ندارد.

وب‌سایت یونیک فاینانس بصورت اتوترید کار می‌کرد و یک درگاه دریافت پرداخت با مسترکارت داشت. که کاربران و سرمایه‌گذارن باید از طریق داشتبود متصل به سایت یونیک فاینانس بنام پورتال پورتفلیو منجمنت، از طریق کد معرف وارد سایت می‌شدند و سرمایه گذاری می‌کردند.

تحلیل بازار بورس جهانی
تحلیل بازار بورس جهانی در ایران دیجیتال مارکتینگ

سرمایه گذاری در بورس

سرمایه‌ گذاری در بازار بورس جهانی به چه صورت انجام می‌گیرد؟ درباره بورس جهانی چه می‌دانید؟ با مطالعه درباره تاریخچه بورس سرمایه متوجه خواهید شد که این بازار قدمتی ۴۰۰ ساله دارد، بدین‌ صورت که مردم از گذشته تا الان جایِ مشخصی برای سرمایه‌گذاری داشته‌اند، اما در حال حاضر چیزی نزدیک به شصت بازار بورس گسترده و بزرگ در سراسر نقاط دنیا در حال فعالیت است. که ورود به هرکدام   از آنها اتفاقات پیرامون خود را دارد.

این بازارها می‌تواند برای برخی از افراد جذابیت داشته باشد و با استفاده از فراز و نشیب‌های آن سودآوری کنند. در ادامه قصد داریم درباره بورس جهانی و نحوه ورود به این بازار با شما صحبت کنیم؛ بنابراین اگر تا پایان مقاله همراه ما باشید، خواهید فهمید که چگونه می‌توان در بازار بورس اقدام به سرمایه‌گذاری کرد.

تحلیل بازار بورس جهانی
تحلیل بازار بورس جهانی در یونیک فاینانس بورس مشکوک

تحلیل بازار بورس جهانی با یونیک فاینانس

برمی‌گردم به پاراگراف اول این مقاله که نوشتم در یک سایتی به نام unique.finance شروع به سرمایه گذاری کردیم. آن وقت هیچ تحلیل بازار بورس جهانی نباید انجام می‌دادیم. چون قرار بود بصورت اتوماتیک انجام شود ‌و سودهایی را بصورت روزانه پرداخت کند.

همان موقع از طریق یکسری ابزارهای گوگل مثل کلود فلر یا گوگل اسکم ادوایزر و… تحقیقاتی کردم که هیچ مورد مشکوشی درآن نبود. حالا باگذشت سه سال از آن موضوع،   ابزار گوگل اسکم ادوایزر  آن را  مشکوک  به کلاهبرداری می‌داند ولی صد در صد کلاهبرداری یا اسکم نزده است.  حتی کانال تلگرامی ربات تلگرامی مربوط به این سایت هم هیچ برچسب اسکم یا کلاهبرداری به آن نزده است. در صورتی که در تلگرام، هر کانال یا رباتی بخواهد کوچک‌ترین خطا یا کلاهبرداری کند، تلگرام سریع به آن برچسب اسکم می‌زند.

تحلیل بازار بورس جهانی
تحلیل بازار بورس با گوشی ، تبلت و کامپیوتر

واقعیت بورس جهانی یونیک

ولی دیده‌ها و شنیده‌هایم در اینجا، برعکس است و افراد سایت‌ها و خبرگذاری‌های مختلف، خبر از کلاهبرداری آن را می‌دهند که در تلویزیون هم از دستگیری چندین بازاریاب ارشد این سایت را نشان داده‌اند. چون این سایت بورسی  تبلیغاتش را بصورت  بازاریابی کلامی انجام می‌داد که خیلی ها که سرمایه گذاری کردند حالا به فکر شکایت کردن از همدیگر افتادن و بعضی‌ها هم از یکدیگر شکایت کردند.

حالا هیچ چیز معلوم نیست. بعضی از افراد دارایشان را ندید گرفته و برخی دیگر امیدوار به دریافتِ حداقل اصل سرمایه خود هستند. که در این خصوص آخرین اخباری که در کانالِ سایت یونیک فاینانس گذاشتند، خبر  از پرداخت سرمایه ها در بعد از ژانویه سال ۲۰۲۴ می‌دهد.

دلیل اینکه این مقاله را در خصوص تحلیل بازار بورس جهانی نوشتم این است. که قبل از سرمایه گذاری در بورس و بازارهای مالی جهانی احتیاط کنید و با تحلیل دقیق و کامل  به سرمایه گذاری اقدام کنید.

5/5 – (1 امتیاز)

این مطلب را دوست داشتید؟

۱ ____ ۲ ___ ۳ ___ ۴ ____ ۵